Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Urlop w hotelu papi wraz z żoną uważamy za bardzo udany, obsługa bardzo miła i pomocna,w hotelu czysto , codziennie animacje blisko do plaży i stacji kolejki , jeden minus to że w pokoju od ulicy spory hałas. Wróciliśmy do Polski bardzo zadowoleni. Hotel polecamy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Minusy: jedzenie dla Anglików, frytki, czipsy, paniery, sosy tłuste. Rzadko wybrzydzam z jedzeniem ale tutaj z trudem znajdowałem coś zdrowego. Mało warzyw, bardzo rzadko podają kuchnię regionalną.
Na śniadanie są dostępne napoje, do obiadu/kolacji trzeba zakupić nawet wodę.
Hałas z ulicy ale to raczej normalne. Część wspólna w połowie wyremontowana.

Plusy: czysto, schludne łazienki. Blisko sklepy, plaża (polecam spacer 6 min do San Susana Beach. Na przeciwko dwie restauracje/kawiarnie z dobrą kuchnią do których chodzą głównie Hiszpanie. Blisko na stację kolejową oraz do wypożyczalni aut. Basenu nie zaliczyłem więc się nie wypowiadam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 831_ukaszg
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Byłam w tym Hotelu kilka lat temu. Pokoje małe dziennie sprzatane. malutki balkonik z widokiem na morze. Animacje dla dzieci. Jedzenie wysmienite kazdy znajdzie cos dla siebie. lokalizacja super blisko morza. plaza piaszczysto żwirkowa dla mnie bamba

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, 935urlopowiczka2014
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Postaram sie opisać w punktach
Czystosc ok
Jedzenie dobre ale maly wybór
Pokoje male ale ok
Basen i atrakcje fajne dla dzieci
Animacje codziennie ale brakuje troche życia w animatorach
Obsluga mila - oprócz Pani o jasnych włosach w recepcji
Krlnerzy w barze robią bardzo dobrą robotę
Największy minus za to że pomimo iż opłacona doba to przy zakwaterowaniu o godz 23.00 nie zostawiono nic do zjedzenia
Pozatym klimatyzacja działa tylko w określonych godzinach - od 8 do 16 nie działa i wtedy w pokoju jest bardzo gorąco
To niedopuszczalne w hotelu 3 gwiazdkowym

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, koziol99
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupą znajomych we wrześniu 2017. Hotel raczej dla starszych osób, czuliśmy się odrobinę niechciani, goście z Niemiec, Holandii lub Anglii byli lepiej traktowani niż Polacy. Brak jakichkolwiek atrackcji w hotelu dla młodszych osób, seniorzy byli na 1 miejscu. Porażka! Jeśli ktoś uwielbia tańczenie country 7 dni w tygodniu w towarzystwie 75+ to polecam. Jedzenie bardzo smaczne, wyposażenie hotelu też na plus.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dorota L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PapiHotel, Manager , Hotel PapiOdpowiedź udzielona 18 maja 2018

Hello Dorota L,

We thank you for taking the time to share your thoughts about your experience at the Hotel Papi. It is true that in the latter months of the year we have many senior guests and to some extend we cater our services to them. In any case, we have many polish visitors throughout the season and we can guarantee that everyone is treated with the same respect and kindness. We are glad that you enjoyed our buffet restaurant and the facilities.

Kind regards.