“Miły pobyt”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Tropic Park
Miejsce nr 2 wśród 19 hoteli w Malgrat de Mar
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

Hotel usytuowany bezpośrednio przy pięknej żwirkowej plaży (przejście podziemne na plażę). W hotelu czysto i schludnie. Pokoje sprzątane codziennie. Pokoje dość małe, jednak mieliśmy to szczęście mieszkać w pokoju z balkonem na 4 piętrze z widokiem na morze (bardzo wolne windy w godzinach szczytu). Obsługa w większości miła, uprzejma, pomocna. Bardzo ciekawe animacje dla dzieci i dorosłych ( w 4 językach). Jedzenie monotonne, praktycznie codziennie na śniadania to samo. Live cooking codziennie ten sam. Przepyszne, świeże owoce morza (krewetki, kalmary, ostrygi i ryby). Duży wybór deserów, codziennie lody do obiadu i kolacji. Opcja all inclusive bez zastrzeżeń, jednak trochę krótko bo do godz. 23:00. O 23:01 wszystko płatne. Cztery baseny opisane w ofercie to trochę na wyrost. Jeden średni basen przy barze, jeden brodzik, jeden malutki na dachu i zamknięty malutki basen wewnętrzny. Pobyt ogólnie bardzo miły. Trudno pisać obiektywną recenzję, gdy pogoda wspaniała i przebija wszystko. Należy jednak pamiętać o różnicach w standardach hoteli w Polsce i Hiszpanii (4,5* to polskie 2,5*). Ogólne polecam. Koniecznie wybierzcie się do Barcelony i rejs statkiem do Tossy.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marcys73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laura C, Director de Relaciones con Clientes, Tropic ParkOdpowiedź udzielona 14 września 2017

Drogi Gościu,
Bardzo dziękuję za wizytę i wspaniałą opinię. Bardzo jest mi miło, że pobyt u nas się udał a sam hotel określili Państwo właśnie w taki sposób jak w opinii - to jest właśnie nasza droga i tak zawsze chcieliśmy być postrzegani przez naszych gości.

Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję gościć Pana ponownie.

Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Hotel w dobrej lokalizacji z pięknym widokiem na morze, małe pokoje z otwartą łazienką nie każdemu przypadną do gustu, reszta hotelu wymaga renowacji. Dobre połączenia komunikacyjne z Barceloną (max godz jazdy)

• Data pobytu: maju 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, DerylSzczecin

Bardzo dziękuję za Pani wizytę i czas poświęcony na podzielenie się opinią o Tropic Park Hotelu na portalu TripAdvisor. Dziękuję za dobre słowa o naszym design, lokazlizacji i pokojach.

Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję gościć Pana ponownie.

Zrecenzowano 16 listopada 2016

Tydzień w Tropic Park spędziłam nie koniecznie przy plaży a przy basenie i to na dachu.Był też duży basen z wodospadem i barem ale tam było za głośno i wolałam w ciszy mały basen na dachu.Poza tym plaża była żwirowa z dość stromym zejście do morza.Mieliśmy wykupione HB i to nam odpowiadało bo nie trzeba było biegać na obiady,poza tym uczestniczyłam w różnych wycieczkach,a było co zwiedzać polecam Montserrat.
Hotel ma już swoje lata,ale odnowiony i jak to się mówi stary ale jary,pokoje duże i czyste z dużymi balkonami TV ,sprzątane codziennie ,wymiana ręczników co 2 dni.Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone,dużo owoców i wszyscy bardzo mili.W dniu odjazdu musieliśmy opuścić pokój o 11,a że autobus był planowany na 20-stą to mogliśmy zostawić bagaże w przechowalni.W pobliżu hotelu przebiega kolej (można pojechać do Barcelony)oraz ciągnący się przez całą miejscowość pasaż handlowy z restauracjami i przeróżnymi sklepami.Miło wspominam wakacje w Hiszpanii w Malgrat de Mar i mogę szczerze polecić hotel Tropic Park

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem na ogród i basen.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2016, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Krystyna M
Zrecenzowano 11 października 2016

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
Dziękujemy, Mariusz W
Zrecenzowano 21 lipca 2016

Wiekowy już hotel, ale przyzwoity, czysty, miła obsługa, a w restauracji doskonałe jedzenie i przemiły Team! Design, wystrój wnętrz raczej nie powala. Część pokoi (na wyższych piętrach) o wyższym standardzie (odnowione, nowoczesne).
Miejsce przyjazne dzieciom. Basen wewnętrzny z ciepłą wodą i duża sala zabaw, animatorki mówiące w różnych językach.
Goście hotelowi to głównie Hiszpanie i Rosjanie.
Restauracja zasługuje na oddzielne uznanie! Wspaniałe, różnorodne jedzenie, ogromny wybór, wieczory tematyczne, kuchnia z całego świata. Naprawdę pysznie!

Data pobytu: czerwcu 2016
Dziękujemy, Adriana R
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Malgrat de Mar — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0,6 km
Aqua Hotel Silhouette & Spa - Adults Only
Aqua Hotel Silhouette & Spa - Ad...
Nr 1 z 19 w lokalizacji Malgrat de Mar
Aqua Hotel Aquamarina & Spa
Nr 4 z 21 w lokalizacji Santa Susana
Liczba recenzji: 1 234
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Tropic Park? Podziel się wrażeniami!

Tropic Park — dodatkowe informacje

Adres: Paseo Maritimo, 68, 08380 Malgrat de Mar, Hiszpania
Lokalizacja: Hiszpania > Katalonia > Province of Barcelona > Malgrat de Mar
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr1 wśród hoteli na plaży w miejscowości Malgrat de Mar
Nr1 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Malgrat de Mar
Nr2 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Malgrat de Mar
Nr2 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Malgrat de Mar
Zakres cen: 226 zł–732 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Tropic Park 4*
Liczba pokoi: 204
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Tropic Park. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Tropic Park Hotel Malgrat De Mar
Tropic Park Malgrat De Mar

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?