14 dni od 3-17 września 219. Hotel czysty , wszyscy uśmiechnięci w żadnym barze nie czeka się na obsługę. Bardzo dużo jedzenia dobrego. Jeżeli chodzi o opinie tych którzy piszą że jedzenie jest monotonne , proszę o napisanie tych wszystkich swojego domowego menu. Na pewno te mądrale mają codziennie w domu 8 gatunków świeżo wyciskanych soków , kilka omletów i jajek, aaaaaaaaa nie wspomnę że owoce , pieczywa , słodkości to codziennie w domku zastawione na 3 stołach i codziennie inne jedzonko a z poprzedniego dnia wyrzucone. Jak czytam takie opinie to śmieję się z głupoty snobów. A czy jedzenie jest doprawione czy nie to jak się wybierasz do innej kultury to należy zapoznać się z tradycjami i właśnie kulinariach. Dobrze ze nikt nie pisze że słońce wschodzi rano a zachodzi wieczorem.
W ofercie zabrakło mi informacji że hotel raczej nie jest dla osób z problemami z chodzeniem.

Wskazówka dotycząca pokoi: od 3 piętra piękny widok na ocean i plażę Amaderos
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Aniela K

Na pewno bardzo ładnie położony hotel. Bardzo fajny widok z basenu oraz części gdzie serwowano śniadania i kolacje tematyczne. Za to duży plus.
Pokoje normalne.
Jedzenie typowo europejskie bez fajerwerków. Bardzo mało owoców morza, a podawanie owoców z puszki (ananas) bardzo mnie zezłościło...
Jedzenie w restauracjach tematycznych o niebo lepsze niż w głównej i warto się po zameldowaniu od razu zapisać. :)
Na dół kilkanaście minut piechotą fajnie się schodzi ale gorzej wchodzi :) taksówka chyba około 3 euro. Do Las Palmas można pojechać autobusem nie ma za bardzo co tam zwiedzać ale zawsze jakaś wycieczka. :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia!Pyszne jedzenie,wspaniała,pomocna,uśmiechnięta obsługa.Wszystko na wysokim poziomie.Lezaki dostępne o każdej godzinie..Opinia że trzeba wstawać o 5 rano nieprawdziwa,ponieważ nawet o 12 w południe leżaki są dostępne..A jest ich sporo!!!Opinia o brudnych lezakach również nie wiem skąd..Pokoje sprzątane bardzo dokładnie i uzupełniana woda aż zanadto! Widoki nieziemskie..nie do opisania..Bus na plażę..taxi 3 euro..Jedzenie na plaży bardzo dobre..Polecam restaurację Portofino oraz Maroco Steak House-pyszne steki..Hotel zarówno dla Rodzin z dziećmi idealny jak i dla Par ..Byłam już w kilku hotelach Sieci Riu w Europie i ten jest pod każdym względem najlepszy!Polecam z całego serca!

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przeciętny hotel,w niby dobrej lokalizacji,ale tak naprawdę ,to bez samochodu z wypożyczalni wszędzie daleko,co prawda na plaże Amadores można dojechać busem hotelowym,który kursuje co 45min w obie strony,lub taksówka za 3eur w jedna stronę .sama plaża amadores prezentuje się b.dobrze,woda jest czysta jest na niej dużo miejsca nie ma tłoku i jest bezpiecznie,jedyny ,ale duży minus,to brak pryszniców,gdzie można się opłukać ze słonej wody,i drogie leżaki 12eur za dzień ,lekka przesada.Ale teraz już o samym hotelu,oprócz pięknych widoków z balkonu na ocean i częściowo na plaże amadores ,to nic specjalnego,pokoje standardowe z balkonem,łazienka z prysznicem,duże łóżko ,lodówka i sejf w cenie.czystosc średnia ,wszystko na akord ,o wodę w butelkach trzeba się upominać ,bo panie sprzątające często o niej zapominają.jezeli chodzi o baseny ,to są bardzo małe ,płytkie,i zawsze przepełnione,a o dobrym miejscu przy nich można zapomnieć,chyba ,ze ktoś nie może w nocy spać ,i o 5rano wstanie weźmie ręcznik i zajmie sobie miejsce,wtedy jest szansa.lezaki przy basenie brudne i klejące a z toalet i kanalizacji wydobywa się nieprzyjemny zapach.jezeli ktoś lubi sobie popływać w basenie ,to tutaj tego nie zrobi.JEDZENIE,jeżeli ktoś myśli ,ze tutaj spróbuje kuchni hiszpańskiej,to się bardzo zawiedzie!,typowa stołówka,pizza,pasta,hamburgery ze zmielonym mięsem,który został z poprzedniej kolacji,albo obiadu.co dziennie to samo ryba i kurczak,oczywiście nic nie przyprawione,bez żadnego smaku,jedyny plus,to rano na śniadanie świeże soki i owoce,ogólnie jak dla mnie,to śniadania były najlepsze,obiady bardzo biedne,a kolacje średnie.Podsumowujac,nie wiem skąd ten hotel ma takie dobre opinie,może pisali je ludzie,którzy dopiero zaczynaja swoją przygodę z podróżami za granice,i nie maja żadnego porównania z innymi hotelami w Europie i na świecie,może się podobać ,ale Ci ,co podróżują od dawna ,będą bardzo zawiedzeni!.jeszcze kilka słów o cenie,jest stanowczo zawyżona,jak na ten standard,za ta kwotę można znaleźć duuuzo lepsza ofertę .

Dziękujemy, rafa160R
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel na bardzo wysokim poziomie, dokładnie sprzatany, czyste baseny, pyszne jedzenie i ciekawe animacje. Piękne widoki z balkonu, na plażę Amadores kursuje bus do godziny 17, warto się wybrac bo woda jest cudowna.Do Puerto Rico prowadzi promenada, lecz w samej miejscowości oprócz małego portu nic ciekawego nie ma. Polecam wybrać się do Maspalomas na wydmy oraz do Puert Mogan- bajkowa miejscowość. Ogólnie bardzo polecam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, GTC78