Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

W tym roku byliśmy po raz drugi w HT domkach na wodzie. Bardzo duża pozytywna zmiana na terenie obiektu. Widać, że właściciel inwestuje w teren i w domki. Zainstalowane klimatyzacje, nowa recepcja, wymienione motorówki. Jak zwykle jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tam wrócimy po raz trzeci. Polecamy wszystkim gorąco na wypoczynek i zresetowanie się.

Wskazówka dotycząca pokoi: polecamy HT5 dla pary. Cudowny widok z domku, motorówka. Nie potrzeba nic więcej
Dziękujemy, Maria P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HT H, Recepcjonistka , HT Houseboats - Apartamenty na wodzieOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Pani Mario bardzo się cieszymy, że pobyt w jednym z naszych domków był niezapomniana chwilą i to po raz drugi. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się ponownie aby spędzić tak cudowny czas. Dziękujemy :)

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo. Byliśmy we dwoje w domku Grand 1.Domek luksusowy, przemiłe chłopaki w obsłudze,przepyszne śniadania. Blisko do morza. Polecam osobom chcącym wypocząć. Miejsce bardzo urokliwe,bez rwetesu Mielna.

Dziękujemy, Katarzyna S

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Jest to dla nas ogromnie ważne, gdy goście są zadowoleni z pobytu w jednym z naszych domków. Zależy nam, aby był to niezapomniany czas pełny relaksu i odpoczynku. Bardzo dziękujemy :)

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

W domku na wodzie spedzilismy kilka dni. Teren bardzo ladnie zadbany, czysciutko, wszystko na swoim Miejscu az chce sie odpoczywac. Mozliwosc wypozyczenia rowerow a nawet tandemow. Fajne drogi rowerowe, blisko morza. Sniadanie bogate I urozmaicone. Przepyszne obiady przyniesione do domku. Na pewno tu wrocimy.

Dziękujemy, Jana J

Pięknie dziękujemy za tak wspaniałą opinię, która jest dla nas ogromnie ważna. Nasza radość pojawia się gdy widzimy zadowolenie naszego gościa i pokładamy ogromne nadzieje na powrót :) Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa.

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Jest to naprawdę coś innego niż kurort na Kanarach lub pięciogwiazdkowy hotel . Atrakcje na każdym kroku wakacje spędzone aktywnie ⛵ do tego pływanie motorówką zabawa super. Śniadania zawsze co innego pyszne. Wspaniałe miejsce również z dziećmi zabawy itp. A domki na wodzie widoki niezapomniane poranki z łabędziami ( nie buja, nie dostanie się choroby morskiej hihi ) Polecamy wszystkim warto - a zwiedziliśmy z żonką dużo .

Dziękujemy, Sebastian K

Bardzo dziękujemy za tak fantastyczną opinię, którą gdy czytamy aż serce się raduje z wakacji spędzonych w jednym z naszych domków :) Liczymy na to, że był to niezapomniany czas i wierzymy w powrót, aby móc powspominać i kolejny raz wykorzystać czas na odpoczynek, relaks, a przy tym w sposób aktywny. Najważniejsze, aby się nie nudzić. Do zobaczenia.

Zrecenzowano: 10 lipca 2019

W domku na wodzie spedzilam weekend. Byl to bardzo romantyczny pobyt zl ukochanym w domku z jacuzzi i kominkiem. Sniadania przyniesione do Domku. Mozliwosc korzystania ze sprzetu plywajacego I z sauny na wodzie.

Dziękujemy, Наталья М

Pięknie dziękujemy za przemiłą opinię i ogromnie się cieszymy z cudownie spędzonego czasu w jednym z naszych niezwykłych domków. Zadowolenie naszego gościa znaczy dla nas bardzo dużo i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie.