Ciekoawe otoczenie....

Będąc w Mielnie koniecznie trzeba odwiedzić latarnię w Gąskach. Budowla robiąca wrażenie,a i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Henryk J
inowrocla
Latarnia morska w Gąskach - lokalna atrakcja.

Gąski nie mają jeszcze dobrze rozwiniętej bazy turystycznej. Latarnia morska jest obok pięknej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
Vacationer_Jaro
Polska Południowa, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Niestety zrezygnowaliśmy z wejścia na latarnię z powodu dużej kolejki. Pewnie poza sezonem nie ma problemu.

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Gąski nie mają jeszcze dobrze rozwiniętej bazy turystycznej.
Latarnia morska jest obok pięknej plaży największą atrakcją turystyczną tej miejscowości turystycznej.
Polecam wszystkim, widok z wysokości prawie 50 metrów jest wspaniały.

Dziękujemy, Vacationer_Jaro
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna, bardzo wysoka latarnia morska w Gąskach! Polecam podjechać i zobaczyć. Widok z góry przepiękny!

Dziękujemy, miloszbrozyna
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Latarnia w Gąskach ma jeden z najładniejszych widoków. Jest wysoka, więc wejście jest dość męczące. Taras wąski.

Dziękujemy, lauraaa30
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z małym dzieckiem nie polecam wchodzić 50 metrów - ja jako dorosły ledwo się wdrapałem ale okolica bardzo fajna i że można zjeść tani obiad

Dziękujemy, pawe_k144