Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Opinia o hotelu i pokoju w budynku głównym. Jak lubisz klimaty Edzio Gierka to poczujesz miły dreszczyk wspomnień . Wystrój pokoju to przełom lat 70/80 poza płaskim tv niewiele większym od mojego laptopa. Łazienka podobnie z plastikowymi tandetnymi półkami i armaturą na oko 20-30 letnią i bujającą się umywalką. Czy naprawdę nie można zżółkniętej ze starości słuchawki prysznicowej i węża wymienić na nową za nawet 20-30 złotych? Do tego poplamione prześcieradło i słaba dbałość o czystość. Brudne kafle czy kabina prysznicowa. Kaloryfer pordzewiały. Wiatrak w łazience nie działa i pełen kurzu. Przy otwartym oknie nie da się brać prysznica przy 10C za oknem. Klamki wytarte niczym bruk na ulicy. Brak szamponu, mydło w kostce wysuszające skórę na pergamin.
Znalazłem też zalety. Blisko morza, cisza w nocy, czajnik w pokoju z herbatą i kawą, niezłe śniadanie oraz tanie i dobre piwo w barze za 7 złotych by utopić żal z noclegu w takim skansenie
Co do reszty się nie wypowiadam bo nie używałem - nocowałem tylko 1 noc - na swoje szczęście

Wskazówka dotycząca pokoi: NIe brać pokoi w budynku głównym
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, SWDMFan
Zrecenzowano: 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie przebywamy w hotelu Eden w Unieściu. Hotel bardzo dobry. Przepyszne jedzenie, przemiła i pomocna obsługa, Fajne spa w którym można miło spędzić czas. Na miejscu kawiarnia w której również można dostać % oraz przepysne desery lodowe. Z hotelu do morza ok 50m a do jeziora Jamno ok 200m. Niedaleko znajduje się przystań w której nie drogo można zjeść przepyszne ryby prosto z kutra w każdej postaci. Jesteśmy tu w 5 osób z małym dzieckiem iani przez chwile nie nudziliśmy się. Jak dla Nas hotel idealny i na pewno tu wrócimy jeszcze nie raz.

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, bartlomiejdorota
Zrecenzowano: 5 marca 2019

Byliśmy w hotelu w ferie, wynajelismy apartament skandynawski. Apartament sam w sobie wygodny chociaż brak jakiejkolwiek kuchenki czy palnika w aneksie kuchennym jest niezrozumiałe. W czasie rezerwacji telefonicznej Pani poinformowała nas o dodatkowej opłacie WYŁĄCZNIE za ogrzewanie, po przyjeździe okazało się ze dodatkowo płatny jest prąd i woda.
Wybraliśmy hotel ze względu na animacje dla dzieci - potwierdzane 3 krotnie. Niestety w poniedziałek animacje odwołano a od wtorku były jedynie popołudniowe animacje, poranne odwołano . Oczywiście bez żadnej rekompensaty choćby w formie lodów dla dzieci.
Jedzonko dobre ale bardzo krótkie godziny wydawania obiadów (13.30 - 14.30) i kolacji (17.00 - 18.00) jak w szpitalu . Kolejka do posiłków około 15 minut czekania. Odświeżanie produktów . Ostatniego dnia zjedzenie sałatki skończyło się zatruciem :(
Basen duży ale limit 45 osób powodował ze po kolacji ani razu przez tydzień nie mogliśmy skorzystać z basenu. No i niestety po korzystaniu z basenów wszyscy dostaliśmy wysypki , po rozmowach z innymi gośćmi okazało się ze nie tylko my.
Sama lokalizacja super .

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, KarolinaKlo
Zrecenzowano: 16 lutego 2019

Hotel blisko plaży. Zadbany ale pokoje niezbyt duże. Łazienki spore. Parking dodatkowo płatny.Jedzenie smaczne i w dużej ilości. Śniadania i kolacje bufet a obiady do wyboru dwie zupy i dwa drugie dania. Obsługa miła. Basen z cieplutką wodą,jacuzzi oblegane. Sauny ok.Trochę to dziwne ale sprzątanie i wymiana ręczników jeśli zgłosi się wcześniej w recepcji. Sala zabaw dla najmłodszych, stół do ping ponga i piłkarzyki.Pobyt mieliśmy z zabawa sylwestrowa. Na zabawie tylko zimne przekąski,owoce,ciasto i ok.północy barszcz. W cenie nie było alkoholu i nie można było wnieść nic swojego jedynie zakupić obok w barze za wygórowaną cenę. Przy wejściu na salę stała cały czas obsługa i pilnowała żeby nikt nic nie wniósł. Trochę jak w szkole się czuliśmy. Zabawa z kiepskim dj i kiepską muzyką zakończyła się o drugiej w nocy bez możliwości przedłużenia mimo próśb.Pobyt zimowy ok ale latem bym tam sie nie wybrała ze względu na obciążenie gośćmi.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, ROMA_ARTUR
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Nam się bardzo podobało, byliśmy w ferie. Super pokój, dość duży, łózka wygodne. Jedzenie bardzo smaczne, w łazience bardzo dużo wieszaków. Wspaniały basen, można popływać i jednocześnie pilnować dzieci, które mogą popływać sobie w kole. Nam się nie chciało wyjeżdżać, nawet zostaliśmy noc dłużej. Fajne zajęcia dla dzieci. Piłkarzyki i stół do tenisa. Wszystko super, przyjedziemy jeszcze.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Marta J