Zrecenzowano: 3 sierpnia 2015

Przyczepa - smród, stęchlizna, wieloletni brud i zniszczenia. Obsługa w osobie pana z wąsami - dramatyczna, brak podstawowych zasad gościnności i kultury. Przyczepy jedna przy drugiej a sanitariat tylko jeden (tak, tak, toaleta razem z łazienką). Reasumując - proponuję znaleźć inne miejsce na pobyt w Unieściu.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, A W
Zrecenzowano: 1 września 2014

Spedzilam w tym tzw. ośrodku tydzień i żałuję bardzo. Spodziewalam sie trafić do ładnego, drewnianego domku jak na zdjęciu a trafilam do baraku z łóżkami piętrowymi, śmierdzącą pościelą. Łóżka z okropnym stelażem, można bylo spokojnie wpaść z piętra na dół. Łazienka z zatykajacym się zlewem. Przyjechałam z paczką znajomych, ludzie w młodym wieku wiec zarządca od razu byl bardzo chamski. Rzucal wyzwiskami w naszą stronę. Obrazal nas, zmyślał, bardzo nieprzyjemna sytuacja. Ogólnie okropne chamstwo. Nie pojadę tam znowu nawet gdyby mialby mi ktoś za to zapłacić. Nie polecam :(

6  Dziękujemy, iw1996
Zrecenzowano: 1 września 2014

Witam. Tydzień temu wróciłam z Mielna-Unieścia gdzie moim "azylem" był "przepiękny" i "drewniany" domek Laguna. Wszystko pic na wodę, fotomontaż. Położenie owszem ok, blisko do morza i spacerkiem do centrum ale jeśli chodzi o domki oraz obsługę to tragedia. Na stronie internetowej to przytulny, drewniany domek, a w rzeczywistości rudera z połamanymi łóżkami i pająkami. Choć nic gorszego od Pana z obsługi mnie nie spotkało. Arogancki i niekulturalny w stosunku do każdego klienta. Serdecznie nie polecam.

9  Dziękujemy, AleksandraM2301
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2014

Niewielki teren na którym są zarówno przyczepy campingowe jak i domki. Teren malutki ale zadbany. Łazienka i kuchnia codziennie sprzątane. Gospodarz dba o to, by ok 23 nie było już głośno. Moim zdaniem całkiem przyjemne miejsce za niewielkie pieniądze. Blisko zarówno do morza jak i do jeziora.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo ładne są nowe drewniane domki ale w przyczepach też nie ma tragedii. Spokojne miejsce, gdzie można odpocząć. Ku mojemu zdumieniu mimo braku wygód podobało mi się tam.
2  Dziękujemy, ekam1964
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych