“Pięknie, pysznie, sympatycznie.”
Monaco Restaurante — recenzja

Monaco Restaurante
Nr 20 wśród 208 Restauracje (Puerto Rico)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje dziś o zachodzie słońca, pieczywo czosnkowe, paella z owocami morza i mięsem, sangria, woda, cola dla 2 osób niecałe 40 euro. Jedzenie pyszne i swieże, widok piękny, obsługa uśmiechnięta i pomocna, odsłonili dla nas całe rolety, żeby był lepszy widok na zachód słońca, poczęstoawali ron miel czyli lokalnym rumem miodowym. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, JoannaS3556

Zrecenzowano 3 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem czy to tak nam się trafiło,ale podczas każdej jednej z wielu wizyt jedzenie i atmosfera wyśmienite.Zespół pracujący tam w/g Nas najbardziej zgrany z jakim mieliśmy do czynienia podczas tego wyjazdu.Dzięki i do zobaczenia.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, 346krzysztofm
Zrecenzowano 2 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna mjescówa. Jedzenie było wyśmienite, bez różnicy co byś zamówił. Ale najważniejsza była obsługa, z bardzo dużym poczuciem chumoru. Po prostu super.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 555dariuszk
Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie,dobre jedzenie chojne porcje mała zachwycona pizzą w kształcie królika,desery bajkowe przyzwoite ceny miła obsługa,przy samej plaży fajny widok na zaliczkę

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, izabela d
Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzonko i sympatyczna obsługa. Kelner który nas obsługiwał z dużym poczuciem humoru. Restauracja przy samej plaży

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, 253krzysiekk

Monaco Restaurante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Amadores, Gran Canaria

Puerto Rico, Gran Canaria

Byłeś(-aś) w Monaco Restaurante? Podziel się wrażeniami!