Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Za tą cenę spodziewałam się czegoś gorszego. Hotel czysty, sprzątany na okrągło, pokoje bardzo podstawowe, brak czajnika, klimatyzacji czy pilota do tv. Bardzo mało atrakcji dla dzieci, byliśmy w 12 osób, z czego 7 dzieci - najmłodsze 3.5 roku. Myślę, że z niemowlakiem byłoby by kiepsko. Starsze miały raj w basenach i to im w zasadzie wystarczyło. Jedzenie super, duży wybór, choć dzieciaki jechały głównie na frytkach i hot dogach. Obsługa pomocna, miła.
Hotel typowo pod Anglików - drących ryje i pijących od samego rana aż do zamknięcia baru. Dużo dzieci latających samopas po korytarzach. W zasadzie nic złego nie można napisać, ale i też nic nie zachwyca, za tą cenę jest okej, ale dłużej niż 7 dni byśmy nie wytrzymali bo zwyczajnie tam nudno. Woda w basenach w maju lodowata, ale dzieciom to nie przeszkadzało.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, paulinakozak3168
Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje biedne, bardzo podstawowe , stare gryzące koce. W pokoju i łazience brak wentylacji . Obsługa bardzo nie miła. Jedynym plusem hotelu jest jedzenie, duży wybór i smacznie. Nie wróciła bym do tego hotelu.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 441beatam
Zrecenzowano: 12 lipca 2018

miejscowość ma swój klimat wakacyjny, bardzo urokliwe widoki i miasteczko w pobliżu gór, plaża i woda w morzu bardzo czysta. W samym hotelu dużo mega dużo wyspiarzy i menu jest ułożone pod nich. Lunche i kolacje super zawsze coś lokalnego. Hotel starszy, ale czysty, pokoje sprzątane codziennie, Blisko Carrefour i możliwość skorzystania tam z bezpłatnego WiFi, bo w hotelu tylko 15 min free dziennie. Bezpłatna kolejka na plażę, która była atrakcja dla moich dzieci. Dla bardziej wrażliwych estetów ilość grubych Anglików jest porażająca, a ich ciała są mocno zdeformowane otyłością. Nigdy nie widziałam tylu słoniowatych nóg u ludzi. Pomijając te widoki hotel jest wart polecenia ze względu na to, co oferuje i niską cenę.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze jest skrzydło z widokiem na basen
Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Edyta L
Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Nie wiem jak mozna pisac takie bzdury typu ze jest brudno, albo że za mało rozrywek i wogole ludzie wypisuja glupoty. Za ta cene uwazam ze ten hotel jest swietny. Kiedy nie przeszlo sie korytarzem non stop ludzie ktorzy sprzataja a to myja podlogi a to zbieraja kubki itp. W pokojach szybkie sprzatniecie ale tez ok. Wiadomo ze nikt mi ubran nie bedzie skladac haha... jedzenie naprawde spoko przytylam 4kg. Tym bardziej z baru mozna korzystan od 10 rano i jesc tosta lub hotdoga, hamburgera badz frytki do pozna. Takze jak ktos nie zdazy na sniadanie to nie szkodzi bo moze zjesc na barze. Bylam z dzieckiem i znajomymi basen dla dzieci super tylko za zimna woda, zimniejsza niz w duzym. Rozrywki typu karaokre pokazy wezy papug spoko sprawa. Hotel taki bardziej dla seniorow i rodzin z dziecmi dla mnie idealnie jadac z dzieckiem. Wiadomo ze dla dzieci patrzac na basen ze zjezdzalnimi dla maluchow. Co pol godz pociag zawozacy za darmo na plaze co bylo dodatkowa fajna atrakcja zwlaszcza dla dzieci. Pokoje male ale w pokojach sie nie siedzi. Obsluga mila bardzo. Mile zaskoczenie za ta cene

Termin pobytu: październik 2017
2  Dziękujemy, aleksandral780
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2015

Wczoraj wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Santa Susanna Resort. Hotel nie zaskoczył mnie. Tego spodziewałam się po cenie. W recepcji miły, grzeczny pan, zawsze służący pomocą i starający się wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Pokój( niewielki) mieliśmy od strony basenu- dość ładny widok, niestety słońce gościło na balkonie dopiero późnym popołudniem. W upalne dni to pewnie zaleta, ale teraz , w kwietniu było tam bardzo zimno! Pod 3 kocami w nocy nie było ciepło. Pokój był codziennie sprzątany( świeże ręczniki). Jedzenie bardzo dobre( opcja all inclusive). Śniadania wiadomo monotonne, ale lunch i kolacja bardzo urozmaicone. Dużo świeżych warzyw i owoców. Dla łakomczuszków spory wybór słodyczy. Szkoda, że kawa i herbata nie były mocną stroną bufetu. Kawa niesmaczna, woda do herbaty nie była gorąca. Kelnerzy bardzo dbający o gości, potrawy stale były uzupełniane. Bar z napojami dobrze zaopatrzony, barmani sympatyczni. Hotel jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Hiszpanii.Do plaży dość blisko, dla leniuszków busik hotelowy. Miejscowość o tej porze roku cicha i spokojna. W hotelu raczej też było spokojnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: W lecie polecam pokoje z widokiem na basen.
Termin pobytu: kwiecień 2015
6  Dziękujemy, Hanna C