Luna Park Hotel(Malgrat de Mar)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 21/07
265 USD
257 USD
  • Śniadanie gratis
ALEGRIA Maripins(Malgrat de Mar)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
194 USD
169 USD
161 USD
  • Śniadanie gratis
Hotel Papi(Malgrat de Mar)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
200 USD
187 USD
  • Restauracja
Camping Resort Els Pins(Malgrat de Mar)
256 USD
  • Bezpłatny parking
  • Basen
Sumus Hotel Monteplaya(Malgrat de Mar)
212 USD
159 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (178 USD).

166 USD
Hotels.com
  • Przy plaży
Hotel Europa Splash(Malgrat de Mar)
187 USD
183 USD
Priceline
  • Śniadanie gratis
Tropic Park(Malgrat de Mar)(Świetna cena!)
201 USD
158 USD
Priceline
  • Przy plaży
Uwaga, okazja! 31% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 31% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (230 USD).

Luna Club Hotel(Malgrat de Mar)
Travelocity
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel z niezłym jedzeniem średnim pokojem małym basenem, małą siłownią i fajnymi animacjami wieczornymi i miłą obsługą klienta i nie zorganizowanym recepcjonistą. A najlepszą atrakcją jest grą w bingo za darmo z nagrodami.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, kubodziej
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest położony w pięknej okolicy przy plaży. Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki, śniadania i obiadokolacje podawano w formie szwedzkiego stołu.
Personel był bardzo sympatyczny i profesjonalny
zarowno hotel jak i miejscowość
polecam w 100%! :D

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Krzys37l
Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Pobyt w czerwcu 2017, pokój na 3 piętrze z widokiem na morze. Lokalizacja hotelu super, do plaży 50 metrów, widok z balkonu cudowny.Sklepy obok hotelu. Wspaniałe miejsce do plażowania, ale i spacerów, jazdy na rowerze. Dojazd do Barcelony kolejką - co pół godziny.Proponuje odwiedzić Gironę - podróż trwa 45 minut a miasto cudowne/ dla wielbicieli Gry o Tron niezapomniane przeżycie- kręconą tam nmstwo scen/ Sam hotel nieduży z wspaniałą obsługą- począwszy od recepcji, poprzez Panie pokojowe, obsługa restauracji i baru/ specjalne pozdrowienia dla Josepha z baru, przemiły człowiek. Ale wszyscy są bardzo mili i pomocni. Wyżywienie to osobny rozdział; fenomenalne!!! Szef kuchni to geniusz. Jedzenie bardzo smaczne, różnorodne i pięknie podane. Polecam ten hotel .

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z widokiem na morze - widok bezcenny
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano 7 czerwca 2017

Pokoje bardzo podstawowe (brak lodowki!!!) plusem: czystosc,przemiła obsługa i wspaniałe położenie .Jedzenie urozmaicone -dobre Ogolnie jak na 3 gwiazdki polecam szybki internet bezpłatny w całym obiekcie!!.Miejscowość z przepiekną plażą mnóstwem restauracji i barów.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje słabe,niestety ale czyste
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, 334kasia13
Zrecenzowano 26 marca 2017

Plusy:
- Hotel bardzo blisko plaży, wystarczy przejść przez ulicę i pod wiaduktem kolejowym. Woda w morzu czyściutka, widać ryby i meduzy.
- Piękna pogoda (sierpień)
- Bardzo blisko do sklepów i stacji kolejowej
- Publiczna pralnia 10 minut spacerkiem od hotelu
- Dobre wyżywienie (Full Board), duży wybór posiłków w formie bufetu, w restauracji czysto i miła obsługa. Do śniadania gorąca herbata, kawa i soki w cenie.
- Wi-Fi za darmo w opcji Full Board
- Gorąca woda w kranie
- Sejf w szafie w pokoju
- Klimatyzacja w pokoju + roleta (można sobie zrobić noc w dzień)
- Balkon

Minusy:
-Plaża niestety publiczna, więc niedopałki papierosów zakopane w piasku są niestety standardem.
- Jeśli chodzi o Room Service to niestety wymaga poprawy.
Pościel nie była zmieniana ani razu w ciągu 8 dni!
Zawsze czekaliśmy na czyste ręczniki, Starsza pani zabierała brudne do pralni i niestety nie dawała od razu wypranych. Trzeba było czekać, aż skończy sprzątać całe piętro! Kiedy wprowadziliśmy się do pokoju po przyjeździe na balkonie znależliśmy pełno niedopałków z papierosów. Kibelek też nie był za czysty. Skończyło się na zakupie środków czystości i "poprawianiu" po sprzątaniu...
- Śniadania mieliśmy dość wcześnie, natomiast kolacje bardzo późno
- Napoje dodatkowo płatne do obiadu i kolacji, np. duża woda do obiadu
to wydatek 2,40 euro extra.
- Trzeba uważać na Wi-Fi. Jedna Pani w recepcji uruchomiła za darmo, a druga chciała nas później obciążyć. Okazało się jednak, że nie musimy płacić, ale była nieprzyjemna dyskusja i ani słowa "przepraszam".
- Słychać przejeżdżające pociągi, ale nam to akurat bardzo nie przeszkadzło
- Głośna muzyka z hotelu obok, na szczęście nie zdarza się to codziennie.
- Brak czajnika w pokoju
- Płatny sejf
Jeśli chodzi o basen to nie korzystaliśmy ani razu, ale chyba ok. My woleliśmy spędzać czas na plaży.
Podsumowując, wakacje były udane, zostały miłe wspomnienia. Cena była dość korzystna, więc pewne niedoskonałości można wybaczyć.

Wskazówka dotycząca pokojów: lepiej wybrać wyższe piętro, i tak jest winda, a widok ładniejszy i ciszej
  • Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, Rafal_GB