Zapisz
Latarnia, zawsze warto.

Piękny widok na pełne morze. Wejście jak w latarniach po schodach, więc kondycja musi być aby nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2020
768karolinak
Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
Latarnia w Gąskach

Dojazd do Latarnii bezproblemowy, w tym roku udało się wejść bez kolejki, honorowana KDR, widok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lipca 2020
KateKotarska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Niestety zrezygnowaliśmy z wejścia na latarnię z powodu dużej kolejki. Pewnie poza sezonem nie ma problemu.

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Gąski nie mają jeszcze dobrze rozwiniętej bazy turystycznej.
Latarnia morska jest obok pięknej plaży największą atrakcją turystyczną tej miejscowości turystycznej.
Polecam wszystkim, widok z wysokości prawie 50 metrów jest wspaniały.

Dziękujemy, Vacationer_Jaro
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Latarnia w Gąskach ma jeden z najładniejszych widoków. Jest wysoka, więc wejście jest dość męczące. Taras wąski.

Dziękujemy, lauraaa30
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z małym dzieckiem nie polecam wchodzić 50 metrów - ja jako dorosły ledwo się wdrapałem ale okolica bardzo fajna i że można zjeść tani obiad

Dziękujemy, pawe_k144
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wydawało nam się, że 4- i 5- latka mogą mieć problemy z pokonaniem dużej ilości schodów ale tylko nam się wydawało
Warto zajrzeć do Gąsek, by rozejrzeć się po okolicy. Polecam.

1  Dziękujemy, JotZet