Zrecenzowano: 14 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam ludziom, którzy oczekują profesjonalnej obsługi, ciszy i wygody. Pogoda nas nie rozpieściła, ale Mariner - jak najbardziej. Cena adekwatna do jakości usług. Animacje organizowane również dla osób dorosłych, nie tylko dla dzieci. Świetnie wyposażony bar. Posiadłość położona blisko morza, dzięki czemu można zaliczyć szybki spacer nawet w wypadku brzydkiej pogody.

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2016

Weekend z dziećmi (trójką) nad morzem. Pensjonat polecony przez znajomych mieszkających w Mielnie. Ponoć w ubiegłym roku zmienił właściciela. Wystrój i styl bardzo elegancki i ze smakiem. Animacje dla dzieci w każdym wieku, codziennie (zdecydowany plus). Na miejscu restauracja, śniadanie super, dodatkowo menu dla dzieci. Do plaży przysłowiowy rzut beretem. Okolica spokojna, a za płotem park linowy (jako goście Marinera dostaliśmy rabat). Obsługa miła, uczynna. Zdecydowanie godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla większych rodzin polecam studio.
2  Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2015

Pojechaliśmy, żeby na chwilkę oderwać się od codzienności - tylko na jedną noc. Godzina 23:50 - w pokoju obok niemiłosierne odkurzanie (obudziło nas kilka razy) + rozmowy na korytarzu. Sąsiad z boku - telewizor na full, że naszego nie było słychać.
To tyle z niewyspanej nocy.
Cena jest zbyt wysoka w stosunku do jakości/czystości (prawie 400zł za dobę) . Na szafie kurz kilkutygodniowy (położyłam tam torbę podróżną i katastrofa), za telewizorem to samo. Na drzwiach placki po tłustych dłoniach (nie wiem od kremów, jedzenia? w każdym razie nie sprzątnięte) - to samo na płycie ochronnej za łóżkiem, drzwiczkach od szafy itp. Wnioskuję, że ich sprzątanie kończy się na odkurzaniu miejsc widocznych. Aha, i łazienka - kabina prysznicowa z namiastką pleśni, brak mydła, resztka papieru toaletowego.
Na balkonie pajęczyny, a wystarczy obmieść szczotką raz w tygodniu.
Poza tym obsługa bardzo miła, lokalizacja bardzo dobra. Wystrój hotelu bardzo ładny. Niestety diabeł tkwi w szczegółach.
Bardzo często wyjeżdżamy, jednak jest to jedno z tych miejsc, do których nie wrócimy - za drogo, niechlujnie (było sprzątnięte a nie posprzątane), brak wygłuszenia pokoju.

Dziękujemy, anetas14
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego hotelu dla osob z malymi dziecmi, tzn. w wieku do roku, po pierwsze brak mozliwosci podlaczenia czajnika elektrycznego w pokoju, trzeba bylo biegac na sam parter do ekspresu do kawy, przy malym 7 miesiecznym dziecku to nierealne, kazdy kto ma pojecie o karmieniu niemowlat wie, ze pija mleczko takze w nocy, po drugie programy animacyjne zaczynajace sie od godz. 18 do 22, brak mozliwosci polozenia maluszka spac, byla mowa o spokojnym miejscu, a niemalze co noc bylo slychac muzyke dyskotekowa, my mielismy pecha, bo akurat trwal remont stadionu i codziennie dalo sie slyszec odglos betoniarki, dodatkowo na przeciwko znajdowal sie dom jednorodzinny ze szczekajacym w nocy wilkiem, nie trzeba dalej opisywac, ze to malo przyjemne odglosy zwlaszcza w czasie urlopowym. Standard pokoju taki przecietny, nie zaden wyjatkowy, tak jak wszedzie, z tym, ze bylo malo miejsca, w lazience zapchane gniazdko odplywowe, nieprzyjemny zapach, mozliwe ze kiedys bylo inaczej w tym hotelu, my bylismy 7 nocy i tylko raz byla zmyta podloga, raz odkurzone, pomijam juz sam fakt, ze w pokoju na poddaszu bylo bardzo goraco, duszno nie do wytrzymania, nawet przy otwartym balkonie nie szlo oddychac, wszyscy spoceni lacznie z niemowlakiem, sejf na cenne rzeczy byl, ale nie funkcjonowal, mial byc naprawiony, ale tak sie nie stalo, raz powiedzielismy 2 osobom i nikt sie nie zjawil, reczniki wymieniane co 3 doby, ale trzeba bylo pilnowac, oszczednosc na kazdym kroku, swiatlo na korytarzu ciemne, w jednym miejscu brak zarowki przez wszystkie dni naszego pobytu, jedzenie, bylo zjadliwe, ale bardzo malo, ciagle to samo, tylko kilka sztuk Jogurtu, trzeba bylo sie prosic o 1 szt. zenujace... Ciagle salatki majonezowe, nic szczegolnego, Parking na samochod byl dobry, jednak platny, wiec to zaden plus, za tak wygorowana cene nie spodziewalismy sie 5 gwiazdkowej villi, ale spokojnego miejsca do odpoczynku ze smacznym sniadaniem nic wiecej...

1  Dziękujemy, Karoline k
Zrecenzowano: 4 marca 2015

Bardzo miła i uczynna obsługa, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Pokoje bardzo ładnie urządzone, czyste i przyjemne. Codziennie sprzątane. Balkon niezbyt duży, ale za to wyposażony w stoliczek i krzesła. Możliwość wypożyczenia bajek do odtwarzania na DVD w pokoju. Pokój dla dzieci to strzał w 10, nasza Córcia uwielbiała tam przebywać, plac zabaw na zewnątrz jeszcze lepszy. Parking duży i na noc zamykany. Restauracja bardzo przytulna. Śniadania i obiadokolacje przepyszne. Podane estetycznie i elegancko. Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni. Naprawdę można odpocząć.POLECAM w 100 %. Żal było Was opuszczać :) Pozdrawiamy.

Termin pobytu: czerwiec 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi