“wakacyjny obiad na każdą kieszeń”
Bar Pokusa — recenzja

Bar Pokusa
Nr 7 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 2 września 2019

w trakcie wakacyjnego pobytu w miejscowośći Mielno, nie raz zajrzeliśmy do Pokusy,
Jedzenie świeże, smaczne -jak domowe, miła obsługa-podziwiam że po codziennym "maratonie" potrafią sie uśmiechać . Przez to miejsce potrfi od rana na do wieczora w sezonie przewinąć sie ok900osób to bardzo dużo; co za tym idzie zanim zamówisz , musisz miec wolny stolik ...nie serwują posiłków na plastiku tylko w szkle;polecam bez zastanowienia!!!

Dziękujemy, Karina Ł

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stosunek ceny do jakości oferowanych dań na najwyższym poziomie.
Miejsce godne polecenia można dobrze i tanio zjeść .

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Zachęceni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy i my tu zajrzeć i nie zawiedliśmy się. Pierwszego dnia pobytu w Mielnie odstraszyła nas kolejka. Następnego poszliśmy później i było trochę lepiej. Okazało się że obsługa jest szybka i sprawna i mimo ruchu jak w ulu nie czeka się długo. Jedzonko pierwsza klasa, smaczne, domowe posiłki a ceny konkurencyjne. Za obiad dla naszej trójki z piwkiem i lemoniadą płaciliśmy średnio 40-50 zł. Polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Większość dań obiadowych w cenie ok. 10 zł. Dobre jedzenie, ładnie podane. Prawdopodobnie najtańsze obiady w mieście, stąd też spore kolejki. Najpierw należy znaleźć wolny stolik. Numer stolika podaje się przy zamówieniu. Potem jedzenie przynoszą kelnerzy. Płatność tylko gotówką. W ofercie są też śniadania.

1  Dziękujemy, lauraaa30
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam naprawdę, obiady chyba najtańsze w mieście po 10 zł jedyny minus brak miejsc i długie kolejki ale jak kto chce zaoszczędzić to polecam poczekać

Dziękujemy, pawe_k144

Bar Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Pokusa? Podziel się wrażeniami!