Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019

Dosłownie nad morzem, gdyż obiekt położony jest tylko kilkadziesiąt metrów od morza i wychodząc na przestronny balkon słyszymy szum fal. Aby w pełni mieć widok na morze przeszkadzają drzewa w pasie przybrzeżnym, ale pomiędzy drzewami tez widać morze. Apartamenty trochę mniejsze niż w hotelu znajdującym się obok, ale obiekt jest nowy, a w takich gustujemy. Wyposażony w "mini" aneks kuchenny, w którym znajduje się zlewozmywak, czajnik, chłodziarka. Na miejscu nikt nie będzie się nudzić. Oprócz bliskiej odległości do plaży w samym hotelu każdy znajdzie coś dla siebie. Jest basen i brodzik dla dzieci, jakuzzi i 2 sauny (fińska i parowa). Na duży plus to bezpłatne piłkarzyki i stół do pink-ponga. Fajnie wyposażona jest również siłownia, dzieciom spodoba się sala zabaw. Zajęcia dla dzieci prowadzone przez animatorkę, tylko 1 godzina dziennie to trochę mało. W restauracji szwedzki stół, zarówno podczas śniadania jak i obiadokolacji. Obiekt niemal skopiowany ze wspomnianym już przeze mnie hotelem znajdującym się obok, ale w Blue Marine różnorodność potraw i dodatków jest zdecydowanie większa. Najbardziej brakowało mi bakalii i owoców. Owoce owszem były, ale tylko przez pierwsze kilkanaście minut. Jeśli nie chcesz tłumów na plaży to miejsce to jest idealne. Do "centrum" Unieścia jest jednak ok. 2 km. Z atrakcji w okolicy polecam Muzeum Aut Zabytkowych w Mścicach - przy drodze na Koszalin. Spędziliśmy miło tydzień oddychając świeżym powietrzem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyższe piętro od strony północnej, tym lepszy widok na morze.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, ATK_Poland
Zrecenzowano: 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspólnie z mężem uważamy kilkudniowy pobyt za bardzo udany.Pokoje czyste,gustownie urządzone z wyjściem na balkon. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze, cudowny szum fal umilał nam pobyt. Jedzenie smaczne,urozmaicone i dużo.Szkoda,ze niektóre potrawy z kolacji były podawane na śniadanie a dania na gorąco były letnie. Plus za duży wybór pieczywa, każdy mógł zjeść co mu smakuje. Na jadalni dużo miejsca, nie było sytuacji,że trzeba było czekać na wolny stolik. Na pochwałę zasługują kelnerzy, którzy na bieżąco zbierali brudne talerze, nie przeszkadzając swoją obecnością na sali. Mały minus za łazienkę-przy kąpieli jest cała zalana.Po prostu jest źle zaprojektowana.W pokoju jest aneks kuchenny, w którym jest mała lodówka,2 talerzyki i kubki oraz zlew.Przydałyby się jeszcze widelce i nóż oraz płyn i ściereczka, by można było umyć naczynia i sztućce. Przydatna była by też zmiotka i szufelka,by pozmiatać piasek oraz dodatkowy worek na śmieci.W pokoju jest również duża szafa, sejf, tv (trochę mało programów do oglądania) oraz ręczniki.Bardzo dobrze wygłuszone ściany,nawet przy dużej ilości wypoczywających osób,nie słychać żadnych hałasów. Mimo pobytu w lutym w obiekcie jest ciepło.Można bez ograniczeń korzystać z basenu, sauny, siłowni. Woda w basenie ciepła, czysta.Brakuje jedynie jacuzzi. Dzieci mogą spędzać czas w kulkolandii, grać w piłkarzyki lub ping-ponga.Największym atutem jest lokalizacja.Dosłownie kilka kroków dzieli nas od morza oraz od jeziora Jamno.Widoki są wspaniałe i niezapomniane. Mimo kilku niedociągnięć bardzo polecam.

