“Emaliowany garnuszek karmi dobrze”
Emagie — recenzja

Emagie
Zarezerwuj stolik
Nr 3 wśród 73 Restauracje (Alimos)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy gorąco, cisza spokój, ciekawy wystrój, przyjacielski swobodna atmosfera, pyszne zdrowe jedzenie i rozsądne ceny. Dwie przecznice od tłumu na plaży w Allimos.

Dziękujemy, elaimireks

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie byliśmy tam 3 razy za każdym razem rewelacja. Meni krótkie ale dania świetne. Można wybrać z kuchni greckiej, śródziemnomorskiej, owoców morza. Mało gratisów uzo metaxa itp ale to przyzwyczajenie z tavern na wyspach. Porcje duże

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Damian D
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiłysmy tu przez Tripadvisora i w 100% polecam. Pyszne jedzenie! Owoce morza świeże i bardzo dobrze przyrządzone. Mila atmosfera! Ceny przystępne! Dodatkowy plus za menu na każdy dzień!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, majap26
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy za pomocą aplikacji. Jedzenie ok, duże porcje, choć mogło by być smaczniejsze. Bardzo szybko zostaliśmy obsłużeni. Fajny klimat restauracji.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 955kamild
Zrecenzowano 9 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, lokal jakieś 200 metrów od plaży. Cenowo bardzo w porządku. Sałatka grecka + świeży chlebek to koszt 5.8 E. Jest to chyba najmniejszy koszt sałatki w Pireusie. Ceny makaronu kształtują się w granicach 4.5 E do 7 E ( 4.5- makaron z sosem pomidorowym i bazylią). Jedzenie oczywiście bardzo smaczne!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, olgakM4874UY

Emagie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paleo Faliro, Attyka

Byłeś(-aś) w Emagie? Podziel się wrażeniami!