Zrecenzowano: 26 marca 2017

Plusy:
- Hotel bardzo blisko plaży, wystarczy przejść przez ulicę i pod wiaduktem kolejowym. Woda w morzu czyściutka, widać ryby i meduzy.
- Piękna pogoda (sierpień)
- Bardzo blisko do sklepów i stacji kolejowej
- Publiczna pralnia 10 minut spacerkiem od hotelu
- Dobre wyżywienie (Full Board), duży wybór posiłków w formie bufetu, w restauracji czysto i miła obsługa. Do śniadania gorąca herbata, kawa i soki w cenie.
- Wi-Fi za darmo w opcji Full Board
- Gorąca woda w kranie
- Sejf w szafie w pokoju
- Klimatyzacja w pokoju + roleta (można sobie zrobić noc w dzień)
- Balkon

Minusy:
-Plaża niestety publiczna, więc niedopałki papierosów zakopane w piasku są niestety standardem.
- Jeśli chodzi o Room Service to niestety wymaga poprawy.
Pościel nie była zmieniana ani razu w ciągu 8 dni!
Zawsze czekaliśmy na czyste ręczniki, Starsza pani zabierała brudne do pralni i niestety nie dawała od razu wypranych. Trzeba było czekać, aż skończy sprzątać całe piętro! Kiedy wprowadziliśmy się do pokoju po przyjeździe na balkonie znależliśmy pełno niedopałków z papierosów. Kibelek też nie był za czysty. Skończyło się na zakupie środków czystości i "poprawianiu" po sprzątaniu...
- Śniadania mieliśmy dość wcześnie, natomiast kolacje bardzo późno
- Napoje dodatkowo płatne do obiadu i kolacji, np. duża woda do obiadu
to wydatek 2,40 euro extra.
- Trzeba uważać na Wi-Fi. Jedna Pani w recepcji uruchomiła za darmo, a druga chciała nas później obciążyć. Okazało się jednak, że nie musimy płacić, ale była nieprzyjemna dyskusja i ani słowa "przepraszam".
- Słychać przejeżdżające pociągi, ale nam to akurat bardzo nie przeszkadzło
- Głośna muzyka z hotelu obok, na szczęście nie zdarza się to codziennie.
- Brak czajnika w pokoju
- Płatny sejf
Jeśli chodzi o basen to nie korzystaliśmy ani razu, ale chyba ok. My woleliśmy spędzać czas na plaży.
Podsumowując, wakacje były udane, zostały miłe wspomnienia. Cena była dość korzystna, więc pewne niedoskonałości można wybaczyć.

Wskazówka dotycząca pokoi: lepiej wybrać wyższe piętro, i tak jest winda, a widok ładniejszy i ciszej
Termin pobytu: sierpień 2016
5  Dziękujemy, Rafal_GB
Zrecenzowano: 27 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

5 piętrowy hotel usytuowany na granicy starej hiszpańskiej i nowej hotelowej części miasta. Wszędzie stąd blisko, idąc w lewo w stare miasto można się dostać na taras widokowy na całe miasto. Przechodzimy pod torami i jesteśmy na plaży. Idąc wzdłuż torów za 5 minut jesteśmy na dworcu kolejki. Można nią dojechać do Blanes lub w druga stronę do Barcelony. Na przeciwko hotelu jest angielski pub z pysznym piwem i klimatem jak nigdzie indziej.
Sam hotel nie nowy, ale czysty i zadbany codziennie jest sprzatany pokój i wymieniane ręczniki. Jedzenie typu smaczne hotelowe. Kolacje tematyczne, owoce morza, kuchnia regionalna, wieczór meksykański. Śniadania standardowe dla każdego cos z jajecznicą z proszku. Basen mały, ale bliskość plaży powoduje że nie ma na nim tłoku.
Ale żeby te plusy nie zasłoniły nam minusów, przed kolacja ustawia się kolejka bo restaracja jest zbyt mała do liczby gości. Jak nie złapiesz się na pierwsze wejście, musisz czekać aż ktoś skończy jeść i zwolni stolik, czyli około pół godziny. Hotel w szczycie sezonu jest w pełni obłożony.
Podsumowując hotelowi należą się *** i jeszcze jedna * za lokalizację. Myślę również, że cena za pobyt odzwierciedla standard.

