“Great Italian Pizza (Po polsku poniżej)”
VIP Pizza — recenzja

VIP Pizza
Nr 1 wśród 208 Restauracje (Puerto Rico)
Zrecenzowano 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Very Italian Pizza is the best name this restaurant can have. Food is delicious, staff is very friendly, smiling all the time and joking with clients. You feel like at 'home/family' restaurant somewhere far away from the resort. Music and spicy olive (instead of shitty garlic sauce you get in commercial pizzerias) just complete this perfect dinner place :D I would recommend it for everyone who loves good food. (The only drawback I found is quite unfortune location, but the food we get is worth coming).

Very Italian Pizza jest nazwą, która idealnie opisuje to miejsce. Pyszne jedzenie, przyjazna obsługa żartując z klientami. Można poczuć się jak we włoskiej 'rodzinnej' pizzeri w oddali od wakacyjnych kurortów. Muzyka i ostra oliwa (zamiast jakiegoś badziewnego sosu czosnkowego, który dostaniemy w komercyjnych pizzeriach) dopełnia obraz idealnego miejsca na kolację. Polecam każdemu kto lubi dobre, włoskie jedzenie. (Jedyna, drobna wada jaką można znaleźć to dość niefortunna lokalizacja, ale pyszne jedzenie powoduje, że i tak warto odwiedzić to miejsce).

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 573jakubp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Emanuel C, Propietario, VIP PizzaOdpowiedź udzielona 2 czerwca 2018

Jakub:
Grazie

Zrecenzowano 25 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Pizzeria ukryta wśród wątpliwej jakości barów, ale warto jej poszukać :) pyszna, dużo, bardzo dużo, niedrogo i miło, czyli wszystko na plus. Mini minus za zbyt obfity starter bo była to pizza z pomidorami, mozzarella i czosnkiem, zarekomendowano na 4 osoby 3pizze + starter, w sumie o jedną za dużo, bo wyszliśmy obzarci, nie najedzeni. Polecamy! :)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, szybun
Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wystawiam 4* tylko dlatego że dzień wcześniej byliśmy w przepysznej hiszpańskiej knajpce na owocach morza. Gdyby ie to było by 5*;-).

Restauracyjka jest schowana na samym końcu centrum handlowego. Warto poszukać bo robią pyszna pizzę jak i przystawki. Skladniki wydają się świeże i dobrej jakości co zdecydowanie ma przełożenie i na smak. Ceny bardzo przystępne. Najdroższa pizza kosztuje coś koło 10€. Istnieje również opcja zabrania jedzenia na wynos.

Na sąsiednim stoliku widzieliśmy również bardzo zachęcający makaron. Na pewno jeszcze się wybierzemy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, spiewak2015
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza. Mimo że nie było stolika zamówiliśmy na wynos. Była rewelacyjna. Składniki świeże dobrej jakości. Sos na pomidorach, nie koncentrat. Koszt około 10 €. Na pewno wrócimy.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

10/10, pyszna pizza i świetna obsługa. Mamy nadzieje jeszcze tam wrócić, naprawdę warto wstąpić. Byliśmy zachwyceni :)

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, rados_awb2014

VIP Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto Rico, Gran Canaria

Byłeś(-aś) w VIP Pizza? Podziel się wrażeniami!