Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zaczynajac od położenia hotelu które jest wręcz genialne na samym koncu rzędu hoteli na przeciwko plaży i morza, bardzo blisko restauracji i sklepow ale kawałek dalej od wieczornego zgiełku co jest plusem dla rodzin z dziećmi ale tez kogoś kto chce wypocząć, obok także kolejka która można pojechać na inne piękne plaże lub do Barcelony, widok z pokoju na morze przepiękny, obsługa bardzo miła i pomocna, zwłaszcza młoda kobietka w krótkich włosach na recepcji oraz ludzie na barze. Jedzenie na śniadaniach praktycznie codziennie to samo ale bardzo dobre, wszystko czego trzeba na śniadanie, było ciepłe i dużo, można było wybierać co się chciało i zawsze wyszło się najedzonym. Ciepłe napoje i zimne soki. Wieczorne imprezki lub animacje były ok, puszczali nawet Polskie piosenki tak aby było po trochu dla każdego, były gry i zabawy w ciągu dnia( w których akurat nie braliśmy udziału).
My woleliśmy spędzać czas poza hotelem albo na zwiedzaniu albo na plazy(która znajduje się 5 min na nogach).
Hotel zadbany i czysty w dobrym standardzie, pokoje mogłyby być trochę lepsze ale kto jedzie na wakacje żeby posiedzieć w pokoju? Panie sprzątały codziennie bardzo starannie, wymieniały ręczniki i nawet piżamki składały. Basen w porządku, sporo leżaków jest też siłownia na której można zrobić całkiem dobry trening, jest tez pokój zabaw dla dzieci, bilard oraz pokój gier. Jak dla mnie super! Jestem BARDZO zadowolona z tego hotelu i uważam że lepiej trafić nie mogłam!

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Sandra B
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kto temu hotelowi dał 4 gwiazdki?!!!!!! Byłem w nim z kolegą. Mieliśmy pokój na 2 piętrze. Wyjechaliśmy przez biuro Itaka, które reklamował ten hotel pisząc, że w pokojach jest dostęp do internetu, co okazało się wierutnym kłamstwem! Nie było zasięgu! Tylko w lobby. W pokojach urządzonych w stylu post sowieckim (może dlatego tam było tyłu Rosjan?) nie było nawet szklanek! Jedynie dwa plastikowe, jednorazowe kubeczki w łazience i to o ile sprzątaczki ich nie wyrzucily. Telewizor stanowił jakiś monitorek komputerowy. Na balkonie dwa stare plastikowe krzesła bez stolika. W pokoju stolika też nie było? Obsługa fatalna! Nawet skapuli na mydle i żelu pod prysznic. Jedzenie takie sobie. Coś wybór był. Jedyny plus to idealne położenie. Dosłownie na wprost hotelu stacja kolejki do Barcelony oraz blisko do plaży. Jednym słowem odradzam! A z całą pewnością nie jako hotel 4-gwiazdkowy!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 611jacekp
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie kiepskie, obsługa kiepska-szczególnie przy barzy pracują jak za karę. Wieczory w hotelu- nuda, trzeba szukać rozrywki poza hotelem. W pokojach czysto choć hotel ogólnie wymaga renowacji. Jedyny plus to położenie hotelu- blisko plaża i stacja kolejowa, dobry punkt wypadowy do Barcelony. W okolicy za niewielką dopłatą można znaleźć o wiele lepszy hotel .

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, El. K
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedynym plusem tego hotelu jest basen, jedzenie okropne,obsługa tez bardzo nie miła, porównując ten hotel do innych które znajdują sie obok ten hotel zasługuje na 2* ogólnie jestem bardzo zawiedziona tym hotelem.Nie polecam!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Siwaa1907
Zrecenzowano: 28 czerwca 2018

Wszystko można znieść, nawet to jedzenie, bo był duży wybór więc zawsze coś podpasowało. Nie do zaakceptowania jest obsługa w tym hotelu! Szczególnie osoby za barem i ratownicy. Byłam upominana jak małe dziecko!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, s0niatraveler