Zrecenzowano 8 września 2016

Piszę to jako osoba, która jechała na city break z ITAKI. W hotelu tylko nocowaliśmy. Pokoje czyste i sprzątane codziennie. Śniadania OK. Dobra lokalizacja, bo w okolicy jest ogrom sklepów i restauracji. Polecam barek przy samej plaży (mała, biała budka). Super smaczne i świeże owoce morza. Trzeba wyjść z hotelu, przejść na drugą stronę ulicy, do plaży i to będzie ok. 300 m, po lewej stronie.Szybka kolejka pozwala dojechać do Barcelony w ok. 1,5 godz. Na pewno nie chciałbym spędzić w tej lokalizacji całego urlopu. Basen miniaturowy (na zdjęciach wygląda na dużo większy), przy samej ulicy.
Na noclegi przy okazji zwiedzania jak najbardziej tak

Wskazówka dotycząca pokojów: im wyżej, tym ciszej, wieczorami miejscowa młodzież daje się we znaki, a rano dostawy do hotelu także mocno hałasują.
  • Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano 20 września 2015

obsługa miła, śniadania obfite, obiady i kolacje też super, bardzo duży wybór jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie.
jedyny minus to basen, mógłby być trochę większy
ale jak na hotel *** to nie ma się do czego przyczepić

• Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, natalia_542
Zrecenzowano 8 września 2015 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie hotel średni ale jak na 3 gwiazdki to czego się spodziewać przyznam że u nas w pokoju śmierdziało z łazienki ręczniki co prawda wymieniane codziennie ale miałem wrażenie że prane są w wodzie z basenu obsługa bardzo miła śniadania dobre obiady i kolacje nie bardzo ale na szczęście przeżyje się na frytkach fajny basen

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, NA N
Zrecenzowano 5 sierpnia 2015

Ogólnie pobyt oceniam super - sam hotel przemiły p. Mustafa (na recepcji) - pewnie jeżeli zrezygnuje kiedyś z pracy to ten hotel upadnie, rozmawia w języku polskim i rozumie to co się do niego mówi :) czystość w pokojach dość zadbana choć można byłoby się czepiać lekko żółtej niedomytej wanny, codziennie nowy ręcznik i sprzątanie - z tym nie było problemów. Brak lodówki w pokoju - nie było gdzie schłodzić sangriji :)

Hotel nieco odnowiony ale klimat pokoi i korytarza wciąż przypomina czasy generała gierka , tak jak wszyscy wspominają w komentarzach na tripadvisor w Malgrat de Mar nie tylko w tym hotelu wieczorami odbywają się imprezy - dość głośne do godziny 24ej. Zatem pobyt z małymi dziećmi - odradzam :)

Bardzo ale to bardzo dobra lokalizacja hotelu w stosunku do plaży i nie tylko - po prostu można było piechotą przelecieć do ubikacji z plaży do hotelu :) albo i do sklepu po zimne napoje (ok 5 minut drogi na nogach wzdłuż głównej alejki).

Jedzenie dość urozmaicone i jak do tej pory wśród moich wycieczek zagranicznych (Bułgaria i Czarnogóra) jest liderem pod tym względem. Niestety napoje są dodatkowo płatne przy obiedzie , a te siki z automatu wraz z kawą prawie jak instant biedronka które podają rano do śniadania to sobie mogą sami wypić :) Wyroby cukiernicze oraz desery - bardzo dobre w porze obiadokolacji która trwa aż od 13 do 19!

Zupełne zaskoczenie za to że zaserwowano podczas 14 dniowego pobytu aż dwa razy kurczaka - piersi i udka - dobrze doprawione i wypieczone - dla mnie super :)

Za WI-FI w pokoju trzeba sobie dodatkowo zapłacić - niebagatelne pieniądze bo powyżej 100 zł za tydzień ! na Boga...litości z czym do ludzi ? Za darmo WIFI oczywiście w rejonie baru - ale tam zaraz kelner daje CI do zrozumienia że za darmo się nie siedzi (ano każdy chce żyć... a Polaki cebulaki takie jak ja w tym momencie niekoniecznie są dobrymi Klientami na barowy hotel). Sprawę internetu w smartfonie można rozwiązać kupując kartę yoigo za ok. 100 zł 2,6 GB w lokalnym carrefourze Santa Susana - warunek posiadanie dowodu osobistego! co bylo i tak bardziej opłacalne niż tygodniowy ryczałt wewnątrz hotelu Reymar.

Pilot do starego telewizora w pokoju możesz otrzymać wyłącznie za wniesieniem KAUCJI!!! niestety nie było to najnowsze HDTV i satelita - ale to nie o to chodzi - nie pojechałem na wakacje by oglądać trudne sprawy w polsacie :)

No i najważniejsze - my byliśmy młodzi na dzień wyjazdu 26.lat - jeżeli szukasz imprezy dla siebie - to nie tutaj - towarzystwo 35-65 a nawet i 75+ - podobnie jak i imprezy organizowane wieczorami z muzyką z lat 60 70 80 ubiegłego stulecia. Niestety nie każdy taką muzykę lubi bez względu na wiek.

Ponieważ my raczej już się zestarzeliśmy i nie chce nam się bujać po okolicznych imprezach dyskotekowych - sytuację codziennego koncertu w stylu lat 80tych traktowaliśmy jako cofnięcie się w czasie - do czasów których nie przyszło nam poznać:)

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Oskar O
Zrecenzowano 25 stycznia 2015

Obiekt faktycznie taki jak na zdjęciach łącznie z pokojami. Minusami są duże kolejki do stołówki szczególnie rano na śniadania.Jedzenie dobre, duży wybór różnego rodzaju mięsa. W porze wieczornych zabaw trzeba nastawić się na wysokie napiwki dla barmanów w granicach 100% zamówienia. Basen czysty zadbany z darmowymi nie obleganymi leżakami Wi-Fi faktycznie darmowe przez pierwsze 15 minut całego pobytu. Wieczorem darmowe pokazy np.papugi, węże. Do godz.23 huczna zabawa tak że w pokojach jest głośno.Ogólnie nie polecam rodzinom z dziećmi.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Jarko P