Zrecenzowano: 21 sierpnia 2016

Pokoje czyste i zadbane, jedzenie jak u mamy, personel uczynny i służący pomocą w każdej sytuacji. Baza zabiegowa wymaga odrobinę"odnowy" - mam na myśli sprzęt, polecam masaż u Pana z brudką ;) rewelacja, basen, sauny jest wystarczający. Część Gości powinna pozostać w domku - brak kultury, obycia i szacunku dla ludzi...

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystko zależy od potrzeb indywidualnych
Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, piotrxy
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2016

Obiekt wypoczynkowy, pokoje standardowe wymagające odświeżenie, basen, sauny, jacuzzi w stanie dobrym. Miła i kompetentna obsługa, personel uśmiechnięty -atmosfera domowa. Jedzenie smaczne, urozmaicone - śniadania i kolacje w formie bufetu, sok, kompot i woda mineralna do wyboru, herbaty i kawa - grill, wybór wędlin, kaszanek i mięsa drobiowego, dodatki typowe jak na grillu; tylko pogoda pokrzyżowała plany i wszystko na jadalni a nie pod chmurami. Troszkę PRL-tutaj mamy ale chyba to styl właścicieli ;) Ogólnie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje od parkingu, jeżeli wybieramy się w sezonie wakacyjnym
Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, judytka2111
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2016

Kilka lat temu bylem w Albatrosie z rodzina. Byl naprawde wypas. na sniadanie duzy wybor, sok pomaranczowy, jablkowy, dla jednych maslo, kto chcial margaryna. Dobre obiady. W 2016 roku zawitalem tu ponownie. Masakra. Na sniadanie ani jednoego soku!!!!!!!!!!! woda z wrzucona cytrynka, herbata ale tylko z cukrem, nie ma slodzika. Codziennie to samo i zero wyboru jakies tanie tluste wedliny, twarozek, troche rzodkiewek, ogorek i to wszystko. Nie bede sie rozpisywal na temat obiadow bo to jest maskara. Chodzilismy do restauracji obok. W przedostatni dzien pobytu na obiad byl sos z kasza (przypuszczam ze mial to byc gilasz) i surowka z kiszonych ogorkow!!!! Zero owocow, sokow kompletnie nic. Przez tydzien pobytu pani sprzataczka nie zajrzala ani razu do pokoju!!!!!!!!!! Po tygodniu jak poprosilem o nowe reczniki to uslyszalem ze reczniki sa raz na jeden pobyt. Bar niby otwarty od 8 do 20-stej, a tak naprawde to nikt tam nie obsluguje. Kiedys byly wieczorne potancowki, teraz zero, nic!!!!!! Kiedys goscili tu Niemcy, Holendrzy.Teraz lokal ten zjechal kompletnie na psy, ale kasuja tak samo jak kiedys i nawet jeszcze lepiej....szkoda gadac...

Termin pobytu: lipiec 2016
5  Dziękujemy, bedat2016
Zrecenzowano: 18 lipca 2016

W lipcu tego roku spędziłam wakacje w Domu wczasowym Albatros. Generalnie jestem zadowolona. Cena może jak na dom wczasowy daleka od ideału no ale cóż ..... Mielno. Wynajęłam pokój rodzinny. Było czysto standardem dorównując Hotelą 3 gwiazdkowym, a więc super. Dla dzieci fajne atrakcje tj. basen, kulki ( czyste !!!!), sala zabaw, biblioteka fajny plac zabaw. Personel bardzo miły i pomocny. No a teraz minusy. Generalnie ktoś inny powinien zarządzać stołówką. Masakra. Panie nie wiedzą co robić, zero organizacji pracy personelu. Jedzenie nie za dobre ale to kwestia indywidualna, więc sami muszą Państwo ocenić. Drugim dużym dla mnie minusem jest jednak położenie Albatrosa. Byłam tam już kilka razy na wczasach i zawsze wybierałam pokój od parkingu i było ok. Niestety teraz na wprost parkingu są dwie dyskoteki. I to jest masakra. Chcąc nie chcąc słucha się bardzo głośnej muzyki do 5 nad ranem. Ogólnie bardzo polecam jeżeli ktoś lubi muzykę i się odchudza. Dla dzieci super na pewno będą to dla nich udane wakacje.

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Sarah13132
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2016

Cena była promocyjne więc pojechaliśmy. Fajny ośrodek z super basenem. Jedzenie dobre i obfite choć mało było gości.Mogli by urozmaicić obiady. Polecam na taki wypad gdyż jest tam naprawdę fajnie. pokoje czyściutkie i niedawno odremontowane. Siłownia bez atlasa i bieżni ale można się po gimnastykować. Dzieciaki były zachwycone pokojem zabaw. Przemiła i uczynna obsługa. Bardzo blisko morza i promenady. Rybka pyszna w porcie w Unieściu polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2016
5  Dziękujemy, jacek869