“Nie ma szału..., czyli średnie 3*”
Reymar Hotel — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Reymar Hotel
Miejsce nr 16 wśród 19 hoteli w Malgrat de Mar
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Hotel nie powala na kolana.
Czystość w hotelu bez zarzutu. Pokoje były sprzątane codziennie.
Miałem jednak zastrzeżenia do stanu technicznego. Przez prawie dwa dni walczyłem ze spłuczką w toalecie (fachowiec miał kilka podejść...)
Pokoje są wyposażone w telewizor, ale za pilota trzeba słono zapłacić. Podobnie, jak za dostęp do wifi w pokojach, mimo że w ofercie nie było wspomniane o dodatkowych opłatach.
Śniadania? Masakra! Restauracja jest za mała, aby pomieścić wszystkich hotelowych gości. Często trzeba odstać swoje w ogonie, w hotelowym holu. Jakość jedzenia mizerna, wycelowana głównie w gości w wispy po drugiej stronie Kanału LaManche.
Jajko, bekon i fasola w sosie pomidorowym to wiodące menu. Poza tym masło, dżem czy tzw. nutella, to wszystko serwowane jest w małych plastikowych pojemniczkach, jak w samolocie. Brak regionalnej kuchni.
Ogólnie ujmując hotel dobry na to, aby w nim się przespać. Dnie lepiej spędzać aktywnie poza hotelem.
Do plaży jest dosłownie 200 metrów. Zaraz przy hotelu jest przejście podziemne (pod ulicą I torami kolejowymi).

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie ma lepszych lub gorszych. Z każdej strony dochodzi hałas od kapel grających do późnych godzin.
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marcin K
Napisz recenzję

Zrecenzowano 8 września 2016

Piszę to jako osoba, która jechała na city break z ITAKI. W hotelu tylko nocowaliśmy. Pokoje czyste i sprzątane codziennie. Śniadania OK. Dobra lokalizacja, bo w okolicy jest ogrom sklepów i restauracji. Polecam barek przy samej plaży (mała, biała budka). Super smaczne i świeże owoce morza. Trzeba wyjść z hotelu, przejść na drugą stronę ulicy, do plaży i to będzie ok. 300 m, po lewej stronie.Szybka kolejka pozwala dojechać do Barcelony w ok. 1,5 godz. Na pewno nie chciałbym spędzić w tej lokalizacji całego urlopu. Basen miniaturowy (na zdjęciach wygląda na dużo większy), przy samej ulicy.
Na noclegi przy okazji zwiedzania jak najbardziej tak

Wskazówka dotycząca pokojów: im wyżej, tym ciszej, wieczorami miejscowa młodzież daje się we znaki, a rano dostawy do hotelu takż...
  • Data pobytu: kwietniu 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano 20 września 2015

obsługa miła, śniadania obfite, obiady i kolacje też super, bardzo duży wybór jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie.
jedyny minus to basen, mógłby być trochę większy
ale jak na hotel *** to nie ma się do czego przyczepić

• Data pobytu: październiku 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, natalia_542
Zrecenzowano 8 września 2015 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie hotel średni ale jak na 3 gwiazdki to czego się spodziewać przyznam że u nas w pokoju śmierdziało z łazienki ręczniki co prawda wymieniane codziennie ale miałem wrażenie że prane są w wodzie z basenu obsługa bardzo miła śniadania dobre obiady i kolacje nie bardzo ale na szczęście przeżyje się na frytkach fajny basen

Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, NA N
Zrecenzowano 5 sierpnia 2015

Ogólnie pobyt oceniam super - sam hotel przemiły p. Mustafa (na recepcji) - pewnie jeżeli zrezygnuje kiedyś z pracy to ten hotel upadnie, rozmawia w języku polskim i rozumie to co się do niego mówi :) czystość w pokojach dość zadbana choć można byłoby się czepiać lekko żółtej niedomytej wanny, codziennie nowy ręcznik i sprzątanie - z tym nie było problemów. Brak lodówki w pokoju - nie było gdzie schłodzić sangriji :)

