Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niedawno spędziliśmy parę dni w domach na wodzie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła i bardzo pomocna obsługa. A śniadania przepyszne, każdego dnia coś innego, czyste i ładne domki. Na pewno tam jeszcze wrócę.

Dziękujemy, Світлана Б
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, HT Houseboats - Apartamenty na wodzieOdpowiedź udzielona 2 maja 2019

Dziękujemy za przesłanie opinii,

Zawsze cieszymy się kiedy nasi Goście są zadowoleni, a jeszcze bardziej cieszymy się kiedy chcą do nas wracać :)
Dziękujemy za miłe słowa, zapraszamy na kolejny pobyt, może tym razem w domkach w drzewach ?

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019

Pogoda nas nie rozpieszczała, ale na szczęście nie musieliśmy wychodzić spoza obiektu aby zamówić obiad. Zrobiliśmy to w recepcji i obiad był przyniesiony na domek.Wszystko nam bardzo smakowało. Polecamy wszystkim!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Родіон С
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, HT Houseboats - Apartamenty na wodzieOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię, mamy nadzieję, że następnym pogoda będzie bardziej łaskawa :) cieszymy się, że posiłki Państwu smakowały oraz, że spędzili Państwo u nas miło czas. Zapraszamy serdecznie ponownie :)

Do zobaczenia !

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wracamy z pobytu w Mielnie. Miejsce rewelacyjne. Bardzo przyjazne dla zwierząt. Nawet w ramach śniadania przynoszony był smakołyk dla psiaka. Śniadania były przepyszne, codziennie czymś innym byliśmy zaskoczeni. Obiadokolacje również godne polecenia. Miłe niespodzianki w postaci butelki wina i ciasta bardzo na plus. Samo miejsce oferuje mnóstwo atrakcji. Wrócimy na pewno :)

Dziękujemy, Klaudia C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, HT Houseboats - Apartamenty na wodzieOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2019

Pani Klaudio bardzo dziękujemy za tak miłą opinię ! Staramy się, aby każdy z naszych gości był zadowolony z pobytu, psiaki również :) jest nam bardzo milo, że przyjemnie spędzili Państwo u Nas czas, i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Weekend poza sezonem w Mielnie tylko w tym miejscu. Domki kompaktowe, swietnie zaprojektowane i wygodne. Taras, wlasna lodka i pomost do plazowania. Bliskosc natury, takze bardzo towarzyskiego ptactwa wodnego. Posilki przynoszone i wynoszone dyskretnie w wiklinowych koszach, duza oferta sprzetu i form wypoczynku w cenie.

Dziękujemy, 235gerardb

uprzejmie dziękujemy za dodanie opinii jest nam bardzo miło że się państwo podobało i że spełniliśmy państwa oczekiwania zapraszamy do nas ponownie zapraszamy również do obejrzenia naszego obiektu z domkami w drzewach i na plaży herbals glamping Do zobaczenia

Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, bardzo smaczne jedzenie i przemiła pomocną, obsluga. Dużo atrakcji dla gosci, nawet w pochmurny dzień nie ma nudy :-) widoki są cudowne, polecam wszystkim którzy szukają czegoś więcej niż zwykły hotel.

Dziękujemy, Aleksandra P

Pani Olu jestem bardzo miło że dodała pani opinie o naszym obiekcie Cieszymy się że się państwo podobało zapraszamy państwa do nas ponownie