Dziękujemy, tysia8207
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy obiekt w ferie zimowe z dwójką dzieci.Hotel jest nowy, ładnie urządzony, apartamenty przestronne. Na wyposażeniu mały aneks kuchenny (bez kuchenki-sam zlew,lodówka i szafki). W opisie widnieje, że aneks jest z wyposażeniem, ale jest ono bardzo skromne- 2 kubki,2 małe talerze i 2 małe łyżeczki. Brakuje noży, widelców,czy jakiś małych miseczek, żeby przygotować dziecku kaszkę.
Pokoje są sprzątane raz na trzy dni.Dla nas nie jest to problem,ale przydałaby się na wyposażeniu miotła,bo bardzo nosi się piasek z plaży oraz worki na śmieci. Na plus, że gdy poprosiliśmy o worek Pani pokojowa od razu poszła ze mną i go wymieniła.
W hotelu jest sala zabaw,w której dzieci bardzo fajnie się bawiły,dla starszych piłkarzyki, stół do ping- ponga i siłownia. Jest również basen z małym brodzikiem,jednak moim zdaniem woda powinna być cieplejsza (ma 28 stopni). Przydałoby się również,żeby raz na jakiś czas zajrzał do niego ktoś z obsługi i pozbierał śmieci,czy zgarnął wodę z kafelek.
Restauracja ładnie urządzona,jedzenie nie było złe,ale też szczególnie mnie nie zachwyciło. Hotel w ofercie wskazuje, że ma specjalne menu dla dzieci,ale na obiadokolacja zupełnie nie było tego widać.Czasem sama nie wiedziałam co mam córce nałożyć,mimo że ona nie jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o jedzenie,ale akurat wszystko było albo pikantne,albo orientalnie przyprawione. Ogromny minus za ilość krzesełek dla dzieci-były tylko 3 i czasem zdarzało się nam jeść posiłek z niemowlakiem na kolanach.
Jeśli chodzi o lokalizację,to w odległości około 2 kilometrów nie ma właściwości nic oprócz morza,co z jednej strony jest dużym plusem,ale jeśli zgłodniejemy to trzeba gdzieś podjechać ( restauracja w porze obiadu serwuje lunch dnia,ale nie ma możliwości zamówienia czegoś z karty).
Ogólnie pobyt uznajemy za udany,a myślę, że jakieś drobne niedociągnięcia hotel zdąży naprawić przed sezonem:)

Dziękujemy, Justyna K
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny pobyt, obsługa przesympatyczna! W pokojach czysto. Niestety urządzenie łazienki bez jakiejkolwiek wyobraźni. Przy większej liczbie gości kolejka do kawy ogromna. Jedzenie w restauracji ok. Obsługa na DUŻY PLUS. Zbyt mała liczba siedzeń dla maluchów powoduje, że jeśli nie jest jednym z pierwszych trzeba trzymać pociechę na kolanach. Lokalizacja świetna

Dziękujemy, witekglodek
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Ogólnie mamy pozytywne odczucia po pobycie, jednak obiekt jest nowy i może z tego wynikają niedociągnięcia. Najpierw plusy:
-nowy obiekt, nic nie jest zniszczone, standard też niezły
-bardzo uprzejma obsługa
-świetny barman - szybko się okazało że potrafi robić wiele ciekawych drinków nie tylko z karty
-przyjemny basen, w miarę spory jak na taki obiekt
-bardzo smaczne jedzenie
-bardzo blisko do jeziora i morza
-świetna sala zabaw dla dzieci (małpi gaj z kulkami), ping pong, piłkarzyki i siłownia
A teraz minusy:
-pokoje nieco za małe dla 4 osobowej rodziny, do tego brak wieszaków na ubrania przy wejściu, w zimie przy wykupionym wyżywieniu aneks kuchenny przy wejściu zupełnie nieprzydatny, tylko zajmował miejsce
-fatalnie zaprojektowana łazienka - otwarty prysznic z tylko niewielką półścianką - efekt to cała łazienka zalana wodą
-mieliśmy 6 piętro - niestety cały czas coś straszcie szumiało nad nami (tak jakby zbliżający się samolot) Znajomi mieli to samo odczucie (też to piętro)
-słaba animacja dla dzieci - mamy coroczne porównanie z innych obiektów
-kiepsko zaprojektowane wyjście na basen z damskiej części - trzeba się przeciskać między drzwiami a ścianą z nogami w brodziku
-sauny włączane dopiero po 16-tej więc temperaturę mają koło 17-tej. Szkoda rano też chcieliśmy skorzystać ale mimo prośby nie chcieli włączyć
-winda w ciągu kilkudniowego pobytu zepsuła się aż dwa razy.
-w restauracji było dobrze dopóki było umiarkowane obłożenie, niestety kiedy na weekend zrobił się komplet gości, zarówno organizacja jak i wyposażenie okazało się niewystarczające. Brakowało wolnych stolików do śniadania, na kawę trzeba było czekać 20 minut w kolejce (jeden ekspres) i chociaż obsługa robiła co mogła to co chwila brakowało też jedzenia i napojów zimnych.
-odległość do centrum Mielna - 5 km Za bardzo nie przeszkadzała ale raczej autem
-na koniec płatny parking 15 zł za dobę. Trochę to słabo bo wiadomo że raczej każdy przyjeżdża samochodem

Dziękujemy, mareko762