Zrecenzowano: 2 maja 2019

Hotel w pierwszej linii brzegowej morza. Położenie super, hotel super, luksusowy. Panie w recepcji bardzo pomocne, miłe. Restauracja pieknie połozona, z tarasem na którym można było spozywać posiłki, jedzenie bardzo dobre. Pokój z widokiem na morze swietny, co prawda nie za duży, ale widok rekompencuje wszystko. Najlepszy hotel w jakim dotąd byłam. Brawo!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na morze cudowne!
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, monOrad2014
Zrecenzowano: 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny nowo wybudowany hotel,przy plaży 50 m do morza ,bardzo dobre jedzenie..ale..Wi-Fi miało być w pokoju ..było w korytarzu i przy drzwiach do pokoju.Po zgloszeniu w recepcji obiecano natychmiastową interwencję. PO 3 dniach przestałem zgłaszać:))Przez 7 dni nie udało sie usunąć usterki?!. Na koniec pobytu znowu niezbyt miłe zaskoczenie..leżaki z których korzystaliśmy na plazy,które wg recepcjonistki miały byc bezpłatne. .okazały się platne::(Poza tym wszystko ok..miła obsługa świetne położenie. .polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano: 27 grudnia 2018

Hotel nowoczesny, pokoje zadbane. Zaskoczyło nas wejście do pokoju- na stoliku wino a pod nim kartka- 50 zł.
Jedzenie bardzo dobre. Obsługa przyjemna. Spokój w strefie spa. Pokoje sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie.Drogi parking, wyjazd z parkingu- niezła gimnastyka, żeby nie zostawić po drodze np. .lusterka od samochodu- tak ciasno.
Hotel położony bardzo blisko morza, fajny teren do spacerów. Polecam.

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, justynak465
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza lokalizacja w Mielnie. Super dla rodzin z dziećmi. Jedzenie pyszne. W pokoju wszystko co potrzebne: czajnik, mała lodówka.
No i te widoki z okna. My już wiemy gdzie pojedziemy w przyszłym roku na wakacje.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, ESK135
Zrecenzowano: 5 września 2018

Polecam ten hotel dla każdego. Lokalizacja na 5+, wyposażenie bardzo dobre (lodówka, czajnik z herbatą i kawą, kapcie, szlafroki). Basen niewielki, ale to w końcu nie pływalnia. Sauny też małe, ale ważne, że są. Wyżywienie bardzo dobre (śniadania i obiadokolacja), każdy znajdzie coś dla siebie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze są pokoje w bezpośrednim widokiem na morze.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta P