“Kuchenka w skali micro.”
Kuchenka polska — recenzja

Kuchenka polska
Nr 1 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 3 września 2019

Malutka restauracyjka, bez klimatu, bo klimat psuje sąsiedztwo tzw "Knajpy", wyłącznie z uwagi na zauważalny brak terytorialności. Ceny adekwatne do lokalizacji restauracyjki. Zamówienie: żurek, kotlet mielony i turbot. Do tego karafka domowego wina i lokalne piwo, na wynos pierogi leśne. Rachunek 170 zł. Żurek...o smaku rosołu, nic z naszego polskiego folkloru: nie kwaśny, wyczuwalny brak chrzanu, czosnku i cebuli. Zupa generalnie zawiesista i pożywna. Kotlet mielony w porządku, turbot delikatny, wino smaczne. Generalnie w porządku.

Dziękujemy, beata_ratkiewicz

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo satysfakcjonująca wizyta. Obiad dla 4 osób. Wszyscy wybrali pierogi. Zamówiliśmy 3 rodzaje: ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, z mięsem i z gęsiną. Wszystkie bardzo smaczne. Ciasto delikatne. Wymieniliśmy się kawałkami i w ocenie wszystkich - te z gęsiną były najlepsze.
Na deser - po kawałku tortu (myślę, że oferta może się tu zmieniać). My mieliśmy możliwość zjeść tort owocowy. Świetny śmietanowy smak i bardzo dobre zrównoważenie smaku porzeczką. Przyjdziemy ponownie.

1  Dziękujemy, pmmat
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, rewelacyjne jedzenie oraz obsługa. Z żoną dość czesto chodzimy do restauracji, jednak tak dobrze przygotowanych dań nie jedliśmy jeszcze nad Polskim morzem. Zamówiliśmy pielmieni, pierogi z mięsem oraz sałatkę wiosenną. Pierogi wyśmienite, mieso idealnie przygotowane, pielmieni zrobione zgodnie ze sztuką. W sałatce tylko lokalne warzywa, wyśmienite pomidory oraz dressing. Przemiły Pan z obsługi, który zdecydowanie zasługuje na wysokie napiwki :) Cieszę się ze znaleźliśmy Kuchenkę ponieważ zostały nam jeszcze 3 dni pobytu. Napewno będziemy tam wracać codziennie.

Dziękujemy, k0rp0szczurek
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo średnie, flaki nie doprawione, policzki wieprzowe nie doprawione, nie świeże ziemniaki

Dziękujemy, Adventure785082
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szału nie było. Jedno dobre drugie gorsze. Schabowy ok zupa rybna też ale zachwalane pierogi ze szpinakiem i z gęsi takie sobie. W ogóle nie przprawione szczeg. ze szpinakiem! Nr 1 w Mielnie zobowiązuje, ceny również zobowiązują ! Własne piwo ok! Ogólne wrażenie średnio dobre!

Dziękujemy, 1970kr

Kuchenka polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchenka polska? Podziel się wrażeniami!