Puerto Rico
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wrócilismy tydzień temu z wakacji w tym hotelu. Na dzień dobry był zgrzyt - zameldowano nas w starym pokoju, o nieprzyjemnym zapachu starej klimy usytuowanym na parterze. Wybieraliśmy pokój z widokiem na morze, dostaliśmy z widokiem na podjazd którym jeździły autobusy, stare porysowane płytki, niemiły zapach - takie 2 gwiazdki na PL standard! Ponieważ była 3 w nocy nie robiliśmy zamieszania poszedłem rano i grzecznie poprosiłem o zmianę pokoju. Hotel stanął na wysokości zadania i dostalismy ładny, czysty pokój z wymarzonym tarasem z widokiem na ocean i z dobrym dojściem do basenów. Ale warto wiedzieć, że ten pokój też ma gorsze pokoje i radze unikać poziomu zero bo nie będzie prywatnego leżakowania wieczorem i gapienia się na ocean z drineczkiem! To tyle z negatywów. Reszta to same superlatywy. Jedzenie przepyszny ogromny wybór, codziennie coś nowego (wieczór włoski, meksykański itd). Byliśmy wcześniej w bardzo dobrych hotelach w Grecji no i cóż, Grecja wysiada przy tym jakie było jedzenie w Amadores. Największa zaleta hotelu to plaża - playa amadores. Nie zatłoczona w sierpniu zero problemów z leżakami! Piękna czysta woda i żółty czysty piasek, w zasięgu restauracje. Poza tym hotel na 5+. Jest jeszcze kwestia animacji. Pani Zuzanno, ja rozumiem, że Radio Eska tam nie dociera, ale codzienne wysłuchiwanie szlagierów z lat 70 albo 80 to naprawdę przesada. Słyszeliście o despacito? :) Byliśmy z dziećmi - codziennie ten sam show z wybudzaniem uwaga Kaczora donalda i myszki mickey. Drogie Thalasso Amadores, moje dzieci znają spongeboba albo psi patrol, inne dzieci też nie wiedziały kto to jest kaczor donalda. To już nawet dla mnie myszka mickey była nudna co dopiero dla moich dzieciaków. Stwierdziliśmy, że właściciel hotelu to pewnie jakiś stary dziadziuś i lubi takie klimaty, moja babcia 80 lat byłaby zachwycona tymi hiciorami które tam leciały, wieczorami z celine dion itd. Na szczęscie już po 21:30 pojawiali się różni animatorzy akrobaci itd. codziennie ktoś inny i nawet dwa wieczory były ciekawe. No ale animacje to drobiazg przy tym co oferuje hotel i przy jego lokalizacji. Na miejscu można wynając auto, uwaga nie bierzcie audi a5 cabrio bo jest stare - najlepsze auto to VW new beetle cabrio, wrażenia z dziećmi fantastyczne. Jak pojedziecie zobaczyć playa ingels - zatłoczona, miejska plaża z ciemnym piaskiem - to od razu będziecie wiedzieli że ten hotel jest genialny z uwagi na położenie koło najlepszej, nie zatłoczonej plaży. Uwaga : dojście do plaży niby 800 m - w rzeczywistości trzeba zjechać 2 windami itd. zanim doczłapiecie do napisu że plaża jest 1000 m od was - zajmuje to wszystko żeby dobić do plaży kilkanaście minut, my później braliśmy taksówkę na playa amadores za 3 eur - nie musieliśmy jechać windami itd Podsumowując, gorąco polecamy ten hotel, mimo zgrzytu 1 dnia spędziliśmy tam jedne z naszych najlepszych wakacji, a pokaz delfinów w Palmito Park , rejs łodzią podwodną w Puerto Mogan, wydmy czy lot helikopterem nad wyspą zrobiły na nas wielkie wrażenie!

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie nie dajcie się wpakować w poziom 0.
Dziękujemy, Maciej M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GLORIA_TH, Director de Relaciones Públicas, Gloria Palace Amadores Thalasso & HotelOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowny Panie Macieju,

dziękujemy uprzejmie za wybranie naszego hotelu i podzielenie się tak pozytywną opinią.

W imieniu wszystkich pracowników Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel **** gorąco dziękuję za życzliwe słowa na temat Państwa pobytu. Takie opinie jak Państwa są dla nas najlepszą motywacją do pracy i sprawiają, że codziennie dajemy z siebie wszystko by nasi Goście zabrali ze sobą do domu niezapomniane wspomnienia.

