Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza lokalizacja w Mielnie. Super dla rodzin z dziećmi. Jedzenie pyszne. W pokoju wszystko co potrzebne: czajnik, mała lodówka.
No i te widoki z okna. My już wiemy gdzie pojedziemy w przyszłym roku na wakacje.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, ESK135
Zrecenzowano: 5 września 2018

Polecam ten hotel dla każdego. Lokalizacja na 5+, wyposażenie bardzo dobre (lodówka, czajnik z herbatą i kawą, kapcie, szlafroki). Basen niewielki, ale to w końcu nie pływalnia. Sauny też małe, ale ważne, że są. Wyżywienie bardzo dobre (śniadania i obiadokolacja), każdy znajdzie coś dla siebie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze są pokoje w bezpośrednim widokiem na morze.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Byłam z mężem na 3dni w sierpniu,byliśmy bardzo zadowoleni z hotelu,pokój super,lokalizacja extra,restauracja wyśmienita,mieliśmy wykupione śniadania,na obiad szliśmy do restauracji i zamawialiśmy z karty,próbowaliśmy.Jedzenie na prawdę super,a kucharz widać z powołania,b.miłe kelnerki,które obsługiwały nas z uśmiechem i bardzo profesjonalnie,w spa masaże też super i mąż i ja bardzo zadowoleni jesteśmy z pobytu w tym obiekcie.Jak najbardziej mogę polecić,a na dachu leżaczki,bar,super widok na morze extra:)

Wskazówka dotycząca pokoi: byliśmy na 3piętrze bez widoku na morze,ale mimo wszystko bardzo czysto,ładnie i przyjemnie,a z widokiem na morze byłaby bajka:)
Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, DankaW37
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018

Jest to hotel oddany do użytku w maju 2018 i faktycznie to czuć. Komfort i jakość uzależnia. Z restauracji widać plażę, dosłownie do niej z hotelu jest 10 kroków. Zaletą jest podziemny parking, z którego bez problemu windą dotrzesz do pokoju, a nawet powiem więcej - na dach. Na dachu znajduje się przecudowny taras widokowy, z restauracją, stolikami, zieloną trawą, leżakami. Idealne miejsce do opalania, jeśli nie lubisz wszechobecnych parawanów i zgiełku tłumu turystów. Przy tym dopasowana muzyka pozwala naprawdę nabrać innej perspektywy. Pokoje na wysokim poziomie, a materace mają grubość z 40 cm- wygodne jak mało gdzie. Zdecydowanie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: hotel jest przy samej plaży więc od strony północnej wiadomo najlepiej, ale od południa też jest cisza i spokój
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, katoszczecin
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wypad weekendowy. Nastawiliśmy się z mężem na strefę SPA, basen, jacuzzi,sauny... niestety jedna z saun nie działała, ta dla której wybraliśmy ten obiekt. Fatalnie bo nie zostaliśmy o tym poinformowani a okazji było kilka. W basenie chłodna woda, za to prysznic z efektami dźwiękowymi i różnymi mgiełkami wart polecenia. Pokój czysty, widok z okna bezcenny, szum fal kojący. Nie działał czajnik w pokoju. Śniadanie bardzo dobre. Za 450 zł za dobę spodziewaliśmy się więcej.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, traveler_kot