Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Nam się bardzo podobało, byliśmy w ferie. Super pokój, dość duży, łózka wygodne. Jedzenie bardzo smaczne, w łazience bardzo dużo wieszaków. Wspaniały basen, można popływać i jednocześnie pilnować dzieci, które mogą popływać sobie w kole. Nam się nie chciało wyjeżdżać, nawet zostaliśmy noc dłużej. Fajne zajęcia dla dzieci. Piłkarzyki i stół do tenisa. Wszystko super, przyjedziemy jeszcze.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Marta J
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Eden to idealne miejsce na zimowy pobyt nad morzem z rodziną i psem ;) Mieszkaliśmy w apartamencie skandynawskim, który absolutnie spełnił nasze oczekiwania. Urządzony gustownie i funkcjonalnie, dobrze wyposażony, czysty i schludny. Wszystkie sprzęty sprawne i gotowe do użycia, lodówka, czajnik, mikrofalówka na wyposażeniu. Dużo szaf i szafek, wszystkie ubrania i zapasy spokojnie się zmieszczą. Bardzo wygodne łóżko na piętrze, idealnie twarde materace, naprawdę się wysypialiśmy. Kanapa na dole również wygodna, jeśli ktoś tak jak my nie lubi zbyt miękkich materacy. Jedyne niewielkie minusy jeśli chodzi o same apartamenty to ich dosyć słabe wygłuszenie - może nie było wyraźnie słychać rozmów zza ściany, ale np jak u sąsiadów płakało dziecko, to już dosyć dawało się we znaki. Drugi minusik za zasłony w oknach, które z jednej strony niby dają poczucie intymności, ale też całkowicie zasłaniają widok za oknem ;) Przydałby się też jakiś wieszak na odzież wierzchnią, każdorazowe wkladanie kurtek do szafy jest trochę uciążliwe.
Jeśli chodzi o wyżywienie, to również spełniło nasze oczekiwania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadania i kolacje z bufetu, bardzo obfite, zawsze jest coś na ciepło. Obiady serwowane, zawsze dwie zupy i dwa drugie dania do wyboru, spokojnie można poprosić o większą porcję. Obsługa uprzejma i grzeczna, jak się podchodzi z uśmiechem a nie z pretensją to można liczyć na podobne traktowanie ;)
Basen fantastyczny, dzieciaki nie chciały wychodzić. Dla olimpijskich pływaków się na nada, bo ma max 140 cm głębokości, ale dla dzieci jest idealny. Woda cieplutka, nadzór ratownika, naprawdę fajnie zrobione miejsce. Sauna sucha bardzo przyjemna, z parowej nie korzystałam. Przy basenie są przebieralnie i suszarki, na dole w części zabiegowej dodatkowo szatnia z zamykanymi szafkami, dla gości spoza budynku hotelowego. Przydałoby się trochę zwiększyć nadzór nad kompleksem basenowym, np niektórzy wchodzą w butach zamiast w klapkach, w saunie siadają bez własnych ręczników albo przesiadują godzinami w jacuzzi ;) Dozownik z mydłem pod prysznicem też zachęciłby do kąpieli, bo nie każdy przychodził że swoim.
Na terenie hotelu dostępny jest również stół do ping ponga, piłkarzyki, sala zabaw dla najmłodszych i Xbox room. Do tego ostatniego jednak ciężko się dostać, bo też nie ma nad nim większego nadzoru.
Ostatni wielki plus: bliskość do plaży, spacerkiem jakieś 2-3 minutki, zejście wygodne, zjazd dla wózków.
Podsumowując miejsce idealne na zimowy wypoczynek, latem chyba byśmy się nie odważyli, ze względu na duże obciążenie gośćmi.
Dziękujemy :)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 86martynas
Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Pokoje czyściutkie obsługa basenu i strefy spa bardzo miła i profesjonalna.Masażysta Pan Maciek świetny warty polecenia.>fachowiec.(niestety stare łózka do masażu).Pan koordynator (z bródką)najprawdopodobnie nie bardzo wie po co tam jest?Nie potrafi załatwić żadnej sprawy i dodatkowo przeszkadza, Pani Dianie ( menadzer) w pracy.Posiłki dają dużo do życzenia.....Pogoda dopisała więc pobyt był udany.

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Noclegi: apartamenty skandynawskie są ok, ale mają feler: nie mają żadnych drzwi pomiędzy pokojami (pomieszczenie u góry i na dole), a więc i żadnej prywatności.
Jedzenie: niedobre zwłaszcza obiady, śniadania i kolacje też szału nie robią.
SPA: basen (kiepski do pływania), jacuzzi (jeśli się lubi), sauna fińska i łaźnia parowa oraz tężnia solankowa i tepidarium są nowe, ładnie i porządnie wykonane, warte polecenia.
Zabiegi na ciało: obsługa świetna (i kosmetyczka Agnieszka i masażysta Andrzej - fachowcy, kochający to, co robią), ale warunki w jakich pracują pozostawiają wiele do życzenia.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 8gra_ynaa
Zrecenzowano: 25 września 2018

Dobra jakość ceny do standardu. Basen i strefa SPA bardzo przyjemne. Jedzenie dobre chociaż mało urozmaicone - zwłaszcza śniadania. Blisko do plaży. Domki skandynawskie mają sporą powierzchnię nawet dla dużej rodziny.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, rafalis