Zrecenzowano: 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Długa przerwa w urlopach między świętami Bożego Narodzenia a Wielkanocą w przypadku braku ferii musi skutkować decyzją o dość krótkiej acz intensywnej przerwie w pracy:) Padł więc pomysł na wygrzanie się w hotelu nad naszym własnym prywatnym polskim morzem:)

Hotel Emocja spa *** oferował za pośrednictwem serwisu Travelist ciekawą propozycję ze śniadaniami i obiadokolacjami, pojechaliśmy na 3 dni.

Obiekt zlokalizowany jest niedaleko centrum Mielna, tuż przy brzegu jeziora Jamno, maksymalnie 8 minut spacerem nad morze. Sam budynek jest nowy, mimo że było poza sezonem, całe otoczenie świetnie przygotowane na przyjęcie gości.
Przed hotelem ok. 8 miejsc parkingowych , na najwyższej kondygnacji bardzo nowoczesny i przestronny taras widokowy na którym warto spędzić więcej niż kilka minut i napawać się spokojem bijącym od jeziora.

Hotel posiada w ofercie nie tylko nocleg i posiłki ale także trzy rodzaje saun i masaże do wyboru do koloru. Poza sezonem należy jednak umówić się na taki masaż kilka godzin wcześniej. Istotną informacją dla par będzie fakt że z masażu nie można korzystać razem tj. w tym samym czasie i pokoju. Był to jedyny powód dla którego nie skorzystaliśmy - ceny i różnorodność całkiem ok.
Sauny odpowiednie na dwie osoby, pewnie jeśli ktoś oprócz nas pojawiłby się na horyzoncie to musielibyśmy ustalić kolejność korzystania i zmian:) Aby dostać się do saun trzeba przejść przez duży pokój przypominający salon w którym wisi telewizor oraz zorganizowany jest kącik dla dzieci. Generalnie dość interesujące położenie - w sezonie może być dość trudno zrelaksować się w saunach gdy tuż za ścianą może przebywać sporo osób - ale to tylko nieprzetestowane domysły, w marcu było cicho, nastrojowo, ciepło:)

Jedzenie bardzo dobre, śniadania obfite i różnorodne. Ogólna zasada której nauczyliśmy się przy okazji tego wyjazdu z wykupionymi obiadokolacjami to to że warto pamiętać o wcześniejszym zgłoszeniu preferencji żywieniowych (np dania bezmięsne) - obiadokolacja nie oznacza all inclusive przy wyborze dań z karty;) Pomimo naszego nieprzygotowania udało się obsłudze wyjść naprzeciw naszym potrzebom i nie skazano nas na tułaczkę w poszukiwaniu jedzenia po 6h podróży w pozasezonowym Mielnie w którym otwartych jest tylko kilka kawiarni i markety spożywcze:) za powyższe jeszcze raz z całego serca dziękujemy:)

Obsługa niesamowicie pomocna i uśmiechnięta!!:) - Panie i Panowie zarażają optymizmem. Efekt został znakomicie wzmocniony także poprzez pożegnalne drinki i rozmowę o lokalnej historii, społeczności i atrakcjach oraz poprzez kwiaty dla żony z okazji Dnia Kobiet podarowane przez obsługę:)

Pokoje czyste, nowoczesne, z minilodówką, tv, sejfem. Szafa pojemna, dostępny sejf, brak żelazka na pokój. Łóżko dla pary zestawione z dwóch mniejszych - nam to nie przeszkadzało zbytnio ale też i nie dopytaliśmy przed czy może być pokój z jednym dużym.
Widok na jezioro niesamowity, szczególnie o wschodzie słońca!!
Pobyt zaliczamy jak najbardziej do udanych, powyższe drobne uwagi dotyczą jedynie sekcji spa która mogłaby oferować większą przestrzeń i dostępność - znów - może to tylko mankament poza sezonem, warto sprawdzić.

Termin pobytu: marzec 2019
2  Dziękujemy, mateuszo746
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcingrze, Dyrektor generalny, Hotel Emocja SPAOdpowiedź udzielona 1 maja 2019

Drogi mateuszo746,

ogromnie dziękuję Panu za wyczerpującą recenzję Państwa pobytu na Tripadvisor oraz pozytywną ocenę. Cieszy mnie, że docenił Pan tak wiele aspektów naszej działalności. Mogę już poinformować, że w tym tygodniu naszą strefę spa powiększyliśmy o salę fitness - dostępną oczywiście bez limitu czasowego i bezpłatnie dla naszych Gości.
Będzie mi bardzo miło móc powitać Państwa ponownie w Hotelu Emocja - zapraszam serdecznie.
Pozdrawiam ze słonecznego Mielna,
Hotel Emocja