Chciałabym też przeprosić za nieodpowiedni pokój w dniu przyjazdu. Gdyby wracali Państwo do hotelu, proszę o kontakt mailowy (rrpp. amadores @ gloriapalaceth . com) przed przylotem — osobiście zadbam o to, by dostali Państwo pokój spełniający Państwa oczekiwania.
Co do muzyki w trakcie wieczornych wystepow-musimy dopasować repertuar do wszystkich grup wiekowych i narodowościowych. Z tego właśnie powodu nie możemy sobie pozwolić na same najnowsze hity. Co więcej, w związku z tym, że mamy wielu hiszpańskojęzycznych i angielskojęzycznych gości, musimy też dbać o to, by grane/śpiewane piosenki były cenzuralne. Chociażby wspomniane przez Pana Despacito jest w gruncie rzeczy piosenka dosyć "pikantną" w swoim przesłaniu ;)

Mam nadzieję, że już wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie, wykorzystując okazję do rozkoszowania się widokiem na ocean z naszego hotelu.

W razie pytań bądź życzeń pozostaję do Państwa pełnej dyspozycji.

Guest Relations Manager / Dział Obsługi Gości

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Przyjeżdżając tutaj ponownie mogliśmy porównać obecny dwutygodniowy pobyt od 2 do 16 lipca z poprzednim naszym pobytem. Do Gloria Palace Amadores z przyjemnością wróciliśmy po 9 latach i mimo, że od tego czasu obiekt był non stop eksploatowany, nie zauważyliśmy, aby miało to negatywny wpływ na wygląd, jakość i komfort pobytu w hotelu. A nawet przeciwnie. Restauracja jest odnowiona, na balkonach znajdują się leżaki oraz w Bar Salonie inne fotele. Podczas pierwszego naszego pobytu w 2010 roku nie spotkaliśmy Polaków z Polski, tylko była jedna para z Irlandii. Obecnie było dość dużo Polaków i także byliśmy mile zaskoczeni, że obsługa hiszpańska potrafi powiedzieć kilka słów po polsku. Jako pozytywne odczucie również należy przyjąć szybszą i lepszą obsługę barmanów i kelnerów w przygotowaniu i podaniu drinków podczas wieczorów artystycznych w Bar Salonie. Szczególnie pamiętamy zawsze uprzejmych i dbających o nas Panów Bryana, Alberto i Raula. Zawsze otrzymywaliśmy drinki takie, o jakie nam chodziło - „sin hielo” ;-) Po kilku dniach, już nawet bez przypominania. W restauracji było, jak wcześniej – oprócz wielu rozmaitych dań i live cooking, codzienne wieczorne bufety tematyczne np. kuchnia kubańska czy meksykańska, a jako napoje – butelka wina, piwo lub napoje bezalkoholowe.
Niewątpliwą zaletą hotelu, który jest wbudowany w wysoki klif wulkaniczny są widoki bezpośrednio na ocean z każdego pokoju oraz z dwóch basenów infinity znajdujących się na tarasach pomiędzy górnymi, a dolnymi blokami hotelu.
Obszerne pokoje z wygodnymi łóżkami są codziennie sprzątane i uzupełniana jest woda do picia. W pokoju – szlafroki i kapcie, czego nie było poprzednio oraz nowy telewizor. Jedyne co przydałoby się, to zamiast na sztywno zainstalowanego prysznica w ścianie, to wyciągany prysznic ze słuchawką, który byłby wygodniejszy.
Bardzo dużym walorem jest fakt, że w Glorii Palace Amadores zawsze można liczyć na pomoc Pani Zuzanny Stępień – Guest Ralation Manager, którą pozdrawiamy i dziękujemy za to, iż byliśmy mile zaskoczeni, że nasza prośba została spełniona i otrzymaliśmy pokój, w którym mieszkaliśmy poprzednio, 2614 .
Z hotelu można spacerkiem dojść na dwie plaże – Playa Amadores oraz Playa Puerto Rico. W hotelu jest wypożyczalnia samochodów, z której skorzystaliśmy wybierając się na całodniową wycieczkę po zachodniej i górzystej centralnej Gran Canarii (bez nawigacji – z planem w głowie i na kartce). Drogi z setkami zakrętów i serpentyn nad urwiskami oraz wspaniałymi widokami. Polecam ten wyjazd wszystkim dobrym, doświadczonym kierowcom oraz ich pasażerom o mocnych nerwach . Można też skorzystać z wycieczki m.in. katamaranem na delfiny, bo wycieczki sprzedaje m.in. Polak – Tomek, który proponuje to gościom opalającym się na tarasach hotelu. Rejs z Puerto Rico z posiłkami i różnymi napojami trwa około 4 godzin. Delfiny widzieliśmy.
Mamy wstępnie zaplanowany ponowny przyjazd w przyszłym roku. Z przyjemnością wrócimy.
Pozdrawiamy. Monika i Edward.