Termin pobytu: lipiec 2016
2  Dziękujemy, lukaszcmiel
Zrecenzowano: 24 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel Rosa Nautica to mocne 3*! Podróżnych wita miła obsługa z nowoczesnym lobby. Klimatyzowane pokoje są niewielkie, z widokiem na morze, basen i pobliski deptak.
Hotel zapewnia moc atrakcji dla wypoczywajacych: aquaaerobik, miniclub dla dzieci, wieczory tematyczne (flamenco, bingo, koncerty), niestety co za tym idzie halas...
Jedzenie:
- śniadania - typowe, trochę nudne, w formie szwedzkiego stołu;
- kolacje - tematyczne (owoce morza, hiszpańskie, meksykańskie), duży wybór deserów;
Obsługa: bardzo miła i pomocna. Codziennie sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki, pościel zmieniana dwa razy w tygodniu.
Dostęp do internetu: płatny.
Basen od 8.00 do19.00.
Z hotelu na plaże jest ok. 50m:-)

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Renata C
Zrecenzowano: 22 lipca 2016

Wysoki standard świadczonych usług. Ogólnie hotel 6 pieter dla ok 300 osób można polecić wszystkim którzy chcą mieć luksus spokój i cisze na wakacjach. Wielkim plusem jest odległość z hotelu na plaże ok. 100m 2 min i jest się na miejscu plaża piaszczysta szeroka tylko zimna woda w morzu i bardzo głęboko zaraz przy brzegu . Widok z okna na basen i góry. Pokój bardzo ładny, super czysty codziennie nowe / 2 szt. ręczników mydełka i szampony/ W pokoju jest wszystko czego potrzeba, suszarka do włosów ,lustro duże, sejf za darmo ,TV i lodówka (tzw. minibar płatny:), klimatyzacja indywidualna, łazienka bardzo duża i ładna. Jedzenie - bardzo dużo i bardzo urozmaicone oraz ładnie podane, smaczne każdy znajdzie coś dla siebie nawet osoba wybredna. Bardzo dużo sałatek ,co dzień frytki makarony ryz oraz pizza i duża ilość mięsa w różnych postaciach oraz ryby i owoce morze też są dostępne małże ślimaki ostrygi itp. Codziennie 3 rodzaje lodów do obiadu i kolacji oraz mnóstwo owoców: banany, arbuzy, kiwi, pomarańcze, melony brzoskwinie, śliwki, jabłka, gruszki . dużo słodyczy kremy na ciepło, zimno ciasta i ciasteczka budynie itp. Basen czysty dla dzieci i dla dorosłych 2 m głęboki wystarczająco duży ok 15m , czynny tylko do 19.00. "walka" o leżaki przy basenie nie istnieje jest ich bardzo dużo- jedynie brak parasoli od słońca. dodatkowo bar za kila Euro można dokupić napoje lody zimne piwo lub wino .Obsługa mila i zawsze uśmiechnięta i pomocna. Rozmowa prawie w każdym języku zachodnim ? strasznie dużo obcokrajowców Niemcy Francuzi ? mała garstka Polaków ok. 10 osób. Recepcja czynna całą dobę profesjonalne mapki opisy o zabytkach i atrakcje z okolicy ? Służą dobrą radą i pomocą .Blisko do stacji kolejowej ok. 3- 4 min i jest świetna baza wypadową do zwiedzania okolicznych miast i atrakcji. Za 5 euro/osoby dojazd ok. 80 min do Barcelony i zwiedzanie miasta i atrakcji. Możliwość zabrania suchego prowiantu za obiad lub śniadanie.

Termin pobytu: czerwiec 2016
3  Dziękujemy, KrakowJacek
Zrecenzowano: 13 czerwca 2013

Byliśmy z Mężem w Rosa Nautica w drugiej połowie września 2012r. Hotel 3* - normalny :) jak najbardziej pasuje na 3* - nie jest to miejsce dla ludzi szukających luksusu, a przyjemnego miejsca w bardzo uroczej miejscowości - Malgrat de Mar!! Chcieliśmy pozwiedzać jak najwięcej Katalonii i było to dobre miejsce wypadowe. Z hotelu do dużej plaży jest tylko przejście - uliczka - tunelik pod torami i od razu plaża - czyli jak w opisie 50m :) Blisko do dworca skąd można dostać się do Blanes (cudowne ogrody!!!) a w przeciwną stronę do Barcelony!!! :D
Bardzo miła obsługa w hotelu! Nauczcie się chociaż kilku zwrotów łamaną "hiszpanką" a dla tubylców to miły akcent + ogólnie uśmiech i z każdym wszędzie się dogadasz lepiej :)
Mieliśmy opcję śniadania i obiadokolacje - szwedzki stół - dobre jedzenie, takie uniwersalne, dużo dobrych ryb, śniadania powtarzalne ale dla każdego coś. Pokoje w sam raz, my mało w nich byliśmy, głównie nocleg :) Codziennie sprzątane, nic nam nie zginęło. Wymieniane ręczniki, pościel kilka razy. Łazienka w pokoju OK. Wszyscy pracownicy mimo ciężkiej pracy dzień w dzień, weseli i uśmiechnięci :)
Z basenu korzystaliśmy chyba max 2 razy bo mało siedzieliśmy "na tyłku", ale woda w nim była chłodnawa, lepiej w morzu!! :)
Hotel polecamy w 100% :) Jakbym jechała tam ponownie to zdecydowanie to samo miejsce!

Termin pobytu: wrzesień 2012
4  Dziękujemy, catty_art