Zrecenzowano: 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Plus to położenie i bardzo uprzejmy personel.
Minusem jest kiepskie oświetlenie w pokoju, jedna płaska poduszka do „nie wyspania się”, brak żelazka czajnika etc. Czajnik można pożyczyć, żelazko pani obiecała wystawić rano na innym piętrze ale chyba zapomniała.
Duży minus za palarnię przy głównych drzwiach hotelu ( jakby nie można umiejscowić jej gdzieś na tyłach...) czy wchodzisz czy wychodzisz zawsze smród papierosów... ja zawsze trafiałam na aktywnych palaczy...
Nie oceniam śniadania bo nie skorzystałam ale menu w restauracji nie zawierało żadnej pozycji dedykowanej osobom bezmięsnym ( i bezrybnym). Nie liczę sałatki greckiej. Resztę dań można było zmodyfikować ale bez efektu WoW.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, edziolka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin G, Dyrektor generalny, Hotel Emocja SPAOdpowiedź udzielona 27 listopada 2018

Szanowna Edziolka,
uprzejmie dziękujemy za Pani konstruktywny komentarz, który jest dla nas bardzo pomocny. Miło mi, że doceniła Pani nasz personel i położenie. Dziękuję za uwagę dotyczącą oświetlenia w pokoju oraz popielniczki znajdującej się przy wejściu - naprawimy te mankamenty. Najmocniej przepraszam za błąd recepcji związany z wypożyczeniem żelazka.
Uprzejmie zaznaczam, że mamy w menu pozycje wegetariańskie - Pani zamówiła wegetariańską zupę krem ze szparagów oraz awokado z paluszkami krabowymi. Poza tym jest w naszej karcie jeszcze kilka innych dań do wyboru - w najbliższym czasie wprowadzamy nową kartę menu - porozmawiam z szefem kuchni, żeby jeszcze bardziej urozmaicić pozycje dla wegetarian. Mamy nadzieję gościć Panią ponownie - zrobimy wszystko, aby następnym razem wyjechała Pani w pełni zadowolona. Jestem przekonany, że nasze śniadanie, wysoko oceniane przez Gości, pozytywnie Panią zaskoczy. Pozdrawiam serdecznie, Marcin Grześkowiak, manager

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zacznę od minusów, maleńki parking dla gości, jak jest więcej samochodów zaczyna się kłopot. Obsługa na recepcji... słaba. Sauna parowa nie działała za każdym razem jak byliśmy.
Na plus czyste, dobrze wyposażone pokoje. Fajny widok na jezioro Jamno. Bardzo dobre śniadanie i obsługa w części restauracyjnej.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, traveler_kot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin G, Dyrektor generalny, Hotel Emocja SPAOdpowiedź udzielona 1 września 2018

Szanowny traveler_kot,
dziękujemy za pozytywną ocenę i Pański komentarz na tripadvisor. Cieszymy się, że docenił Pan czystość oraz wyposażenie pokoi. Nasz parking w sezonie letnim jest ograniczony poprzez otwarcie trzech ogródków przy restauracjach. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy wówczas dodatkowy parking, który również pozostaje bezpłatny, a liczba wszystkich miejsc parkingowych gwarantuje miejsce dla każdego z Gości. Przykro mi, że obsługa recepcji nie spełniła Pańskich oczekiwań - będę zobowiązany za przesłanie szczegóły takiej opinii na adres biuro@emocja.net.pl. W tym roku poza dwudniową awarią sauna parowa była codziennie do dyspozycji naszych Gości. Przy kolejnej wizycie proszę wcześniej upewnić się w recepcji czy na pewno została włączona.

Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy ze słonecznego Mielna,

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam kilka razy na weekend. Bardzo przytulne i pięknie położone miejsce. Fajne śniadania z obfitym wyborem. Przyjemne czyste sauny. Niestety zazwyczaj nie działa parowa. Pokoje przestronne i czyste. Spokojnie polecamy!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, przemking

Drogi przemking,
dziękujemy za zaufanie jakim nas Pan obdarzył oraz za znakomitą ocenę. Miło nam, że docenił Pan sauny, śniadania, czystość oraz lokalizację hotelu. W tym roku poza dwudniową awarią sauna parowa była codziennie do dyspozycji naszych Gości. Przy kolejnej wizycie proszę wcześniej upewnić się w recepcji czy na pewno została włączona.
Będzie nam bardzo miło móc gościć Pana ponownie w przyszłości,
Pozdrawiam serdecznie znad morza,

Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Obsługa hotelowa, szczególnie w restauracji podczas spożywania posiłków swoim przesympatycznym i przemiłym podejściem do gości hotelowych sprawia, iż czujemy się swobodnie i bezpiecznie jak podczas wizyty u starych przyjaciół. Należy także podkreślić, iż posiłki w holetu są wyśmienite:bogate menu, świeże i obfite, a pokoje czyste i zadbane. Strefa SPA pozwala odpowiedno się zrelaksować. Do pełni szczęścia brakuje tylko basenu lub chociażby jacuzzi.

Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Krzysztof2018Krzysz

Szanowny Krzysztof2018Krzysz,
dziękujemy za skorzystanie z usług Hotelu Emocja oraz za najwyższą ocenę na Tripadvisor. Miło nam, że docenił Pan tak wiele aspektów naszej działalności.
Zapraszamy serdecznie przez cały rok!
Pozdrawiam ze słonecznego Mielna,