“Wizyta z tripa”
Deniz Meze — recenzja

Deniz Meze
Zarezerwuj stolik
Nr 1 wśród 73 Restauracje (Alimos)

Wspaniale jedzenie w greckim stylu. Szkoda że restauracja jest tuż przy ulicy bez widoku na morze, ale warto ją odwiedzić ze względu na smaki :) Z przystawek polecam smażoną fetę z miodem i sezamem, sałatkę rybną z majonezem i kaparami oraz grillowane warzywa. Na danie główne cała grupa jadła talerz owoców morza i najbardziej smakowały nam pieczone kalmary oraz pasta czosnkowa - tylko trochę mało :) Polecamy serdecznie!!!

Dziękujemy, Salinkus

Startery i sałatki bardzo dobre. Restauracja niestety obok ruchliwej ulicy ale pyszne jedzenie rekompensuje wszystko.

Dziękujemy, 718tomekp

wszystkie porcje naprawdę ogromne a ceny bardzo przystępne. pyszne zestawy owoców morza, przystawki i sałatki. obsługa bardzo miła

Dziękujemy, majeczkv

Fajne miejsce z bardzo miłą obsługą, jedzenie świetne!
Prawdziwa grecka kuchnia. Mimo, że restauracja zlokalizowana z dala od morza, między uliczkami, jest urokliwa i naprawdę panuje tam super atmosfera. Polecam owoce morza, tzatziki i o dziwo frytki ;-)

Dziękujemy, sopallinio
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne greckie jedzenie.Bardzo miła obsługa-na zakonczenie kolacji dostalismy deser i likier od szefa kuchni.Serdecznie polecam

Dziękujemy, Joanna W

Deniz Meze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alimos, Attyka

Paleo Faliro, Attyka

Byłeś(-aś) w Deniz Meze? Podziel się wrażeniami!