Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne przestronne pokoje. Ładny widok na morze lub zalew. Pyszne jedzenie. Warto się wybrać aby w spokoju odpocząć. Podczas pobytu można spotkać wiele zwierząt. Szkoda, że stosunkowo daleko od centrum.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Apartamentowiec, ustuowany w Mielnie-Uniescie, 50 metrów od plaży i 400 metrów od jeziora Jamno, posuada basen i 2 sauny: suchą i parową, restauracja serwuje obfite śniadania i obiadokolacje.
Pokój skromny, ale spelnia swoje funkcje, na wyposażeniu suszarka, kosmetyki, ręczniki, w recepcji szlafroki, kawa, herbata i czajnik, brak sztućców i talerzy, jeżeli nie jest, to powinno to być w standardzie.
W restauracji mozna zjesc lunch za dodatkową opłatą.
Do tego stół do ping-ponga, siłownia i małpi Gaj dla dzieci, dwa tarsy słoneczne(niestety zamknięte), brak leżaków i parawanów oraz parasoli do wypożyczenia.
Uwaga, restrekcyjne zasady pobytu z psami.
Podsumowując zdecydowanie na tak, ale lrpiej wiedzieć o niedociągnięciach, wtedy mozna się na nie przygotować i molo spędzać czas, na pewno wrócimy :-)

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, januszd2019
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019

Dosłownie nad morzem, gdyż obiekt położony jest tylko kilkadziesiąt metrów od morza i wychodząc na przestronny balkon słyszymy szum fal. Aby w pełni mieć widok na morze przeszkadzają drzewa w pasie przybrzeżnym, ale pomiędzy drzewami tez widać morze. Apartamenty trochę mniejsze niż w hotelu znajdującym się obok, ale obiekt jest nowy, a w takich gustujemy. Wyposażony w "mini" aneks kuchenny, w którym znajduje się zlewozmywak, czajnik, chłodziarka. Na miejscu nikt nie będzie się nudzić. Oprócz bliskiej odległości do plaży w samym hotelu każdy znajdzie coś dla siebie. Jest basen i brodzik dla dzieci, jakuzzi i 2 sauny (fińska i parowa). Na duży plus to bezpłatne piłkarzyki i stół do pink-ponga. Fajnie wyposażona jest również siłownia, dzieciom spodoba się sala zabaw. Zajęcia dla dzieci prowadzone przez animatorkę, tylko 1 godzina dziennie to trochę mało. W restauracji szwedzki stół, zarówno podczas śniadania jak i obiadokolacji. Obiekt niemal skopiowany ze wspomnianym już przeze mnie hotelem znajdującym się obok, ale w Blue Marine różnorodność potraw i dodatków jest zdecydowanie większa. Najbardziej brakowało mi bakalii i owoców. Owoce owszem były, ale tylko przez pierwsze kilkanaście minut. Jeśli nie chcesz tłumów na plaży to miejsce to jest idealne. Do "centrum" Unieścia jest jednak ok. 2 km. Z atrakcji w okolicy polecam Muzeum Aut Zabytkowych w Mścicach - przy drodze na Koszalin. Spędziliśmy miło tydzień oddychając świeżym powietrzem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyższe piętro od strony północnej, tym lepszy widok na morze.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, ATK_Poland
Zrecenzowano: 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspólnie z mężem uważamy kilkudniowy pobyt za bardzo udany.Pokoje czyste,gustownie urządzone z wyjściem na balkon. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze, cudowny szum fal umilał nam pobyt. Jedzenie smaczne,urozmaicone i dużo.Szkoda,ze niektóre potrawy z kolacji były podawane na śniadanie a dania na gorąco były letnie. Plus za duży wybór pieczywa, każdy mógł zjeść co mu smakuje. Na jadalni dużo miejsca, nie było sytuacji,że trzeba było czekać na wolny stolik. Na pochwałę zasługują kelnerzy, którzy na bieżąco zbierali brudne talerze, nie przeszkadzając swoją obecnością na sali. Mały minus za łazienkę-przy kąpieli jest cała zalana.Po prostu jest źle zaprojektowana.W pokoju jest aneks kuchenny, w którym jest mała lodówka,2 talerzyki i kubki oraz zlew.Przydałyby się jeszcze widelce i nóż oraz płyn i ściereczka, by można było umyć naczynia i sztućce. Przydatna była by też zmiotka i szufelka,by pozmiatać piasek oraz dodatkowy worek na śmieci.W pokoju jest również duża szafa, sejf, tv (trochę mało programów do oglądania) oraz ręczniki.Bardzo dobrze wygłuszone ściany,nawet przy dużej ilości wypoczywających osób,nie słychać żadnych hałasów. Mimo pobytu w lutym w obiekcie jest ciepło.Można bez ograniczeń korzystać z basenu, sauny, siłowni. Woda w basenie ciepła, czysta.Brakuje jedynie jacuzzi. Dzieci mogą spędzać czas w kulkolandii, grać w piłkarzyki lub ping-ponga.Największym atutem jest lokalizacja.Dosłownie kilka kroków dzieli nas od morza oraz od jeziora Jamno.Widoki są wspaniałe i niezapomniane. Mimo kilku niedociągnięć bardzo polecam.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, tysia8207
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy obiekt w ferie zimowe z dwójką dzieci.Hotel jest nowy, ładnie urządzony, apartamenty przestronne. Na wyposażeniu mały aneks kuchenny (bez kuchenki-sam zlew,lodówka i szafki). W opisie widnieje, że aneks jest z wyposażeniem, ale jest ono bardzo skromne- 2 kubki,2 małe talerze i 2 małe łyżeczki. Brakuje noży, widelców,czy jakiś małych miseczek, żeby przygotować dziecku kaszkę.
Pokoje są sprzątane raz na trzy dni.Dla nas nie jest to problem,ale przydałaby się na wyposażeniu miotła,bo bardzo nosi się piasek z plaży oraz worki na śmieci. Na plus, że gdy poprosiliśmy o worek Pani pokojowa od razu poszła ze mną i go wymieniła.
W hotelu jest sala zabaw,w której dzieci bardzo fajnie się bawiły,dla starszych piłkarzyki, stół do ping- ponga i siłownia. Jest również basen z małym brodzikiem,jednak moim zdaniem woda powinna być cieplejsza (ma 28 stopni). Przydałoby się również,żeby raz na jakiś czas zajrzał do niego ktoś z obsługi i pozbierał śmieci,czy zgarnął wodę z kafelek.
Restauracja ładnie urządzona,jedzenie nie było złe,ale też szczególnie mnie nie zachwyciło. Hotel w ofercie wskazuje, że ma specjalne menu dla dzieci,ale na obiadokolacja zupełnie nie było tego widać.Czasem sama nie wiedziałam co mam córce nałożyć,mimo że ona nie jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o jedzenie,ale akurat wszystko było albo pikantne,albo orientalnie przyprawione. Ogromny minus za ilość krzesełek dla dzieci-były tylko 3 i czasem zdarzało się nam jeść posiłek z niemowlakiem na kolanach.
Jeśli chodzi o lokalizację,to w odległości około 2 kilometrów nie ma właściwości nic oprócz morza,co z jednej strony jest dużym plusem,ale jeśli zgłodniejemy to trzeba gdzieś podjechać ( restauracja w porze obiadu serwuje lunch dnia,ale nie ma możliwości zamówienia czegoś z karty).
Ogólnie pobyt uznajemy za udany,a myślę, że jakieś drobne niedociągnięcia hotel zdąży naprawić przed sezonem:)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Justyna K