Zrecenzowano: 25 lipca 2018

Moim zdaniem to miejsce odpoczynku dla każdego, pokoje czyste i dobrze wyposażone, blisko plaża oraz przystosowanie dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Dużym plusem ośrodka jest również organizacja przeróżnych atrakcji dla przybyłych gości. Każdy może wybrać coś dla siebie. Kiedy byłam tam z rodziną z przyjemnością odwiedziliśmy ogród botaniczny z bogactwem pięknych roślin. jeśli wypoczywać to tylko Gryf w Mielnie:-)

Wskazówka dotycząca pokoi: taras przy pokojach
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, stasia k
Zrecenzowano: 2 lipca 2018

Oprócz bardzo czystych i przestronnych pokoi, ze świeżymi ręcznikami, dobrym śniadaniem, hotel oferuje nocleg ze zwierzakami. A że swojego Aresa nie lubię zostawiać, gdy wyjeżdżam, bardzo się ciesze, że w Willi Gryf miałem sposobność zabrać swojego psa ze sobą i cieszyć się wakacjami nie martwiąc o to, czy u niego wszystko okej, a nie lubię psa oddawać do hoteli dla zwierzaków. Super

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Marek G
Zrecenzowano: 31 maja 2018

Znakomite miejsce, idealne dla osób starszych, wszędzie blisko, sklepy pod nosem, plaża również, ogromny atut tego miejsca. Możliwość postawienia auta na posesji, nie trzeba się martwić o nie. Pokoje takie jakie powinny być, aby było się przespać, bardzo fajnie

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Renata D
Zrecenzowano: 16 listopada 2016

Serdecznie polecam pobyt w Willi Gryf, spędziliśmy tam z mężem bardzo udane wakacje. Ośrodek bardzo zadbany, piękne dekoracje, przemili Właściciele, kuchnia wyśmienita- świeża i bardzo smaczna. Pokoje przestronne z wygodnymi łóżkami i fantastyczny taras na dachu. Bardzo dziękujemy za udany pobyt i polecamy bardzo serdecznie.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, agniecha163
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof A, Właściciel, Willa GryfOdpowiedź udzielona 13 grudnia 2016

Bardzo dziękuję za "garść" miłych słów na temat naszego hotelu oraz na mój temat!
Dzięki!
Wszystko co robimy - ma przede wszystkim zaspokoić oczekiwania naszych Gości
o wypoczynku w miłej, rodzinnej atmosferze, gdzie każdy Gość jest przez nas indywidulnie traktowany!
Jako właściciel dokładam wszelkich starań, aby pobyty i wypoczynek każdego z Gości był udany i niezapomniany!
Zapraszam ponownie!
Pozdrawiam - Krzysztof A - właściciel Willi GRYF

Zrecenzowano: 24 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto chce wypocząć w znakomitych warunkach. Plusy Tego miejsca to: perfekcyjna obsługa, wyśmienite posiłki, spory wybór napojów w barze oraz herbat i wiele innych rzeczy, które by długo wymieniać. Z minusów to jedynie ciasny parking . Z pewnością wrócimy do tego miejsca...

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Tomasz W

Panie Tomaszu - wielkie dzieki za ciepłe słowa na temat Willi GRYF w Mielnie.
Jako właściciel budynku - dokładam wszelkich starń, aby każdy Gość dobrze mógł u nas wypocząć!
A ciasny parking? No cóż! Zawsze sugeruję , aby każdy z Gości po przyjeździe do Willi GRYF
poczuł się jak James Bond w hotelu 6*! Czyli jak?
James Bond z nonszelancją rzuca kluczyki od swojego sportowego Aston Martina, aby personel zaparkował jego auto.
Proszę Gości o to samo! Na pewno bezpiecznie zaparkujemy Państwa auto, a kiedy będzie potrzeba wyjechać - wyprowadzimy poza naszą posesję.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!
Właściciel Willi GRYF - Krzysztof Abramek