Zrecenzowano: 21 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ladny, czysty, przestronny pokój z balkonem widok na basen. Basen ogromny, tloku w nim nie bylo z powodu zimnej wody:) Duzy problem ze znalezieniem wolnych lezakow po godz 9.00, bardzo malo cienia, skape zadrzewienie tylko ozdobne niskie palmy , ciezko bylo sie skryc przed palacym sloncem. Duze kolejki do barow, bardzo slabej jakosci alkohol. Jedzenie bez rewelacji, slabe przekaski miedzy posilkami. Hotel polozony zdala od centrum miejscowości Ok 20 min spacerem. Na publiczna plaże w określonych godzinach z hotelu kursował autobus, plaża przepiękna, złoty piasek, klimatyczne zatoczki na klifowym wybrzeżu . Wieczorami w hotelu mało rozrywek :(

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, 88gosc
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2017

Właśnie wróciliśmy z rodzinnych wakacji, w hotelu byliśmy z 12 letnią córka. Hotel ogromny,miejsce dla rodzin z dziećmi, hałas, krzyk, animacje, muzyka przy basenie. Jeżeli ktoś nie lubi gwaru, wrzasku to miejsce na pewno nie dla niego. Stołówka ogromna, przez to strasznie głośno. Jedzenie dobre, urozmaicone (obiad, kolacja) śniadania codziennie takie same, ale spory wybór. Niestety rozczarowała mnie czystość w hotelu. Pokoje brudne, naprawdę brudne. Nie wiem, być może trafiliśmy na kiepska obsługę sprzątająca. Przez trzy dni panie nie wyrzuciły śmieci, pokój niby posprzątany, ale podłoga brudna, mikrofala oblepiona po poprzednich urlopowiczach, lustra wymazane, wanna też nie grzeszy czystością, Zagłówek łóżka wymazany tłustymi plamami też po poprzednich urlopowiczach, zasłony wymazane jedzeniem. Nie wiem być może mieliśmy pecha. W pokoju czuło się brud, kurz. Lubię czystość więc to przeszkadzało mi najbardziej. Z busa hotelowego nie korzystaliśmy. Okolica piękna, plaże cudowne. Urlop udany. Jedno wiem na pewno, nigdy nie wybiorę się do tak ogromnego hotelu.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, patrycja7777
Zrecenzowano: 13 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi, ale każdy spędzi w nim miło czas. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Hotel nowoczesny, bardzo fajne animacje. Pokoje standardowe - salon z kuchnią i sypialnia. Hotelowy bus dowozi na przepiękna plażę ( czas dojazdu ok 7 minut). Obsługa bardzo przyjazna. Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić.

Termin pobytu: wrzesień 2016
5  Dziękujemy, Anna_1608
Zrecenzowano: 8 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na urlopie w pierwszym tygodniu lipca. Hotel bardzo nowoczesny, czysty. Pokoje duże i przestronne. Jesli chodzi o jedzenie, bylo go bardzo dużo, można było skusić się nawet na różnego rodzaju owoce morza. Obsługa miła i pomocna. Bardzo polecam ten hotel rodzinom z dziecmi. Dzieci byly pochloniete zabawa, byly organizowane dla nich bardzo urozmaicone zabawy. Nie dostrzegłam żadnych minusów jeśli chodzi o hotel. Dla niektórych problemem może być odległość hotelu od lotniska. Transfer zajmuje około 2 godzin.

Termin pobytu: lipiec 2016
2  Dziękujemy, Dominika P
Zrecenzowano: 15 września 2015

Byłem w tym hotelu na poczatku wrzesnia 2015 roku. Sam hotel , jako budynek jest świetny, wyciszony , nic nie słychać w pokoju innych gości, przestronny , klimatyzowany, czysty. Jedzenie też , w ciągu tygodnia nie mozna sie nudzić... Ale ! Jest jedno ale....
Ale te dzieci !!! U nas w Polsce odbierają dzieci jak matka za gruba , albo niedouczona ... Tam ? Inna Unia Europejska !!! Rodzice siedzą w barze pija drinki a dzieci ...biegają, wrzeszczą , jedzą rękami, nie używają żadnych narzędzi do nabrania jedzenia, wylewają napoje, pełen LUZ. Nie jestem przeciw dzieciom ! Ale NASZYM !
Tamte są jakieś inne ! I we wrześniu ? Nie chodzą do szkoły ? Nie wiem o co chodzi ?
Inna Unia Europejska.... i cały pobyt zepsuty, wróciłem ...wypocząć ! Ale basen mają świetny i jaki duży ! Podobno najwiekszy w tym mieście, super. A plaża też ładna ale zimna woda jak na wrzesień , mimo wszystko ,nie taka zupka jak w Śródziemnym, jak lubię....

Wskazówka dotycząca pokoi: Od strony basenu uwaga na animacje, bardzo głośne !!! Ale jak zamknie sie okna i dzrwi od tarasu to jest dobrze, mozna wypocząć.
Termin pobytu: wrzesień 2015
3  Dziękujemy, jacus2015