Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W opisach i opiniach hotel wydawał się super.... cóż pokoje niby po remomcie ale takich niedoróbek to dawno nie widziałam. Pokoj dość mały ale za to lozka bardzo duże i wygodne..korytarze bardzo słabe i tez po remoncie jesli tak można to nazwac. Windy małe brudne. Klatka schodowa to jakiś jeden wielki gruz i klocie ścian. Jedzenie dobre ale tyle ludzi ze czasem ciężko zjeść. Niby mamy all ale jakoś nie czuje tego. Hotel ma zdecydowanie 3* pokoje oceniam tez na 3*, baseny 3 fajne duże ale czasem tak załaduje z kanalizacji ze porazka (na basenie i w pokojach). Pociag do Barcelony blisko i tanio i w komfortowych warunkach mozna dojechac. Okolica z promenada

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, JoannaW2195
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Trip45442189738, Gerente, Hotel Sorra Daurada SplashOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Przykro nam, że nasz hotel opuścił te złe wrażenia, oczywiście, że wciąż pracujemy nad ulepszeniem naszych usług, aby zaoferować jedną z wyższej jakości! czekamy na ciebie w przyszłym roku!

Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super hotel.Jedzenie jak najbardziej na duży plus (duży wybór i smaczne).Basen dla młodszych dzieci rewelacyjny,dla dzieci umiejących pływać 4 zjeżdżalnie do wyboru, woda w basenie przy zjeżdżalniach ok 1.4m glebokosci.Pokoje hotelowe sprzątane codziennie, my mieliśmy pokój z dwoma balkonami i z każdego balkonu widok na morze,w pokoju szafa,lodówka i Tv (dla dzieci można wziąść pendrive z bajkami i podłączyć do telewizora).Łazienka w pokoju z olbrzymią wanną (spokojnie mozna wykąpać sie we 2 )i dużym prysznicem,umywalka podwójna ,duże lustro,suszarka do włosów no i oczywiście kibelek.Jak najdardziej polecam ten hotel na wakacje z dziećmi.
Ps.Jesli lubisz zapalić to co w Pl zakazane przespaceruj się wzdłuż ulicy i zaczep murzyna który gdzieś tam zawsze siedzi na murku i popija ice tea -będzie miał to co potrzebujesz ok 8€/gram

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Marcin K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Trip45442189738, Gerente, Hotel Sorra Daurada SplashOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Witam, dziękuję za Twój wkład. Chcemy wiedzieć, że jesteś zadowolony ze swojego urlopu w naszym hotelu. W przyszłym roku naprawimy błędy, aby zaoferować lepszą jakość usług.
Czekamy na Ciebie w przyszłym roku!

Zrecenzowano: 28 lipca 2015

dobry hotel za niską cenę,jedzenie dobre, świeże i urozmaicone, personel miły i pomocny, nie ma kłopotu z leżakami przy basenie.Dobre miejsce wypadowe .Bliskość kolejki renfe. Codziennie sprzątane pokoje.

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, alkaman1983
Zrecenzowano: 1 września 2014

Hotel blisko plazy , obsluga taka sobie, internet tylko pol h w recepcji za free , jedzenie dobre tylko za wode do obiadu trzeba zaplacic 2 euro ,i ciezko sie dogadac po angielsku ale ogolnie fajne okolice do zwiedzania

Termin pobytu: sierpień 2014
2  Dziękujemy, natalia1804
Zrecenzowano: 4 października 2011

Hotle we wrzesniu przypomina ciechocinek turysci w wieku 50-70 lat z balkonikami caly dzien siedza i graja w bingo !!!
Jedzenie calkiem ok kawa do sniadania syf -dobra kawa w barze 1,50 euro
Brak darmowej wody do kolacji za wode licza 2 euro za wino 5 euro
Pokoje dla polakow masakryczne z widokiem na transformator ,kratke ,lub cos w tym stylu
Brak mozliwosci zamiany pokoju bo podobno full
Lokalizacja ok blisko dworca kolejowego blisko plazy przy hotelu dyskoteka w sezonie moze byc glosno !!! dudni do 5 rano muzyka
Recepcja w miare mila
szalu nie ma ale za 1500pln moze byc
Jedzenie ok ryba mieso salatki owoce nawet lody
Owoce morza tylko w 1 dniu pobytu

Termin pobytu: wrzesień 2011
Dziękujemy, Tomasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SerhsHotels, Propietario, Hotel Sorra Daurada SplashOdpowiedź udzielona 8 listopada 2012

Szanowny kliencie,

Czekamy na Twoje uwagi, ponieważ klienci są najpierw dla nas, a to zachęca nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów i powstałego zadowolenie klienta.

Pozdrawiam

Hotel Serhs Sorra Daurada