“Smacznie”
Pizzeria Andreo — recenzja

Pizzeria Andreo
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Małe Ciche)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobra pizza, na cienkim cieście, sos fajnie wyczuwalny, ilość składników przeciętna ale nie uboga, ciasto fajne wypieczone w punkt. Warto odwiedzić

Dziękujemy, Rafał R

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Bardzo przyzwoita włoska restauracja.
Wystrój wnętrza nieco tandetny, ale za to jedzenie smaczne.
Próbowaliśmy cztery rodzaje pizzy - czas przygotowania zawsze był bardzo akceptowalny, ciasto cieniutkie, kruche i pyszne, a i dodatkom nic nie brakowało.
Cenowo - naprawdę dostępnie.

Polecam - zwłaszcza jeżeli ma się już przesyt góralskich przysmaków :)

Dziękujemy, RafalGli
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Pizzeria bardzo ładna w środku. Czysto, schludnie, przyjemnie. Ładne ławeczki na zewnątrz. Wraz z dziewczyną zamówiliśmy pizzę. Dość smaczna. Ciasto upieczone w punkt, dodatki dobrej jakości.

Zamówiłem też kawę, ogólnie porażka. Tania, sypana, zaparzyć się nie chciała. Smak okropny. Pani kelnerka dawała po sobie odczuć, że pracuje z przymusu...

Podsumowując, lokal polecam bo jest smacznie. Jedynie te dwa małe minusy. Na pewno tam powrócę

Dziękujemy, Kamil G
Zrecenzowano 2 maja 2019

Byliśmy, zjedliśmy, zapomnieliśmy. Zamówiliśmy talerze warzywne, a córka wybrała sobie uśmiechnięte ziemniaczki z menu dziecięcego. To moim zdaniem przegięcie -> za sześć (6 !) plasterków ziemniaka z dziurkami kasują 10 zł. Masakra. Talerze warzywne z szynką lub kurczakiem w smaku ok, ale warstwa warzyw jest tak cienka, że trzeba ją zeskrobywać nożem z talerza, żeby ją zjeść. Generalnie z naszej perspektywy trudno polecić ... niby w smaku ok, ale bezpowrotna wizyta. No i tempo obsługi na minus.

Dziękujemy, MarcinMarcinMarcin
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rok temu byłam w tej pizzerii i byłam zachwycona jedzeniem. W tym roku niestety bardzo dużo się zmieniło na minus. Kwaśnica nie do zjedzenia, sałatka cesar z sosem winegret kompletna klapa. Nie zamawiajcie tego. Kurczak to było jakieś rozdrobnione mięso z kebaba tłuste, i zamiast sosu mnóstwo oliwy. Tragedia!!! Jedyna zjadliwa była pizza która niestety również średnio smakuje. Zdecydowanie nie polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, magdalenak483

Pizzeria Andreo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Andreo? Podziel się wrażeniami!