“Smaczna pizza”
La Palma — recenzja

La Palma
Nr 4 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Testowaliśmy głównie pizza i zdecydowanie nie było do czego się przyczepić. Może trochę większe porcje sosów być powinny, ale tak poza tym elegancko + plac zabaw mały dla dzieci.

Dziękujemy, dominiakmarek

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Było ok ale ceny średnie pizza dobra rybka ok desr wyśmienity. polecam. kawa i klimat super.
Można tu wracać.
A'la karta też ok

Dziękujemy, 1970kr
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Skusilismy się na wizytę w restauracji na podstawie opinii na stronie. TOTALNE DNO. Pizza ktora otrzymałem nie leżała obok włoskiej pizzy... Szynka konserwowa słabej jakości, oliwa z oliwek smakowała jak olej Kujawski. Obsługa niedouczona i arogancja. Nie polecam wizyty w tym lokalu.

Dziękujemy, Łukasz C
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa.
Strzał w dziesiątkę . Bardzo polecamy.
Pyszna Dorada i Black Burger no i wspaniałą Bruschetta

Dziękujemy, Szucilo
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Jak na tak wysoko ocenianą restauracje byliśmy rozczarowani, n ie było źle ale nie było też pysznie.

Dziękujemy, DariuszA49

La Palma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w La Palma? Podziel się wrażeniami!