Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt z 2 dzieci, jedno 3 lata drugie 0.5 roku. Ogólnie hotel super. Najważniejsze od wyjścia z hotelu do plaży jest 100 m a w przeciwnym kierunku 200 m jest przystań na jeziorze i przystanek tramwaju wodnego. Hotel Ma tylko jeden minusik brak klimatyzacji w pokojach, w częściach wspólnych klima jest. A tak poza tym hotel zapewnia :
- w hotelu jest restauracja czynna do 22
- jest basen w cenie pobytu
- jest sauna w cenie pobytu czynna od 16 bodajże
- stołówka na której są śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu
- bawialnia kulkolandia, stół do pinponga, piłkarzyki
- siłownia w cenie

Pokoje bardzo schludne, czyste łazienki nowe. W pokoju telewizor LCD, sejf (w cenie). Co 3 dni jest sprzątane jeżeli zostawisz zawieszkę na klamce. Wymiana ręczników i szlafroków (dostępnych za pierwszym razem na recepcji) pod warunkiem zostawienia ich na podłodze. Bardzo dokładnie Panie sprzątają dlatego polecam zostawiać napiwki miły gest dla nich. Każdy pokój ma balkon, uwaga tylko bo ta balustrada jest tak mocno odsunięta od balkonu że mapę dziecko może wpaść (chyba przelecieć nie da rady ale mam wątpliwości, lepiej nie testować).
Stołówka duża śniadania wydawane od 8 do 10, polecam jednak być na otwarcie bo jest miejsce do wyboru i wszystkie dania są. Później wiadomo, że niektóre rzeczy się końca, obsługa szybko reaguje ale możesz trafić że ktoś przed tobą wziął ostatnia porcje a ty chwilę poczekasz jak doniosą nowe. Śniadania urozmaicone, są ryby wędzone które hotel wędzi sam, sałatki, szynki, parówki, kiełbaski, jajka w koszulkach, gofry, naleśniki, jajecznica, ciasto na gorąco, kawa, soki dwa rodzaje, koktajle, płatki do mleka, jogurty, smalec, bułeczki, chleb, bagietka, .... dużo różnych rzeczy, oczywiście te wymienione elementy nie są wszystkie danego dnia oprócz takich podstawowych które się powtarzają.

Smakowo bardzo dobre, i można się najeść. Obiadokolacje w podobnym stylu, jednak ich minusem jest brak smażonych ryb od rybaków.

W okolicy hotelu spokój. Super sprawa są pokoje od 6 piętra w stronę morza bo masz widok na morze nad korona wąskiego pasa drzew. Od 2 piętra w przeciwną stronę masz widok na jezioro, również super.

Polecam hotel jest bdb. Jeżeli chodzi o parking jest płatny ale do około jest sporo miejsca do zostawienia auta za darmo.
Obsługa miła i szybko reagująca na prośby i uwagi. W hotelu bardzo czysto. Za rok jadę tam znów tu można odpocząć. Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci raczej nie istnieje bo jest huśtawka i zjeżdżalnia.

Restauracja serwuje lunch w cenie 25 zł można zawsze coś zjeść jak ktoś nie może dotrzymać do kolacji. Da się kupić również sama zupę za bodajże 8 /9 zł.

W hotelu dość wolno jeździ jedna winda, masz dzieci lepiej mieszkać nisko, zawsze da się zejść na piechotę. Jak masz więcej cierpliwości to trzeba poczekać.

Polecam polecam

1  Dziękujemy, marcinb977
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne przestronne pokoje. Ładny widok na morze lub zalew. Pyszne jedzenie. Warto się wybrać aby w spokoju odpocząć. Podczas pobytu można spotkać wiele zwierząt. Szkoda, że stosunkowo daleko od centrum.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Apartamentowiec, ustuowany w Mielnie-Uniescie, 50 metrów od plaży i 400 metrów od jeziora Jamno, posuada basen i 2 sauny: suchą i parową, restauracja serwuje obfite śniadania i obiadokolacje.
Pokój skromny, ale spelnia swoje funkcje, na wyposażeniu suszarka, kosmetyki, ręczniki, w recepcji szlafroki, kawa, herbata i czajnik, brak sztućców i talerzy, jeżeli nie jest, to powinno to być w standardzie.
W restauracji mozna zjesc lunch za dodatkową opłatą.
Do tego stół do ping-ponga, siłownia i małpi Gaj dla dzieci, dwa tarsy słoneczne(niestety zamknięte), brak leżaków i parawanów oraz parasoli do wypożyczenia.
Uwaga, restrekcyjne zasady pobytu z psami.
Podsumowując zdecydowanie na tak, ale lrpiej wiedzieć o niedociągnięciach, wtedy mozna się na nie przygotować i molo spędzać czas, na pewno wrócimy :-)

