Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Właśnie wróciliśmy z pobytu w tym hotelu.. Hotel 3* i na tyle gwiazdek zasługuje moim zdaniem. Przede wszystkim bardzo dużo emerytów! Obsługa niby miła, ale też nie nazbyt. Ciągle miała problem do szczególnie tych młodszych gości hotelowych,że jest za głośno ( a wcale głośno się nie zachowywali).. Porażka jakaś! Sam hotel czysty, sprzątany codziennie, ale widać ze pokoje do kapitalnego remontu. Śniadania monotonne, codziennie to samo, za to kolacje tematyczne na plus. Basen mały, leżaków zbyt mało na tak dużą liczbę przebywających w hotelu gości..Tuż pod hotelem dyskoteki, co dało się w sobotę mocno odczuć.. Blisko sklepy, bary i apteka. Jakieś 100m do stacji kolejki (polecam wycieczkę do Barcelony jak i Girony). Spod hotelu odjeżdża tez codziennie darmowy bus do Marineland. Położenie ogólnie na plus.. Do morza blisko, wystarczy przejść przez ulicę. Piasek na plaży to taki drobny żwirek, leżaki i parasole płatne (5-6 euro/szt za dzień). Okolica ogólnie jako taka też słaba, już chyba lepsze miasteczka to LLoret de Mar lub Santa Suzana..Cóż tu dodać jeszcze, chyba tylko tyle,że na pewno tam nie wrócimy.. za dużo rzeczy nam się nie podobało jednak.. Nie wiem skąd aż tyle pochlebnych opinii..

Wskazówka dotycząca pokoi: Są ponoć odnowione pokoje i takich należy się domagać.
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, ilpo1
Zrecenzowano: 8 maja 2018

Hotel położony blisko morza,przy głównej ulicy i blisko linii kolejowej,co za bardzo nie przeszkadza.Czystość ok,sprzątany pokój codziennie.Dostałem pokój który był troszeczkę do odświeżenia,o innych nie piszę bo nie widziałem.Ale kto siedzi w pokoju nad morzem(do ocenienia samemu).Hotel nadrabiał wszystko posiłkami,obiady i kolacje dobre,czasami tylko ciut za zimne.Jedyny minus hotelu to cieńkie ściany.Słychać wszystko co sie dzieje i co robią inni.Obsługa była miła, sympatyczna i pomocna.Troszeczkę zbyt mały basen,a siłownia to mała porażka,do reszty nie ma wiekszych zastrzeżeń.Jeszcze jedna rzecz godna polecenia to w miarę przystępne ceny w barze.Hotel polecam,ale minus za cieńkie ściany.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, marek1164
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2017

Wróciliśmy z wakacji w tym hotelu wczoraj i nie mogłabym czekać z napisaniem recenzji. Warto zwrócić uwagę na lokalizację hotelu - niemal przy samej plaży (wystarczy przejść przez ulicę), bardzo blisko centrum miasteczka i kolejki, którą w nieco ponad godzinę dojechać można do Barcelony (wzdłóż samego wybrzeża). Pokoje są schludnie urządzone, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Obsługa hotelu, zarówno w recepcji jak i Panie sprzątające zawsze miłe, pomocne i uśmiechnięte. W hotelowym barze przy basenie każdego dnia są atrakcje dla każdego - dla dzieci mini disco z animatorem, wieczorami koncerty, bingo, pokazy tańców itp. Barmani i barmanki uprzejme, napoje - kawa i drinki świetne! Na najwyższą ocenę zasługuje jedzenie - korzystaliśmy z opcji FB. Dania są urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie a co najważniejsze przepyszne! Są i dania kuchni hiszpańskej jak owoce morza oraz dania z całego świata. Godne niejednej dobrej restauracji. Obsługa restauracji niesamowita - pełna uśmiechu i pomocy. Szczerze polecam wszystkim!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Alicja B
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel z niezłym jedzeniem średnim pokojem małym basenem, małą siłownią i fajnymi animacjami wieczornymi i miłą obsługą klienta i nie zorganizowanym recepcjonistą. A najlepszą atrakcją jest grą w bingo za darmo z nagrodami.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, kubodziej
Zrecenzowano: 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest położony w pięknej okolicy przy plaży. Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki, śniadania i obiadokolacje podawano w formie szwedzkiego stołu.
Personel był bardzo sympatyczny i profesjonalny
zarowno hotel jak i miejscowość
polecam w 100%! :D

Termin pobytu: lipiec 2017