Dziękujemy, Ekspert2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GLORIA_TH, Director de Relaciones Públicas, Gloria Palace Amadores Thalasso & HotelOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu zespołu Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotels**** chciałabym serdecznie podziękować za ponowne spędzenie urlopu w naszym hotelu.

Jednym z naszych głównych celów jest to, by nasi Goście czuli się u nas jak w domu – dlatego cały zespół dba o wszystkich klientów z szerokim uśmiechem i życzliwością.

Mamy nadzieje, że w trakcie pobytu w Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotels**** udało nam się stworzyć Państwu wiele niezapomnianych wspomnień i będą Państwo do nas wracać. Jesli chodzi o wymiane sluchawek prysznicowych, to mamy to w planach w trakcie remontu hotelu.

Pozostaję do pełnej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości.

Guest Relation Manager

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

W Gloria Palace Amadores spędziliśmy cudowny tydzień w terminie od 2-9 lipca. To zdecydowanie najlepszy hotel w Puerto Rico. Super lokalizacja, każdy pokój posiada przepiękny widok na ocean. Mieszkaliśmy w bloku nr 3 przy samym oceanie. Szum oceanu każdej nocy i o poranku gwarantowany. Pokoje czyste a oprócz tego czekały na Nas ręczniki, szlafroki i kapcie.Jedzenie pyszne,kolacje tematyczne i codziennie coś nowego. Podczas posiłków super widok z tarasu. Personel oceniam na 5 gwiazdek jest bardzo miły, pomocny i uśmiechnięty. W razie problemów nad wszystkim czuwa przemiła Polka-Pani Zuzanna. Mimo iż korzystalismy z opcji HB (śniadania i obiadokolacje) woda do pokoju uzupelniana była codziennie bez opłat. Obok hotelu promenada, którą bez problemu dostaniemy się na dwie plaże: Puerto Rico ( z której można wypłynąć na delfiny bądź do Puerto de Mogan, obok plaży jest też dworzec autobusowy) oraz druga plaża Amadores- która jest najpiękniejszą plażą Gran Canarii. Każdego wieczoru animacje. Wifi bez zarzutu. Małym minusem hotelu są windy, na które czeka się bardzo długo, ale z racji pełnego sezonu jestem w stanie to zrozumieć. Podsumowując było Nam bardzo smutno gdy opuszczalismy Puerto Rico. Nie jesteśmy fanami powrotów do tych samych miejsc ale do Gloria Palace Amadores wrócimy na pewno! Pozdrawiamy Lidia i Kamil.

Dziękujemy, 1234lidia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GLORIA_TH, Director de Relaciones Públicas, Gloria Palace Amadores Thalasso & HotelOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu zespołu Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotels**** chciałabym serdecznie podziękować za spędzenie urlopu w naszym hotelu.

Pozostaję do pełnej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości.

Guest Relation Manager
Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel****

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Spędziłem w hotelu 2 super tygodnie. Pokój był z widokiem na ocean i basen hotelowy. Jedzenie było wspaniałe. Szczególnie polecam Dzień Meksykański. Łóżko było wygodne. Basen mógłby być głębszy, ponieważ ma tylko 1.3m. Zawsze jak wracałem ze zwiedzania wyspy, pokój był wysprzątany. Obsługa hotelowa bardzo miła i można porozumiewać się z nią w j. angielskim :)
Bardzo Polecam ten hotel.

Dziękujemy, Pavco34
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GLORIA_TH, Director de Relaciones Públicas, Gloria Palace Amadores Thalasso & HotelOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Szanowny Panie,

W razie pytań bądź życzeń pozostaję do Państwa pełnej dyspozycji.

Guest Relations Manager / Dział Obsługi Gości

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Piękny hotel na skraju oceanu, świetne jedzenie oraz obsługa, duże, codziennie dobrze sprzątane pokoje. Jeśli już miałbym się do czegoś przyczepić to brak tradycyjnej słuchawki pod prysznicem, jedynie zamontowana na ścianie na stałe oraz bardzo wolno działające windy (często szybciej jest zejść kilka pięter schodami niż doczekać się na przyjazd jednej z aż trzech). Są to jedynie niuanse, pobyt tutaj będę długo i miło wspominał, polecam każdemu :)

Dziękujemy, michur1112

Szanowni Państwo,

Czujemy się bardzo dumni z całego zespołu Gloria Palace Amadores Thalasso&Hotel**** gdy czytamy, że ktoś może nas polecic dalej z całego serca. Cała ekipa pracuje bardzo ciężko dzień po dniu, starając się zapewnić najwyższy poziom usług i nigdy nie tracąc uśmiechu.

Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się spotkać ponownie w przyszłości. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną w razie pytań, wątpliwości, życzeń dotyczących pokoi.

Pozdrawiam serdecznie,
Guest Relations Manager