Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Hotel w dobrej lokalizacji z pięknym widokiem na morze, małe pokoje z otwartą łazienką nie każdemu przypadną do gustu, reszta hotelu wymaga renowacji. Dobre połączenia komunikacyjne z Barceloną (max godz jazdy)

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, DerylSzczecin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laura C, Director de Relaciones con Clientes, Tropic ParkOdpowiedź udzielona 14 września 2017

Bardzo dziękuję za Pani wizytę i czas poświęcony na podzielenie się opinią o Tropic Park Hotelu na portalu TripAdvisor. Dziękuję za dobre słowa o naszym design, lokazlizacji i pokojach.

Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję gościć Pana ponownie.

Zrecenzowano: 16 listopada 2016

Tydzień w Tropic Park spędziłam nie koniecznie przy plaży a przy basenie i to na dachu.Był też duży basen z wodospadem i barem ale tam było za głośno i wolałam w ciszy mały basen na dachu.Poza tym plaża była żwirowa z dość stromym zejście do morza.Mieliśmy wykupione HB i to nam odpowiadało bo nie trzeba było biegać na obiady,poza tym uczestniczyłam w różnych wycieczkach,a było co zwiedzać polecam Montserrat.
Hotel ma już swoje lata,ale odnowiony i jak to się mówi stary ale jary,pokoje duże i czyste z dużymi balkonami TV ,sprzątane codziennie ,wymiana ręczników co 2 dni.Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone,dużo owoców i wszyscy bardzo mili.W dniu odjazdu musieliśmy opuścić pokój o 11,a że autobus był planowany na 20-stą to mogliśmy zostawić bagaże w przechowalni.W pobliżu hotelu przebiega kolej (można pojechać do Barcelony)oraz ciągnący się przez całą miejscowość pasaż handlowy z restauracjami i przeróżnymi sklepami.Miło wspominam wakacje w Hiszpanii w Malgrat de Mar i mogę szczerze polecić hotel Tropic Park

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem na ogród i basen.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Krystyna M
Zrecenzowano: 11 października 2016

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
Zrecenzowano: 21 lipca 2016

Wiekowy już hotel, ale przyzwoity, czysty, miła obsługa, a w restauracji doskonałe jedzenie i przemiły Team! Design, wystrój wnętrz raczej nie powala. Część pokoi (na wyższych piętrach) o wyższym standardzie (odnowione, nowoczesne).
Miejsce przyjazne dzieciom. Basen wewnętrzny z ciepłą wodą i duża sala zabaw, animatorki mówiące w różnych językach.
Goście hotelowi to głównie Hiszpanie i Rosjanie.
Restauracja zasługuje na oddzielne uznanie! Wspaniałe, różnorodne jedzenie, ogromny wybór, wieczory tematyczne, kuchnia z całego świata. Naprawdę pysznie!

Data pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, ada_r2202
Zrecenzowano: 3 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel nie jest caly w standarcie 4gwiazdek. Pokoje premium owszem, zaueazylem tez, ze od 4go pietra korytarze wygladaja na odnowione. Restauracja hotelowa jest wysmienita- sniadania to standard, ale kolacje sa doskonale. Glowny basen jest osloniety od slonca do godziny 12ej. Brodzik na dachu jest spoko dla dzieci. Dla doroslych juz mniej. Jest tez podgrzewany, kryty basen i spory klub dla dzieci. Na plaze blisko. Generalnie polecam. Jesli ktos ma jednak bardzo wysokie oczekiwania, nie musi byc zadowolony... Jak ze wszystkim.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, MaciejR-k