Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wypad weekendowy. Nastawiliśmy się z mężem na strefę SPA, basen, jacuzzi,sauny... niestety jedna z saun nie działała, ta dla której wybraliśmy ten obiekt. Fatalnie bo nie zostaliśmy o tym poinformowani a okazji było kilka. W basenie chłodna woda, za to prysznic z efektami dźwiękowymi i różnymi mgiełkami wart polecenia. Pokój czysty, widok z okna bezcenny, szum fal kojący. Nie działał czajnik w pokoju. Śniadanie bardzo dobre. Za 450 zł za dobę spodziewaliśmy się więcej.

1  Dziękujemy, traveler_kot
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel przepiękny, przy samej plaży z wspaniałym widokiem na morze. Pokój funkcjonalny, z ogromnym oknem. Jedzenie bardzo smaczne, może odrobinę zbyt monotonne, ale to już chyba czepianie się. Pan Michał przesympatyczny, we wszystkim bardzo pomocny, zawsze zaangażowany dawał z siebie 200%. Sala zabaw dla dzieci z widokiem na morze;). Pani Julka animatorka ma cudowne podejście do dzieci a maluchy ją uwielbiają, to cenna osoba bo nie często się ktoś taki zdarza. Miała mnóstwo pomysłów na zajęcia, każdego pamiętała i dla każdego miała czas. Byliśmy z synkiem 14 miesięcznym, zazwyczaj tak małe dzieci są pomijane, a ona nawet jego włączała do zabawy. Polecam zdecydowanie bo pobyt w tym hotelu to gwarancja dobrego wypoczynku.

1  Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś szuka idealnego miejscaw do wypoczynku wraz z przepięknym widokiem na polskie morze, Baltivia taka jest. Nowy hotel w Mielnie to najlepsze miejsce dla rodziny. Animacje, które prowadzi Pani Julka mająca idealne podejscie do dzieci, basen przepiękny. Pan Michał szef recepcji to osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Pokoje czyste przestrzenne, strzałem w dziesiątkę jest fototapeta z zachodem słońca:) Restauracja czysta, obsługa miła, posiłki smaczne jednak dość monotonne. Brakuje kacika z jedzeniem dla dzieci oraz trochę kuchni lekkiej. Każdy ma swoje odczucia, ale dla Nas ten hotel to jest to miejsce w Polsce gdzie da się wypocząć patrząc od rana do wieczora na morze;) serdecznie polecam

1  Dziękujemy, Szymon P
Zrecenzowano: 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Baltivia - hotel nowy i z gustem urządzony. Położony przy plaży, z balkonu cudowny widok na morze. Pokoje małe, ale czyste. Śniadania monotonne, codziennie praktycznie to samo, personel mało rozgarnięty, zupełnie z przypadku, oprócz Pań, które sprzątały pokoje - te były zawsze uśmiechnięte i uprzejmie. Jedzenie w restauracji ala carte - bez rewelacji. Leżaki na plaży przy temp 22° o 17:00 już były owinięte folią i drutem, więc trzeba było siedzieć na ręcznikach. Basen mały, w łaźni parowej zimno. Parking płatny 30 zł doba. Przy tej kwocie za dobę?!? Było generalnie bez wyrazu i rewelacji. Na pewno tam drugi raz się nie wybiorę.

2  Dziękujemy, Anna O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grzegorz M, Dyrektor, BaltiviaOdpowiedź udzielona 11 lipca 2018

Bardzo dziękujemy za Państwa uwagi. Oczywiście zrobimy wszystko, aby naprawić wszelkie niedogodności. Jesteśmy nowo otwartym obiektem i uczymy się na własnych błędach, dlatego sugestie naszych gości są tak istotne. Dzięki nim stajemy się jeszcze lepsi. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy.

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Maciejewski
Dyrektor BALTIVIA Sea Resort ****

Zrecenzowano: 4 lipca 2018

Nie jest już to ten sam obiekt pokryty strzechą, zaniedbany i nijaki... To nowoczesny Hotel w pierwszej linii brzegowej, z przepięknym wręcz doskonałym tarasem górnym - urok jakich mało...... Kuchnia dobra, polecam makrelę z puree ziemniaczanym i mizerią - mizeria do jakiej nie jesteśmy przyzwyczajenie, ale warto..... dobra zupa tajska, ale jak dla mnie zbyt delikatnie przyprawiona, jednak grzechu warta..... :-) Byłem przejazdem, nie spałem więc nie oceniam czystości i gościnności, ale serwis restauracji na wysokim poziomie..... :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobra kuchnia, genialny widok i obsługa
Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa