Trening

Zrecenzowano: 3 października 2018
kloza19
Myślenice, Polska
Fajne miejsce

dymiące wulkany robią wrażenie, zwłaszcza na dzieciach. Czarna plaża też sympatyczna. Kąpiel w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2018
KTM530exc
Jaworzno, Polska

Zrecenzowano: 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla lubiących rewelacyjne widoki. Wejście na wulcan nie jest mega trudne i podoła temu karzdy o minimalnej kondycji fizycznej. Buty wystarczy typu adidas bo teren jest sypki ale do zdobycia w tego typu obuwiu. Generalnie super wyprawa na około 4 godziny i przewyższen 400m. Spacer na krater a następnie jego obejście to koło 8 km wraz zejściem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, kloza19
Zrecenzowano: 5 września 2018

Kąpiel w siarkowych wodach tylko dla nie bojących się smrodu którego nie da się z siebie zmyć przez następne dwa tygodnie ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, KTM530exc
Zrecenzowano: 28 września 2017

W moim przypadku warto było zabrać ze sobą kurtkę wiatrówkę, bo wichura u góry była okropna. Dzięki wejściu wczesnym rankiem na wulkanie byliśmy sami, a w drodze powrotnej mijaliśmy tłumy. "Siarkowe pole" robi wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Trudziak
Zrecenzowano: 25 lipca 2017

Wspaniałe widoki, nieujarzmiony żywioł, dymiący krater. To wszystko po około 30 min wyjącia pod górkę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, Tomasz L
Zrecenzowano: 30 października 2016

Wulkan zaliczany do czynnych, lekko się dymi w kilku miejscach, co jest widoczne z morza, z bliska tym większe wrażenie. Krater robi wrażenie. Liczne placki zastygłej siarki. Wejście łatwe, raczej spacer (nie jest konieczne specjalne obuwie, syn wchodził w trampkach, piasek tylko trzeba było z nich tylko wysypać). Polecam wejście z dziećmi. Dla naszych dzieci wycieczka miała charakter również edukacyjny. Z góry ładny widok na morze, zatoki, kotwicowiska. Zdecydowanie trzeba wejść, jeśli się jest w pobliżu. Jest kilka zatok, gdzie można bezpiecznie zakotwiczyć. Byliśmy w szczycie sezonu, straszyli nadmiarem turystów, ale nie było tak źle. W szczycie wieczorem trochę ciasne kotwicowiska, ale da się coś znaleźć. Dodatkową atrakcją (nie dla wszystkich) fajna muzyka na żywo, którą słychać na jachcie z okolicznych restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, Andrzej C