Zrecenzowano: 29 października 2018

Śniadanie dobre, pozostałe dania średnio. Panie w recepcji na najwyższym poziomie.
Pokój przez pobyt pięciodniowy nie był sprzątany. Pokój i łazienka ciemne, okropne oświetlenie. Panie kelnerki nie bardzo wiedziały co oferuje kuchnia. Rachunek dostaliśmy zawyżony inne ceny w karcie ,inne do zapłaty.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Ewa Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nikodem K, Kierownik recepcji, Hotel PlanetaOdpowiedź udzielona 2 listopada 2018

Szanowna Pani Ewo! Jest nam niezmiernie miło, iż mogliśmy gościć Panią w naszym obiekcie. Dziękujemy za bardzo pozytywną opinię dotyczącą personelu, posiłków oraz za dobrą ocenę. Państwa spostrzeżenia weźmiemy pod uwagę i postaramy się przy Państwa kolejnym pobycie spełnić wszelkie oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie! Hotel*** PLANETA

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy pięć dni w mielnie w hotelu planeta. Miejsce położone jest w samym centrum 100m od plaży. W hotelu jest kilka rzeczy do poprawy ale za to restauracja ma najlepszego kucharza w regionie. Zamowilismy większość dań z karty i każde było znakomite.
Sandacza łosoś burger i makarony to popisowe dania. W mojej ocenie 5 gwiazdek.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Roman K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel P, Kierownik recepcji, Hotel PlanetaOdpowiedź udzielona 3 października 2018

Szanowny Panie Romanie! Jest nam niezmiernie miło, iż mogliśmy gościć Pana w naszym obiekcie. Dziękujemy za bardzo pozytywną opinię dotyczącą lokalizacji, personelu, restauracji oraz za najwyższą ocenę. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie! Hotel*** PLANETA

Zrecenzowano: 18 lipca 2018

W hotelu Planeta zatrzymaliśmy się tylko i NA SZCZĘŚCIE na jedną noc...której z resztą wcale nie przespaliśmy ze względu na hałas dochodzący zza okna i niekomfortowe warunki. Hotel już na wejściu sprawia wrażenie brudnego, ale to co zastaliśmy w pokoju a szczególnie w łazience było obrzydliwe : / klapa od toalety całkowicie wyrwana, na ścianach koło ubikacji i umywalki zacieki (lepiej nie myśleć po czym), cała łazienka ponura i bez jakiejkolwiek półki czy szafki żeby można było odłożyć kosmetyczkę np. W pokoju wyposażenie podstawowe, ale pościel a szczególnie prześcieradło sprawiało wrażenie używanego wcześniej i tylko zaścielonego łóżka...to samo z ręcznikami, może i nie były przed chwilą używane ale dla mnie sprawiały wrażenie "przepranych" a nie wygotowanych jak to powinno być w przypadku ręczników. Na korytarzach i klatce schodowej zaraz o poranku również brudno...Śniadania przyzwoite natomiast konieczność siedzenia przy kilkuosobowych stołach (z obcymi ludźmi) też nie do końca komfortowa : / Hotel oceniłabym jako wystarczający na "przespanie się" po imprezie (tylko pytanie czy za taką cenę?) ale na pewno nie jest to miejsce ani na wypoczynek we dwójkę, a już na pewno nie na wakacje rodzinne..

