San Miguel de Abona

Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy grilowanego królika, byl bardzo dobry. Do tego spożywamy w ciekawym miejscu, gdzie po zjedzonym posilku mozna pozwiedzac pomieszczenia obok, tj. plantacje bananow. Ceny przystępne, duży wybór i spore porcje. Głodnym nie wyjdziesz :) obsługa miła i wesoła.
Wychodzac z restauracji chwyciliśmy po bananie, ktore piętrzyly sie na stoliku z kasą fiskalną.
Udany wypad, polecam :)

Dziękujemy, dorisb379

Zrecenzowano 22 listopada 2018

Na wyjeździe lubię spróbować innej niż polska kuchni. Zażyczyliśmy sobie z żoną królika z grilla (jeden z cebulą, drugi z czosnkiem). Kelner zapytał czy życzymy sobie z frytkami czy tamtejszymi ziemniaczkami. Oczywiście wybraliśmy ziemniaczki. Na początek dostaliśmy czekajkę w postaci pieczywa i sosów - spoko. Następnie na stół wjechał niepokojąco szybko królik. Z zewnątrz upieczony, w środku surowy, twardy i bez smaku.Odniosłem też wrażenie, że mięso było odświeżane ponieważ trąciło delikatnie zapachem.Dawno nie jadłem czegoś tak niedobrego. W odróżnieniu od królika na rachunek musieliśmy niestety zaczekać dłużej. Podczas studiowania rachunku okazało się, że dopisano nam do niego czekajkę, której de facto nie zamawialiśmy oraz ziemniaczki, które w innych restauracjach stanowią intergralną część dania! Ogólnie nie mam pojęcia z czego wzięły się wysokie oceny, które zresztą nas do lokalu zawiodły. Nie polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Compass302233
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Bardzo fajna restauracja, położona na plantacji bananów. Oferuje, głównie, dania mięsne z grilla. Wyróżnia się bardzo korzystnym stosunkiem cena/jakość. Na ilości też nie oszczędzają. np zamówiłem półmisek różnych grillowanych mięs i pierwszy raz w życiu nie udało nam się zjeść całości, a to wszystko w cenie 15 euro (za 2 osoby). W weekendy spory tłok, może być konieczność by poczekać chwilę na wolne miejsce.

Podobało mi się na tyle, że byłem 2 razy w ciągu 3 dni.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, jan r
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój bardzo klimatyczny, restauracja jest bardzo duża, są 3 sale. Nam najbardziej przypadła do gustu ostatnia sala od wejścia, nazwana tropikalną. Jest bardzo zielono, czas umila śpiew ptaków. Sala otoczona jest bananowcami. Zresztą wszędzie w restauracji jest pełno tych owoców, goście są nimi czestowani przy podaniu rachunku. Zamówiliśmy półmisek grillowanego miesa dla 2 osób (15 euro) i sałatkę dla dwojga (6.50 euro) i nie byliśmy w stanie zjeść wszystkiego. Informacje o ogromnych porcjach nie są ani trochę przesadzone. Dania były smaczne, niektóre kawałki mięsa z półmiska żylaste i gumowe, ale przy ilości, która została podana było w czym przebierać. Zdecydowanie pyszne desery: mus z goffio i coś ala sernik na zimno z sera koziego- każdy po 3 euro. Za serwis doliczane jest 1.80 euro, ale dostaje się w ramach tego chlebki z sosami i słone ciasteczka. Obsługa sprawna i uśmiechnięta. Warto odwiedzić!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Cosmopolitan258034
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Magiczne miejsce, wspaniała, miła obsługa. Zamówiliśmy półmisek mięs z grilla - nie do przejedzenia dla dwóch osób... Wszystko smaczne i świeże. Desery pyszne. Obsługa mówi po angielsku. Przy wyjściu dostaje się banany i można przespacerować się po farmie bananów.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 583kingah

Restaurante El Cordero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Santa Cruz de Tenerife, Teneryfa
Granadilla de Abona, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Restaurante El Cordero? Podziel się wrażeniami!