Mielno

“Kwaśna kelnerka i próba oszukania to za dużo jak na poranek!”
Caffe Stały Ląd — recenzja

Caffe Stały Ląd
Nr 1 wśród 3 Kawa i herbata (Mielno)
Zrecenzowano 10 września 2019

Jest godzina 11:15 siadamy przy deptaku i liczymy na smaczną herbatę i miłą atmosferę. Na zewnątrz świeci słońce wieje wiatr, cóż więcej potrzeba do szczęścia nad Bałtykiem? - potrzeba zielonej herbaty i dobrych lodów. Po przyjściu kelnerki czar prysł, obsługująca pochmurna, prosimy zieloną herbatę marki sencha(taka jest w karcie za 14 PLN)i lody. Teraz zaczyna się horror, herbata jest zwykłą herbatą zieloną i do tego miała być włożona do wrzątku. Na pytanie z czego wynika różnica pada odpowiedź "ja tu tylko podaję" o lodach szkoda wspominać!

Dziękujemy, wjopek7

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, kawa przygotowana bardzo dobrze, lokalizacja przy samym morzu, ciekawy wystrój. Polecam wszystkim, którzy chcą napić się dobrej kawy, jednak hotel im tego nie gwarantuje. Mały minus to brak możliwości płacenia kartą, wiec warto wcześniej zaopatrzyć się w gotówkę. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Meggi86
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro jak ktoś oszukując psuje ci chwile na które czekasz cały rok . Zignorowałem złe opinie które przeczytałem na portalu tripadvisor myśląc że narzekania na obsługę spowodowane były przeciążeniem kelnerek z powodu dużej ilości klientów . Wyszedłem z założenia mamy czas poczekamy w zamian za dobrą kawę i lody. I to był błąd . Obsłudze nie można nic zarzucić za to jakości podanej irish coffee
i lodom z advocatem już tak. W lodach które miały być z bakaliami jak zapewniała kelnerka znalazłem jedynie orzeszki ziemne a w kawie sztuczną bitą śmietanę . Na koniec dowiedziałem się że płatności można dokonać wyłącznie gotówką .
Nie ten czas nie ta epoka .

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera w lokalu, pyszna kawka, a smaczne drinki z właściwą zawartością alkoholi sporządzał nam barman w openbarze na zewnątrz przy naszym koszu. Super pomysł!
Bardzo dobre położenie obiektu, miła i szybka obsługa. Zdecydowanie polecamy!

Dziękujemy, bogumil_sobczynski
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wg mnie pozytywne opinie na wyrost. Świetne miejsce to jedyny plus tej kawiarni. No może jeszcze didżej. Lodowy puchar owocowy to 3 gałki lodów, kilka malin i trochę bitej śmietany że spraya. Jak na taką kawiarnię to po prostu żart. Ponadto obsługa pracująca chyba za karę i brak możliwości płacenia kartą dopełnia obrazu "tragedii". Nie polecam, są w Mielnie ciekawsze kawiarnie.

Dziękujemy, Adventure253150

Caffe Stały Ląd — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie
Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Caffe Stały Ląd? Podziel się wrażeniami!