Zrecenzowano: 13 września 2017

Bardzo polecam:
Hotel: pokoje w porządku, codziennie sprzątane, czysto. Zdjęcia zawarte w necie odzwierciedlają rzeczywistość. Nie ma co narzekać.
W hotelu do dyspozycji jest mini siłownia, basen, bilard. Działa WI-FI
Obsługa: Miła, pomocna, w recepcji rzeczywiście pracuje Polka.
Jedzenie: przepyszne, można naprawdę się najeść.
Pogoda: od 04.09 do 12.09.2017 słonecznie, przy czym pojawiły się opady w ciągu dnia, nocy lub zachmurzenie. Jednak dało się przeżyć i rewelacja.
Plaża: dojście do niej z hotelu bardzo blisko. Leżaki płatne po 5euro na cały dzień. Jeśli ktoś zapomniał wziąć ręcznik plażowy to można wypożyczyć z recepcji hotelowej , kaucja 5 euro.
Miasto: Malgrat de Mar – typowy deptak, ze starówka, sklepami. W tym czasie co ja byłem to po 23:00 spokojnie i bezpiecznie.
Życie nocne: na początku miałem wrażenie, że nic się tu nie dzieje, gdyż po 23:00 praktycznie brak ludzi na głównym deptaku. Być może dlatego, że już po sezonie. Jednak to miasto potrafiło mnie miło zaskoczyć. Polecam:
Tropicana Disco, blisko hotelu, za wstęp płaciłem 6 euro, w tym jeden drink. Muzyka może być. Trzeba trafić na dzień kiedy będzie dużo ludzi. Może okazać się, że po 22:00 pustki a niekiedy zaskoczy cię.
Club 212 i Opium – zabawa w sobotę – po prostu wystrzał, niezapomniane chwile, muzyka, parkiety. Polecam
+ parę innych pubów, klubów muzycznych – gdzie jednego dnia było fajnie a innego pustki,

w razie pytań proszę pisać na adres: operator15@wp.pl

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, operator15
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laura C, Director de Relaciones con Clientes, Tropic ParkOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Drogi Gościu,

Dziękuję za wspaniałą opinię i wizytę w Tropic Park Hotel. Bardzo miło było mi czytać Pana słowa.
Za uzyskanym przez nas efektem , który Pan docenił stoi od początku kilka osób, dla których hotelarstwo to wielka pasja i poświęcenie, które przynoszą wiele radości gdy nasi Goście są w 100% zadowoleni. Bardzo dziękuję za szczegółowy opis naszych atutów i polecenie nas innym. Na codzień do ciągłego podnoszenia standardów przyczynia się cały stały zespół pracowników hotelu. W imieniu nas wszystkich jeszcze raz bardzo dziękuję i oczywiście zapraszam ponownie.

Z wyrazami szacunku,

Hotel Tropic Park

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017

Hotel usytuowany bezpośrednio przy pięknej żwirkowej plaży (przejście podziemne na plażę). W hotelu czysto i schludnie. Pokoje sprzątane codziennie. Pokoje dość małe, jednak mieliśmy to szczęście mieszkać w pokoju z balkonem na 4 piętrze z widokiem na morze (bardzo wolne windy w godzinach szczytu). Obsługa w większości miła, uprzejma, pomocna. Bardzo ciekawe animacje dla dzieci i dorosłych ( w 4 językach). Jedzenie monotonne, praktycznie codziennie na śniadania to samo. Live cooking codziennie ten sam. Przepyszne, świeże owoce morza (krewetki, kalmary, ostrygi i ryby). Duży wybór deserów, codziennie lody do obiadu i kolacji. Opcja all inclusive bez zastrzeżeń, jednak trochę krótko bo do godz. 23:00. O 23:01 wszystko płatne. Cztery baseny opisane w ofercie to trochę na wyrost. Jeden średni basen przy barze, jeden brodzik, jeden malutki na dachu i zamknięty malutki basen wewnętrzny. Pobyt ogólnie bardzo miły. Trudno pisać obiektywną recenzję, gdy pogoda wspaniała i przebija wszystko. Należy jednak pamiętać o różnicach w standardach hoteli w Polsce i Hiszpanii (4,5* to polskie 2,5*). Ogólne polecam. Koniecznie wybierzcie się do Barcelony i rejs statkiem do Tossy.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marcys73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laura C, Director de Relaciones con Clientes, Tropic ParkOdpowiedź udzielona 14 września 2017

Drogi Gościu,
Bardzo dziękuję za wizytę i wspaniałą opinię. Bardzo jest mi miło, że pobyt u nas się udał a sam hotel określili Państwo właśnie w taki sposób jak w opinii - to jest właśnie nasza droga i tak zawsze chcieliśmy być postrzegani przez naszych gości.

Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję gościć Pana ponownie.

Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Hotel w dobrej lokalizacji z pięknym widokiem na morze, małe pokoje z otwartą łazienką nie każdemu przypadną do gustu, reszta hotelu wymaga renowacji. Dobre połączenia komunikacyjne z Barceloną (max godz jazdy)

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, DerylSzczecin

Bardzo dziękuję za Pani wizytę i czas poświęcony na podzielenie się opinią o Tropic Park Hotelu na portalu TripAdvisor. Dziękuję za dobre słowa o naszym design, lokazlizacji i pokojach.

Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję gościć Pana ponownie.

Zrecenzowano: 16 listopada 2016

Tydzień w Tropic Park spędziłam nie koniecznie przy plaży a przy basenie i to na dachu.Był też duży basen z wodospadem i barem ale tam było za głośno i wolałam w ciszy mały basen na dachu.Poza tym plaża była żwirowa z dość stromym zejście do morza.Mieliśmy wykupione HB i to nam odpowiadało bo nie trzeba było biegać na obiady,poza tym uczestniczyłam w różnych wycieczkach,a było co zwiedzać polecam Montserrat.
Hotel ma już swoje lata,ale odnowiony i jak to się mówi stary ale jary,pokoje duże i czyste z dużymi balkonami TV ,sprzątane codziennie ,wymiana ręczników co 2 dni.Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone,dużo owoców i wszyscy bardzo mili.W dniu odjazdu musieliśmy opuścić pokój o 11,a że autobus był planowany na 20-stą to mogliśmy zostawić bagaże w przechowalni.W pobliżu hotelu przebiega kolej (można pojechać do Barcelony)oraz ciągnący się przez całą miejscowość pasaż handlowy z restauracjami i przeróżnymi sklepami.Miło wspominam wakacje w Hiszpanii w Malgrat de Mar i mogę szczerze polecić hotel Tropic Park

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem na ogród i basen.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Krystyna M
Zrecenzowano: 11 października 2016

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com