“Super”
MORS — recenzja

MORS
Nr 52 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 9 września 2019

Wystrój super klimatyczny. Jedzenie smaczne. Ceny adekwatne do ogromnych porcji. Zostaliśmy szybko i profesjonalnie obsłużeni.

Dziękujemy, Nikta07

Zrecenzowano 9 września 2019

W morsie byliśmy w ostatni piątek. Rybki pyszne, panierka bardzo dobra. Pierogi domowe naprawdę dobre. Surówki najlepsze na całym Mielnie. Kelnerki miłe i uśmiechnięte oraz kompetentne. Możliwość obejrzenia meczu. Bardzo polecam

Dziękujemy, Poszukiwacz02
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ryba dramat, filet z dorsza nie przypominał smaku ryby, był praktycznie bez smaku, o dziwnej konsystencji z olbrzymią ilością ości.
Obsługa miła, ale nieogarnięta.

Dziękujemy, pawe_p404
Zrecenzowano 5 września 2019

Okropne jedzenie, zamówiliśmy 3 różne rodzaje smazonych ryb, każda z nich wodnista, galaretowana, w okropnej panierce. Skutecznie może odrzucić człowieka od ryb. Ziemniaki opiekane w zestawie prosto z frytkownicy, z posypką jakby ze zmielonych paprykowych chipsów. Zamowione pierogi ruskie też niezjadliwe, bez grama soli oraz z całymi kawalkami ziemniaków. Nie polecam!!

Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszne gniotki, obsługa bardzo miła , jedzenie szybko podane, dorsz bardzo smaczny, jesteśmy bardzo zadowoleni

Dziękujemy, 370katarzynar

MORS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w MORS? Podziel się wrażeniami!