Swietne wędzone ryby

Jedno z miejsc w okolicy Mielna które warto odwiedzić. Sześć wędzarni-możliwość wskazania na jaką... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Henryk J
inowrocla
Sympatyczne miejsce

Funkcjonująca przystań rybacka zaaranżowana jako miejsce handlu rybami. Chętni mogą w wielu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
JeepBart
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Szukałem portu ,przystani rybackiej a spotkałem kila łajb wyciągniętych na brzeg.To w niczym nie przypomina nawet przystani.Jedyna atrakcja to większą łódkę zobaczyć na brzegu. A swoją drogą ile się muszą rybacy namęczyć żeby połów dostać na twardy ląd.

Dziękujemy, Jerzy D
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Port rybacki z wędzarniami robi klimat i te rozpadające się molo pięknie wrażenie na wybrzeżu nie spotkałem takiego portu

Dziękujemy, pawe_k144
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kutrów kilka jest, ryby świeże, wędzone czy smażone w pobliskich barach z widokiem na morze... Polecam jeśli tylko masz ochotę na rybkę

Dziękujemy, JotZet
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

w ostatnim roku pojawiła się tam smażalnia, niestety własciciele poszli chyba na masówkę. Polędwiczki z dorsza były bardzo suche i ceny, jak z kosmosu, chociaż wydawałoby się, że skoro sami łowią ryby, powinny być tańsze.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Ania H
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

Miejsce pełne wędzarni ryb, smażalni, można sobie zrobić zdjęcie z kutrem :) no i naprawdę skosztować świeżej ryby

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, pit_poznan