Zrecenzowano: 17 września 2017

Pokoje w wysokim standardzie, idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, blisko plaży, w cichym otoczeniu. Obsługa na medal, Jedzenie bardzo bardzo smaczne, zróżnicowane, jeden posiłek zawsze pod kątem dzieci.
Podziękowania i pozdrowienia dla super Właściciela ;)

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, wachu91852
Zrecenzowano: 7 września 2017

Rewelacyjne miejsce. Blisko plaży, a jednocześnie z dala od gwaru głownych ulic. Supersympatyczni właściciele.Pyszne lokalne piwo ale "złapałem" Włściciela na tym, że zawartość butelek różniła się delikatnie smakiem, Następnego dnia przyznał mi rację :-) Obiekt super przystosowany dla rodzin z dziećmi. Przyjedziemy z naszym wnukiem:-) za parę lat:-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Super miejsce dla rodzin z dziećmi.
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, 285biuro
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Viila w cichej dzielnicy Mielna, idealnie przygotowana dla rodzin z dziećmi, duży plac zabaw, dmuchańce, wodne zjeżdżalnie, sala zabaw, wspaniałe i kreatywne animatorki... A do tego rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa, czyste i zadbane pokoje... Wymarzone miejsca na rodzinne wakacje nad morzem;)

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, KatarzynaSka
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam ludziom, którzy oczekują profesjonalnej obsługi, ciszy i wygody. Pogoda nas nie rozpieściła, ale Mariner - jak najbardziej. Cena adekwatna do jakości usług. Animacje organizowane również dla osób dorosłych, nie tylko dla dzieci. Świetnie wyposażony bar. Posiadłość położona blisko morza, dzięki czemu można zaliczyć szybki spacer nawet w wypadku brzydkiej pogody.

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2016

Weekend z dziećmi (trójką) nad morzem. Pensjonat polecony przez znajomych mieszkających w Mielnie. Ponoć w ubiegłym roku zmienił właściciela. Wystrój i styl bardzo elegancki i ze smakiem. Animacje dla dzieci w każdym wieku, codziennie (zdecydowany plus). Na miejscu restauracja, śniadanie super, dodatkowo menu dla dzieci. Do plaży przysłowiowy rzut beretem. Okolica spokojna, a za płotem park linowy (jako goście Marinera dostaliśmy rabat). Obsługa miła, uczynna. Zdecydowanie godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla większych rodzin polecam studio.
Termin pobytu: sierpień 2015
2  Dziękujemy, Marta W