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, komentatorka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel P, Kierownik recepcji, Hotel PlanetaOdpowiedź udzielona 19 lipca 2018

Szanowny Państwo! Jest nam przykro, iż nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Dziękujemy za wystawienie opinii. Niestety nie mamy wpływu na hałas, który słychać poza obiektem. Miasto Mielno należy do dosyć rozrywkowych miejsc podczas wakacji. Pościel, którą obiekt zapewnia gościom, jest nowa i prana z zachowaniem wszelkich obowiązujących standardów. Wyposażenie pokoi jest dostępne w naszych ogólnodostępnych galeriach z pokojami, z których można korzystać jeszcze przed dokonaniem rezerwacji. Podczas śniadań mamy dostępne trzy miejsca, jest to sala z bufetem, sala restauracyjna oraz obszerny taras, gdzie mogą Państwo spożywać posiłki przy indywidualnych stolikach. Prosimy również w przyszłości wszelkie niedogodności zgłaszać podczas pobytu w recepcji, tak abyśmy mogli od razu zareagować. Zapraszamy ponownie, być może w spokojniejszym okresie, poza sezonem wysokim! Pozdrawiamy serdecznie! Kierownik recepcji Hotel*** PLANETA

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2018

W Hotelu Planeta byliśmy po raz drugi po 2-letniej przerwie. Obsługa stale na doskonałym poziomie. Pierwsza niespodzianka: poprawiła się znacznie jakość serwowanych potraw. Smak i sposób podania zachęcał do jedzenia. Wielkość porcji musieliśmy zmniejszać, tak były obfite. Bez problemu spełniono naszą prośbę o serwowanie dań wegetariańskich. Druga niespodzianka: nie we wszystkich pokojach są szafy, w których można powiesić ubrania na wieszakach. Sądzimy, że to skutek fatalnego niedopatrzenia w zaplanowaniu szerokości szafy w części wieszakowej. Przy dłuższym pobycie, przy rezerwacji należy się upewnić, jaka szafa jest w pokoju. I jeszcze jeden "drobny", ale istotny szczegół: ze względu na terakotę w pokojach, powinno się zadbać, aby na wszystkich nogach krzeseł i stołów były podkładki filcowe. Boleśnie odczuwaliśmy te braki szczególnie wczesnym rankiem. A tak poza tym, z pewnością chętnie ponownie skorzystamy z usług Planety.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony parkingu są cichsze, ale czym wyżej tym lepiej, bo szum kuchenny rano może być uciążliwy
Termin pobytu: kwiecień 2018
2  Dziękujemy, Zdzisław S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel P, Kierownik recepcji, Hotel PlanetaOdpowiedź udzielona 19 maja 2018

Szanowny Panie Zdzisławie! Jest nam niezmiernie miło, iż mogliśmy gościć Pana w naszym obiekcie. Dziękujemy za bardzo pozytywną opinię dotyczącą personelu, posiłków oraz za bardzo dobrą ocenę. Państwa spostrzeżenia weźmiemy oczywiście pod uwagę. Postaramy się przy Państwa kolejnym pobycie spełnić wszelkie oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie! Hotel*** PLANETA

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2018

Super położenie hotelu, duży parking, fajna restauracja ze smacznym jedzeniem, Bardzo dobre śniadanie, pokoje urządzone skromnie ale ok, wifi działa bez zarzutów, plusem dla osób które maja problemy z poruszaniem się jest winda którą można zjechać do poziomu ulicy.
NO I CO NAJWAŻNIEJSZE OBSŁUGA MEGA MEGA PROFESJONALANA.
Obsługa restauracji uprzejma, recepcja pełna profeska, Panie sprzątające SZACUN za porządek.
Jak już mam się do czegoś doczepić to brak suszarki w łazience i brak czajnika w pokoju. Ale to już naprawdę czepianie się.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, pit_poznan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel P, Kierownik recepcji, Hotel PlanetaOdpowiedź udzielona 27 kwietnia 2018

Szanowny Panie Piotrze! Jest nam niezmiernie miło, iż mogliśmy gościć Pana w naszym obiekcie. Dziękujemy za bardzo pozytywną opinię dotyczącą personelu, lokalizacji, pokoi i komfortu, śniadań, dostępu do Internetu oraz za bardzo wysoką ocenę. Przy kolejnym pobycie, istnieje możliwość wypożyczenia czajnika oraz suszarki bezpośrednio w całodobowej recepcji. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie! Hotel*** PLANETA