Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobrze zlokalizowany. Blisko do sklepów , głównej ulicy i plaży. Bardzo miła obsługa personelu, dwie panie z Polski pracujące w recepcji przemiłe i pomocne. Miłe powitanie w pokoju butelką wina musującego. Bardzo dobre jedzenie ,woda i wino w cenie. Czysto i przyjemnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić do pokoju o podwyższonym standardzie. Pokój urządzony nowocześnie i z gustem, na wyposażeniu maszyna do kawy.
1  Dziękujemy, 68LiMa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CheckinSirius, Director de Relaciones Públicas, Hotel Checkin SiriusOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za przemiłe słowa, które rysują uśmiechy na naszych twarzach, lmacherska!

Jest nam bardzo milo, że spędzili Państwo niezapomniany czas w hotelu Checkin Sirius.
Cieszymy się, ze wyżywienie jakie oferujemy w naszej restauracji przypadło Państwu do gustu oraz ze lokalizacja hotelu pomogła Państwu w odkrywaniu pięknych zakątków wybrzeża :)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wspaniały tydzień w Hiszpanii, bardzo miła obsługa w szczególności pracujących tam Polek, ale nie tylko. Bardzo dobre urozmaicone jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie, a basen na 3 piętrze hotelu i widok z niego na morze - to trzeba zobaczyć.

Dziękujemy, luger16

Dziekujemy bardzo za tak mile slowa, pani Moniko i panie Arturze!

Cieszymy sie bardzo, ze Panstwa pobyt z nami byl wspanialy :)
Bardzo dziekujemy za komentarz o naszym personelu. Wszyscy pracujemy codziennie, aby dac jak najlepszy serwis kazdemu z naszych gosci. Przyjemnoscia bylo dla nas wszystkich oscic Panstwa w hotelu Checkin Sirius.
Milo nam czytac, ze jedzenie z naszej kuchni Panstwu smakowalo.

Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Na ten urlop pojechaliśmy z biurem TUI.Super.
W hotelu świetny personel,przyjaźnie nastawiony w stosunku do gości.Bardzo mili ludzie.
Bardzo czyste pokoje,wygodne łóżka i po zamknięciu tarasu idealna cisza w pokoju.Perfekt:)))
W restauracji hotelowej jedzenie znakomite.Naprawdę każdy znajdzie coś pysznego dla siebie,czym jestem bardzo zaskoczona.Dużo dań kuchni lokalnej.Dobra kawa i fajne wina.
Ładna plaża ok.100.od hotelu na którą przechodzimy tylko przez promenadę i mostek.
Do Barcelony mieliśmy wycieczkę z Tui(polecam z fontannami).
Sami też pojechaliśmy kolejką(przystanek prawie przy hotelu).Za trzy bilety w obie strony zapłaciliśmy 30euro.Barcelona jest boska.
Natomiast Santa Susana jest dużym kurortem z mnóstwem restauracji i rozrywek.
Nie można się tam nudzić.

1  Dziękujemy, MagdaStudio95
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CheckinSirius, Director de Relaciones Públicas, Hotel Checkin SiriusOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziekujemy bardzo za tak mile slowa, pani Magdo!

Cieszy nas to, ze Panstwa pobyt z nami w hotelu Checkin Sirius byl udany. Bardzo nam milo, ze sa Panstwo zadowoleni z naszej restauracji, instalacji i dodatkowych uslug.
Jestesmy dumni z tego, ze nasz personel stanal na wysokosci zadania, a lokalizacja hotelu pomogla Panstwu w odkrywaniu pieknych miejsc na wybrzezu :)

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Super hotel przepyszne jedzenie opcja HB w zupełności wystarczy do wyboru ryby, mięso,sery wędliny pieczywo ,lody slodkie czego tylko dusza zapragnie kawa świeże soki nawet była fontanna z czekolady super sprawa do kolacji woda 1litr a nawet
butelka wina jeśli ktoś miał ochotę i to wszystko w cenie gdzie większość hoteli liczy sobie dopłatę napojów do jedzenia. Blisko do plaży.Przy hotelu sklep i dużo licznych
restauracji w pobliżu.Jeśli ktoś ma problem z innym językiem to pracują tam 2 Panie
mówiące w języku polskim.Pokoje czyste codzienna wymiana ręczników uzupełnianie
kosmetyków jest suszarka .lodowka w cenie super sprawa płatny sejf jedyny mankament to wysłużone materace powinny być w najbliższym czasie wymienione ale pościel pachnąca i w łazience lekka czarna pleśń w niektórych miejscach która wymagałaby odświeżenia.Pobyt udany wraz z rodziną z całego serca polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Świetnie wyciszone pokoje klimatyzacja dziala prawidlowo
1  Dziękujemy, Dawkub

Dziękujemy bardzo za przemiłą opinię na temat hotelu Checkin Sirius, Dawkub!

Niesamowitą przyjemnością było dla nas gościć Panstwa w hotelu Checkin Sirius, cieszymy się bardzo że wakacje z nami były super :)
Satysfakcją jest dla nas fakt, że wyżywienie jakie oferujemy w naszej restauracji Panstwu smakowało, a lokalizacja hotelu byla zaleta!
Bierzemy pod uwage Panstwa komentarze, aby ulepszyc nasz serwis.

Zespół Checkin Sirius

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Miła atmosfera.... Sympatyczni pracownicy - przyjaźni, kulturalni, bardzo pomocni... Wszystko na najwyzszym poziomie... Przepyszne i bardzo urozmaicone jedzenie... wygodne, czyste pokoje... Polecamy wszystkim ten hotel!!!

Dziękujemy, atopcia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CheckinSirius, Director de Relaciones Públicas, Hotel Checkin SiriusOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za przemiłą opinię na temat hotelu Checkin Sirius, Atopcia!

Niesamowitą przyjemnością było dla nas gościć Panstwa w hotelu Checkin Sirius, cieszymy się bardzo że wakacje z nami były udane! :)
Satysfakcją jest dla nas fakt, że wyżywienie jakie oferujemy w naszej restauracji Panu smakowało. Dziękujemy bardzo za komentarz na temat naszego personelu. Wszyscy codziennie staramy się oferować jak najlepszy serwis dla wszystkich naszych gości.

Zespół Checkin Sirius