“Koniecznie poza sezonem !”

Dune Restaurant Cafe Lounge
Nr 8 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo ładna restauracja - najlepsza chyba w okolicy. Jedzenie zawsze dobre. Ładnie podane,smaczne. Obsługa bez zarzutu.
Na razie jest problem z parkowaniem.

Dziękujemy, Andrzej W

Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Krewetki, tatar oraz makarony przepyszne.
Minus za obsługę, kelner prosił abyśmy szybko wybrali dania z menu uprzedzając, że zaraz będzie duża grupa. Mimo naszego szybkiego wyboru i proszenia o realizację zamówienia, kelner powiedział, że już nie zjemy, ponieważ kuchnia szykuje się na przyjęcie w/w grupy...

Dziękujemy, i-magdziarek
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Nasz pobyt w Dunie trwał tydzień (5 osób, dwa apartamenty) Kompleks budynków robi wrażenie. Jednak z własnego przykładu polecam zwrócić uwagę na kilka kwestii. Basen zewnętrzny jest tylko dla mieszkańców i szefa budynku A. W momencie rezerwacji przez oficjalna stronę nie zostaliśmy o tym poinformowali. Wręcz reklamowano nam ten basen z znakiem zapytania czy będzie czynny bo jeśli tak to można korzystać. Druga sprawa jeśli jesteście z budynku C ręczniki na krytym basenie musicie sobie przynieść ponieważ nie przysługują. Trzecia sprawa mieszkając w budynku C od strony promenady macie zapierający dech w piersiach widok na California Camp gdzie muzyka potrafi grać do 3 rana bez gości na kampusie. Mimo dobrze wygłuszonych pokoi - słychać. Czwarta sprawa śniadania przez 7 dni monotonne wręcz identyczne- jeśli chodzi o smak i świeżość nie można nic zarzucić. Jednak płacąc 40 zł od osoby za śniadanie oczekuje się urozmaicenia (naleśniki, pancake’s). Najbardziej rozczarowała nas obsługa restauracji. Kilkakrotnie siadając do stolika czekaliśmy 20 min na kelnera (obłożenie sali 4 stoliki, 3 kelnerów na zmianie) dwa razy zrezygnowaliśmy bo strata czasu. Stoliki zewnętrzne nie posprzątane (brudne szkło) warto to patio pozamiatać stare igły z choinek/pajęczyny). Piąta kwestia przed wpuszczeniem gości do pokoju warto sprzątnąć balkon po poprzednikach. Pobyt miły, obiekt dobrze zlokalizowany. Klimatyzacja jest dużym atutem oraz bar na przeciwko recepcji- super obsługa i drinki. Jesteśmy zadowoleni wrócimy na pewno jednak będziemy mądrzejsi :)

2  Dziękujemy, L3043EKkarolinas
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Dokonałem rezerwacji stolika, poprosiłem o ładny stolik w fajnym miejscu, podkreślając ze będzie to kolacja zaręczynowa, wchodząc poprosiłem o zaprowadzenie do stolika licząc na choćby biały obrus, nakrycie i wazon na kwiaty, niestety grubo się przeliczyłem, w zamian dostałem propozycje stolika ulepionego w różnych płynach, kelnerkę Miła, lecz nie kompetentna, na pytanie jak jest przyrządzana polędwiczka dostałem odpowiedz ze jest pieczona a później pieczona, i wymieniła słowo w słowo skład z karty, jednoczenie muszę przyznać ze danie było bardzo smaczne. Czego nie mogę powiedzieć o zupie rybnej, głęboki talerz, wypełniony bulionem w którym 3 kawałki ryby i omułka ganiały się razem z łyżka, cena 39 złoty - za co ?. Kulturalnie zjadłem (prócz zupy, zamiat tego obserwowałem jak narzeczona je) i podziękowałem zostawiajac napiwek kelnerce za uprzejmość, obsługa ewidentnie nie wie jak zarabiać pieniądze, jest mi przykro, w dużej części byliście bodźcem do zepsucia tego dnia.

3  Dziękujemy, ajemruber
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię tu wpadać. Bardzo miłe, klimatyczne miejsce. Jedzonko smaczne. Ceny wyższe od standardowych. Obsługa profesjonalna. Tu płaci się za jakość. Bardzo dobre miejsce na spotkania biznesowe. Lokal na dobrym poziomie.

Dziękujemy, monikap95

Dune Restaurant Cafe Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie
Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Dune Restaurant Cafe Lounge? Podziel się wrażeniami!