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, januszd2019
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019

Dosłownie nad morzem, gdyż obiekt położony jest tylko kilkadziesiąt metrów od morza i wychodząc na przestronny balkon słyszymy szum fal. Aby w pełni mieć widok na morze przeszkadzają drzewa w pasie przybrzeżnym, ale pomiędzy drzewami tez widać morze. Apartamenty trochę mniejsze niż w hotelu znajdującym się obok, ale obiekt jest nowy, a w takich gustujemy. Wyposażony w "mini" aneks kuchenny, w którym znajduje się zlewozmywak, czajnik, chłodziarka. Na miejscu nikt nie będzie się nudzić. Oprócz bliskiej odległości do plaży w samym hotelu każdy znajdzie coś dla siebie. Jest basen i brodzik dla dzieci, jakuzzi i 2 sauny (fińska i parowa). Na duży plus to bezpłatne piłkarzyki i stół do pink-ponga. Fajnie wyposażona jest również siłownia, dzieciom spodoba się sala zabaw. Zajęcia dla dzieci prowadzone przez animatorkę, tylko 1 godzina dziennie to trochę mało. W restauracji szwedzki stół, zarówno podczas śniadania jak i obiadokolacji. Obiekt niemal skopiowany ze wspomnianym już przeze mnie hotelem znajdującym się obok, ale w Blue Marine różnorodność potraw i dodatków jest zdecydowanie większa. Najbardziej brakowało mi bakalii i owoców. Owoce owszem były, ale tylko przez pierwsze kilkanaście minut. Jeśli nie chcesz tłumów na plaży to miejsce to jest idealne. Do "centrum" Unieścia jest jednak ok. 2 km. Z atrakcji w okolicy polecam Muzeum Aut Zabytkowych w Mścicach - przy drodze na Koszalin. Spędziliśmy miło tydzień oddychając świeżym powietrzem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyższe piętro od strony północnej, tym lepszy widok na morze.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, ATK_Poland
Zrecenzowano: 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspólnie z mężem uważamy kilkudniowy pobyt za bardzo udany.Pokoje czyste,gustownie urządzone z wyjściem na balkon. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze, cudowny szum fal umilał nam pobyt. Jedzenie smaczne,urozmaicone i dużo.Szkoda,ze niektóre potrawy z kolacji były podawane na śniadanie a dania na gorąco były letnie. Plus za duży wybór pieczywa, każdy mógł zjeść co mu smakuje. Na jadalni dużo miejsca, nie było sytuacji,że trzeba było czekać na wolny stolik. Na pochwałę zasługują kelnerzy, którzy na bieżąco zbierali brudne talerze, nie przeszkadzając swoją obecnością na sali. Mały minus za łazienkę-przy kąpieli jest cała zalana.Po prostu jest źle zaprojektowana.W pokoju jest aneks kuchenny, w którym jest mała lodówka,2 talerzyki i kubki oraz zlew.Przydałyby się jeszcze widelce i nóż oraz płyn i ściereczka, by można było umyć naczynia i sztućce. Przydatna była by też zmiotka i szufelka,by pozmiatać piasek oraz dodatkowy worek na śmieci.W pokoju jest również duża szafa, sejf, tv (trochę mało programów do oglądania) oraz ręczniki.Bardzo dobrze wygłuszone ściany,nawet przy dużej ilości wypoczywających osób,nie słychać żadnych hałasów. Mimo pobytu w lutym w obiekcie jest ciepło.Można bez ograniczeń korzystać z basenu, sauny, siłowni. Woda w basenie ciepła, czysta.Brakuje jedynie jacuzzi. Dzieci mogą spędzać czas w kulkolandii, grać w piłkarzyki lub ping-ponga.Największym atutem jest lokalizacja.Dosłownie kilka kroków dzieli nas od morza oraz od jeziora Jamno.Widoki są wspaniałe i niezapomniane. Mimo kilku niedociągnięć bardzo polecam.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, tysia8207