Zrecenzowano: 7 sierpnia 2016

Generalnie pobyt zaliczam do bardzo udanych, smaczne śniadania, wystrój, czysto, pokój zabaw dla dzieci - super. Blisko plaży. Brakowało mi sprzątania w pokoju czy łazience nawet przy dłuższym pobycie oraz kuchenki w aneksie do przygotowywania jedzenia dla dziecka.

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 29 maja 2016

Ładne czyste pokoje, zadbane , super lokalizacje parę kroków do jeziora i do morza. Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa. Super smaczne i urozmaicone śniadanka . Sauna, pokój zabaw wszystko na miejscu. Dla mnie jeden minus to brak ogrodu ale cała reszta bez zarzutu. Polecam gorąco.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jedna drobna wada, to że w pokojach przy klatce schodowej i aneksie kuchennym bardzo słychać odgłosy z korytarza i sąsiednich pokoji.
Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, Tomek B
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Cisza. Spokój. Ciekawe rozwiązania architektoniczne z sauną włącznie.
Czysto. Smacznie. O to chodziło w tym czasie. Długie spacery po prawie pustych uliczkach i plaży. Kilka czynnych lokali z dobrym jedzonkiem. Dla lubiących ciszę i spokój idealne miejsce i czas.

Termin pobytu: marzec 2016
1  Dziękujemy, krzysfin