“Najlepsze pierogi ”
Kuchenka polska — recenzja

Kuchenka polska
Nr 1 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierogi z mięsem i ruskie. Miła obsługa. Jedyna uwaga, porcja mogłaby być ciut większa(6szt.) bo aż smutno jak się talerz robi pusty.

1  Dziękujemy, MagdaH162
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aleksandra K, Menager, Kuchenka polskaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Cieszymy się, że okrzyknęli Państwo nasze pierogi najlepszymi! Zachęcamy do zamówienia naszych przystawek lub pysznych zup! No a na deser warto zostawić miejsce na Tort Szefa!

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kierowani bardzo dobrymi recenzjami wybraliśmy się do Kuchenki. Zdecydowanie się nie zawiedliśmy. Solianka bardzo treściwa, wyrazista w smaku . Pajda z paprykarzem (robią sami!) przypomniała smak dzieciństwa. Porcja pierogów nie do przejedzenia (znakomicie przygotowany farsz, aromatyczny sos z grzybów leśnych). Polecam także piwo o wdzięcznej nazwie Knajpa.
Na dania czekaliśmy stosunkowo krótko, a obsługa była sympatyczna. Jednym słowem- nie ma się do czego przyczepić :)

1  Dziękujemy, bartekh2016

Bardzo się cieszymy i zachęcamy do spróbowania innych dań z naszej karty! Przypominamy również, że dla Naszych Gości jesteśmy otwarte cały rok!

Zrecenzowano 3 września 2019

Malutka restauracyjka, bez klimatu, bo klimat psuje sąsiedztwo tzw "Knajpy", wyłącznie z uwagi na zauważalny brak terytorialności. Ceny adekwatne do lokalizacji restauracyjki. Zamówienie: żurek, kotlet mielony i turbot. Do tego karafka domowego wina i lokalne piwo, na wynos pierogi leśne. Rachunek 170 zł. Żurek...o smaku rosołu, nic z naszego polskiego folkloru: nie kwaśny, wyczuwalny brak chrzanu, czosnku i cebuli. Zupa generalnie zawiesista i pożywna. Kotlet mielony w porządku, turbot delikatny, wino smaczne. Generalnie w porządku.

Dziękujemy, beata_ratkiewicz
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo satysfakcjonująca wizyta. Obiad dla 4 osób. Wszyscy wybrali pierogi. Zamówiliśmy 3 rodzaje: ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, z mięsem i z gęsiną. Wszystkie bardzo smaczne. Ciasto delikatne. Wymieniliśmy się kawałkami i w ocenie wszystkich - te z gęsiną były najlepsze.
Na deser - po kawałku tortu (myślę, że oferta może się tu zmieniać). My mieliśmy możliwość zjeść tort owocowy. Świetny śmietanowy smak i bardzo dobre zrównoważenie smaku porzeczką. Przyjdziemy ponownie.

1  Dziękujemy, pmmat
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, rewelacyjne jedzenie oraz obsługa. Z żoną dość czesto chodzimy do restauracji, jednak tak dobrze przygotowanych dań nie jedliśmy jeszcze nad Polskim morzem. Zamówiliśmy pielmieni, pierogi z mięsem oraz sałatkę wiosenną. Pierogi wyśmienite, mieso idealnie przygotowane, pielmieni zrobione zgodnie ze sztuką. W sałatce tylko lokalne warzywa, wyśmienite pomidory oraz dressing. Przemiły Pan z obsługi, który zdecydowanie zasługuje na wysokie napiwki :) Cieszę się ze znaleźliśmy Kuchenkę ponieważ zostały nam jeszcze 3 dni pobytu. Napewno będziemy tam wracać codziennie.

Dziękujemy, k0rp0szczurek

Kuchenka polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchenka polska? Podziel się wrażeniami!