“Nietrafione ”
Szprot Przez Płot — recenzja

Szprot Przez Płot
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Mechelinki)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie trafiliśmy zbyt dobrze z jedzeniem.
Zupa rybna podana letnia, mało w niej ryby. Kolor koncetratu z brązowa barwa. Totalnie nie mój smak.
Sandacz pieczony na głębokim oleju... Posmak oleju w ustach... Dobrze, że nie wzięliśmy do tego frytek, bo by pewnie było to razem usmażone.
Mix warzyw mrożonych z brukselka i wymieszanych z ryżem okazało się trochę lepszym dodatkiem.
Wygląd knajpki i obsługa bez zastrzeżeń.
Niestety na jedzenie nie wrócimy, ale na zimne piwko kto wie ;)

Dziękujemy, Paulina D

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dorsza. Faktycznie bardzo dobry. Zarówno w filecie jak i w cieście piwnym. Tyle ze ten w cieście nie był za duży, no i zupy rybnej nie udało się skosztować. Dania za to pyszne, obsługa bardzo miła, można było wejść z psem. Jak dla mnie naprawdę godne miejsce.

Dziękujemy, Polikarp_wwa
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, zamówiony dorsz kalmary flądra frytki i surówka, oprócz surówki wszystko bardzo pyszne szybka i miła obsługa ceny przystępne, polecam

Dziękujemy, Tomek K
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Sposób podania i smak szprotek rewelacyjny. Zamówiliśmy z Żoną devolay z łososia i również bardzo smaczny. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Mariusz M
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Podanie dania w pudełku utrudnia jego spożycie ale wszystko smaczne. Obsługa bardzo miła :) fajny widok na plażę, mile laweczki, miejsce.

Dziękujemy, 376nataliak

Szprot Przez Płot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mechelinki, Pomorskie
Mechelinki, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Szprot Przez Płot? Podziel się wrażeniami!