Hotel nieco odnowiony ale klimat pokoi i korytarza wciąż przypomina czasy generała gierka , tak jak wszyscy wspominają w komentarzach na tripadvisor w Malgrat de Mar nie tylko w tym hotelu wieczorami odbywają się imprezy - dość głośne do godziny 24ej. Zatem pobyt z małymi dziećmi - odradzam :)

Bardzo ale to bardzo dobra lokalizacja hotelu w stosunku do plaży i nie tylko - po prostu można było piechotą przelecieć do ubikacji z plaży do hotelu :) albo i do sklepu po zimne napoje (ok 5 minut drogi na nogach wzdłuż głównej alejki).

Jedzenie dość urozmaicone i jak do tej pory wśród moich wycieczek zagranicznych (Bułgaria i Czarnogóra) jest liderem pod tym względem. Niestety napoje są dodatkowo płatne przy obiedzie , a te siki z automatu wraz z kawą prawie jak instant biedronka które podają rano do śniadania to sobie mogą sami wypić :) Wyroby cukiernicze oraz desery - bardzo dobre w porze obiadokolacji która trwa aż od 13 do 19!

Zupełne zaskoczenie za to że zaserwowano podczas 14 dniowego pobytu aż dwa razy kurczaka - piersi i udka - dobrze doprawione i wypieczone - dla mnie super :)

Za WI-FI w pokoju trzeba sobie dodatkowo zapłacić - niebagatelne pieniądze bo powyżej 100 zł za tydzień ! na Boga...litości z czym do ludzi ? Za darmo WIFI oczywiście w rejonie baru - ale tam zaraz kelner daje CI do zrozumienia że za darmo się nie siedzi (ano każdy chce żyć... a Polaki cebulaki takie jak ja w tym momencie niekoniecznie są dobrymi Klientami na barowy hotel). Sprawę internetu w smartfonie można rozwiązać kupując kartę yoigo za ok. 100 zł 2,6 GB w lokalnym carrefourze Santa Susana - warunek posiadanie dowodu osobistego! co bylo i tak bardziej opłacalne niż tygodniowy ryczałt wewnątrz hotelu Reymar.

Pilot do starego telewizora w pokoju możesz otrzymać wyłącznie za wniesieniem KAUCJI!!! niestety nie było to najnowsze HDTV i satelita - ale to nie o to chodzi - nie pojechałem na wakacje by oglądać trudne sprawy w polsacie :)

No i najważniejsze - my byliśmy młodzi na dzień wyjazdu 26.lat - jeżeli szukasz imprezy dla siebie - to nie tutaj - towarzystwo 35-65 a nawet i 75+ - podobnie jak i imprezy organizowane wieczorami z muzyką z lat 60 70 80 ubiegłego stulecia. Niestety nie każdy taką muzykę lubi bez względu na wiek.

Ponieważ my raczej już się zestarzeliśmy i nie chce nam się bujać po okolicznych imprezach dyskotekowych - sytuację codziennego koncertu w stylu lat 80tych traktowaliśmy jako cofnięcie się w czasie - do czasów których nie przyszło nam poznać:)

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Oskar O
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Malgrat de Mar)
w odległości 0.5 km
Hotel Papi
Nr 10 z 19 w lokalizacji Malgrat de Mar
Liczba recenzji: 311
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Reymar Hotel? Podziel się wrażeniami!

Reymar Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Paseo Maritimo 96, 08380 Malgrat de Mar, Hiszpania
Lokalizacja: Hiszpania > Katalonia > Province of Barcelona > Malgrat de Mar
Udogodnienia:
Bar/salon Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 16 wśród 19 hoteli w Malgrat de Mar
Zakres cen: 140 zł–362 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Reymar Hotel 3*
Liczba pokoi: 220
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, 5viajes2012 S.L. i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Reymar Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?