Po raz drugi w hotelu Checkin Sirius. W ty roku mieliśmy pokój superior, gdzie dodatkowo wyposażony jest w expres do kawy codziennie uzupelniana, nowoczesne wyposażenie, bardzo wygodne fotele i duży telewizor. Jedzenie ZNAKOMITE. Każdego dnia inny rodzaj kuchni. Obsługa chotelu FANTASTYCZNA. Polecam na 1000%. Napewno jeszcze tu wrócę.

1  Dziękujemy, 573maciejc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CheckinSirius, Director de Relaciones Públicas, Hotel Checkin SiriusOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziekujemy bardzo za tak mile slowa, 573maciejc!

Jestesmy dumni z tego, ze Panstwa pobyt z nami znowu sie udal :)
Cieszymy sie, ze nasz pokoj superior przypadl Panstwu do gustu tak samo jak jedzenie z naszej restauracji.
Mamy nadzieje, ze zobaczymy sie za rok!

Pozdrawiamy serdecznie,
Ekipa hotelu Checkin Sirius

Stosunek jakości do ceny uważam za rewelacyjny. W hotelu znajduje się wszystko co trzeba, by spędzić przyjemny urlop. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Największe wrażenie zrobiła na nas restauracja oraz serwowane w niej pyszne posiłki oraz ich ogromny wybór. Kuchnia na żywo, czyli przyrządzane potrawy na oczach gościa to przyjemna odskocznia od typowego bufetu, bardzo na plus. Butelka wina do kolacji. Obsługa zawsze uśmiechnięta i życzliwa, pracownicy potrafią nawet powiedzieć kilka słów po polsku. W hotelu pracuje również Polka, Pani Laura, która chętnie służy rodakom swoją pomocą. Miejscowość to typowy nadmorski kurort z mnóstwem barów i sklepów, ale jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki np. do Barcelony czy Girony. Nie polecamy jedynie wycieczek fakultatywnych z TUi. Chaotyczne i źle zorganizowane. Przewodniczka Pani Halina straszna służbistka, nie potrafiła zaciekawić gości opowieściami o Hiszpanii. Lepiej zorganizować sobie wycieczki na własną rękę, korzystając z taniego pociągu czy autobusu. Podsumowując, wczasy uważamy za udane i z czystym sumieniem możemy polecić ten hotel.

Dziękujemy, Miedziowa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CheckinSirius, Director de Relaciones Públicas, Hotel Checkin SiriusOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziekujemy bardzo za tak mila opinie, Miedziowa!

Komentarze takie jak ten maluja usmiechy na twarzach calej ekipy hotelu. Bardzo nam milo czytac, ze Panstwa pobyt w hotelu Checkin Sirius byl rewelacyjny :)
Jestesmy dumni z tego, ze serwis w restauracji jak i wyzywienie jakie przygotowujemy dla naszych gosci przypadlo Panstwu do gustu.
Dziekujemy bardzo za tak mile slowa na temat naszego personelu. Wszyscy daja z siebie 200% aby spelnic oczekiwania kazdego z naszych gosci.
Mamy nadzieje, ze zobaczymy sie znowu w niedalekiej przyszlosci.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ekipa hotelu Checkin Sirius

Świetna lokalizacja i dobre centrum wypadowe, blisko na plażę i wielu różnych miejsc. Idealne godziny posiłków w restauracji, różne rodzaje posiłków, czasami tematyczne. Wysoki poziom kultury pracowników, wsparcie w wielu sytuacjach dla każdego. Już planujemy kolejne wakacje w tym samym miejscu.

Dziękujemy, Dorota Ś

Dziekujemy bardzo za tak mila recenzje o Panstwa pobycie z nami w hotelu Checkin Sirius, pani Doroto!

Komentarze takie jak Pani rysuja usmiechy na naszych twarzach.
Jestesmy dumni z tego, ze nasz personel zdal sie na 5tke. Cieszymy sie tez, ze wyzywienie jakie przygotowujemy w naszej restauracji smakowalo :)
Milo nam tez czytac, ze lokalizacja hotelu Checkin Sirius pomogla Panstwu w odkrywaniu nowych zakatkow naszego pieknego wybrzeza.

Juz nie mozemy sie doczekac Panstwa nastepnej wizyty,

Zapraszamy ponownie,

Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko ładnej, piaszczystej plaży, blisko promenady, sklepów, lokali i kolejki. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie.
Miła atmosfera w hotelu, bardzo sympatyczna obsługa dbająca o komfort wypoczywających. W hotelu pracują przesympatyczne Polki Laura i Małgosia , którym bardzo dziękujemy za gościnę, rozmowy i uśmiechy :))) Dobre miejsce do wypoczynku i doskonała baza do zwiedzania. Hotel godny polecenia !

Dziękujemy, Mirosław N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CheckinSirius, Director de Relaciones Públicas, Hotel Checkin SiriusOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dziekujemy Panstwu bardzo za tak piekne slowa :)

Cieszymy sie, ze Panstwa pobyt z nami w hotelu Checkin Sirius sie udal, Jestesmy wdzieczni za umilanie nam zawsze czasu usmiechem i milym slowem. Juz za Panstwem tesknimy!
Przyjemnoscia jest czytac, ze jedzenie jakie oferujemy dla naszych gosci przypadlo Panstwu do gustu, a lokalizacja obiektu pomogla Panstwu w odkrywaniu pieknych zakatkow naszego wybrzeza

Mamy nadzieje, ze zobaczymy Panstwa z powrotem w niedalekiej przyszlosci.
Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobrze zlokalizowany. Blisko do sklepów , głównej ulicy i plaży. Bardzo miła obsługa personelu, dwie panie z Polski pracujące w recepcji przemiłe i pomocne. Miłe powitanie w pokoju butelką wina musującego. Bardzo dobre jedzenie ,woda i wino w cenie. Czysto i przyjemnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić do pokoju o podwyższonym standardzie. Pokój urządzony nowocześnie i z gustem, na wyposażeniu maszyna do kawy.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, 68LiMa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CheckinSirius, Director de Relaciones Públicas, Hotel Checkin SiriusOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za przemiłe słowa, które rysują uśmiechy na naszych twarzach, lmacherska!

Jest nam bardzo milo, że spędzili Państwo niezapomniany czas w hotelu Checkin Sirius.
Cieszymy się, ze wyżywienie jakie oferujemy w naszej restauracji przypadło Państwu do gustu oraz ze lokalizacja hotelu pomogła Państwu w odkrywaniu pięknych zakątków wybrzeża :)

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie,